KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
03-10-14 22:33  Odp: SKAWINA 2014
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Kto nie może sie doczekać Skawiny niech zawita 11-12.10.2014 do Rudy Śląskiej. Gorąco zapraszam

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
04-10-14 19:30  Odp: SKAWINA 2014
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

modellot1, ale pieprzysz farmazony z tymi dziećmi, przecież są o wiele fajniejsze imprezy od Skawiny.

Pozdrawiam

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
05-10-14 22:42  Odp: SKAWINA 2014
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

No i są jakieś konkrety, pytanko do miejscowych będzie coś ,konkurs ,wystawa ,festiwal ?

 
08-10-14 13:51  Odp: SKAWINA 2014
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 


Propeller - to ja te idiotyzmy wymyślam . Jak o tym nie słyszałeś to poczytaj

Po co myją zęby jak maja , już czarne dziury - lepiej najpierw wyleczyć


Ponad 300 tysięcy dzieci z całej Polski ustanowiło nowy rekord Guinnessa w równoczesnym myciu zębów.

Akcja rozpoczęła się punktualnie o 12. Najmłodsi w całym kraju myli zęby równo przez dwie minuty. Na Warmii i Mazurach do akcji przyłączyło się kilkadziesiąt przedszkoli. W każdym z nich, nad prawidłowym przebiegiem bicia rekordu, czuwał specjalnie powołany komisarz.

Poprzedni rekord Guinnessa w równoczesnym myciu zębów został ustanowiony 7 lat temu w Indiach przez ponad 177 tysięcy osób. (mal/as)

Jak wynika z raportu Ministerstwa Zdrowia „Monitorowanie stanu zdrowia jamy ustnej populacji polskiej w latach 2010-2012” polskie 6-latki pod względem intensywności i występowania próchnicy są w niechlubnej czołówce rankingu. 86,9 proc. polskich 6-latków ma próchnicę. Sytuacja wygląda lepiej nawet w takich krajach jak: Uganda, Republika Południowej Afryki, czy Bośnia i Hercegowina. Najlepiej z kolei w zestawieniu wypada Dania i Francja.

 
08-10-14 15:03  Odp: SKAWINA 2014
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

,........ ? To w Skawinie beda teraz zeby myc czy leczyc..... Czy moze kleic....

 
08-10-14 15:44  Odp: SKAWINA 2014
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Nie wiem .Ale jak coś wytropię to wstawię info
Ps
ja słyszałem ,że nie wstawiać a wybijać .

Post zmieniony (08-10-14 15:46)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024