KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-09-14 12:12   Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

http://www.oskard.tychy.pl/xxiv-otwarte-mistrzostwa-slaska-modeli-plastikowych

Podaję informację znalezioną w sieci

--

Post zmieniony (17-09-14 12:14)

 
17-09-14 17:51  Odp: Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Podziwiam organizatorow za podejście do modeli kartonowych .
Klasy modeli plastikowych- 24 , kartonowych - 2 (1-pojazdy wojskowe , 2 -samoloty ) .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
17-09-14 22:44  Odp: Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

:D

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
04-10-14 03:56  Odp: Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Tychy 13-19.10.2014
Czy to literówka ,czy ten konkurs trwa cały tydzień ?

 
05-10-14 13:57  Odp: Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Jestem pewny że to nie literówka, byłem na tej wystawie w 2013r na zwiedzaniu i też tyle trwała, ale najlepiej zadzwonić pod podany nr tel komórkowego. Ten gościu to Pan Tasarek i wszystko organizuje.
Dzwoniłem już też do niego w sprawie kartonówek, ale to też nie pomyłka tylko 2 rodzaje bo plastików jest bardzo dużo, a kartonowe to tylko na zapchanie ewentualnego nadmiaru miejsca.
Pozdrawiam

--
Pozdrowienia dla fanów kartonu

 
06-10-14 19:59  Odp: Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

zapraszam przed konkursem w Tychach do rudy śląskiej

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
13-10-14 19:06  Odp: Otwarte Mistrzostwa Śląska modeli plastikowych i kartonowych Tychy 13-19.10.2014
tuchajbej 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 8


 - 9

Byłem w Rudzie śląskiej, było bardzo sympatycznie, a dzisiaj odwiedziłem Tychy, modeli jakby mniej, ale przyjmowano jak zawsze także kartonówki wszelkiego typu, które bardzo uświetniają wystawę, powinni zmienić nazwę wystawy z "modele plastikowe" na "plastikowe i kartonowe" bo naprawdę czasami trudno je odróżnić :) a wszystkie są piękne. Komu nie jest za daleko, to niech podjedzie i sprawdzi.

--
Pozdrowienia dla fanów kartonu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024