KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-08-14 21:56  [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Hej!

Za pięć dwunasta przed kolejną masakrą mordą i wyziewami z różnych części ciała naznaczoną, przedstawiam krótką notatkę z powtórki spotkania nr 101, czyli 101 bis, jak już co bardziej inteligentni odgadli:>

Na te poprawiny przybyli głównie starzy działacze partyjni, tzw. beton GEKOnowski:-) Były oczywiście elementy nieco bardziej świeże, które - jak mawiał klasyk - "były jak świeży powiew powietrza w zasmrodzonym kiblu":>

Zjawiły się więc następujące osobniki :

1. Stach
2. Gienek (hosanna, baczność i te sprawy)
3. Jańcio
4. Renata
5. Ziga
6. Tadek
7. Paweł
8. StuG

Od razu widać, kto był tym świeżym powiewem. Nawet go w pewnym momencie tak wywiało, że nie mogliśmy go znaleźć przez pół godziny:>

Ale zaczynajmy bez zwłoki:


Najpierw powoli, jak żółw ociężale, ruszyła ekipa GEKOnów wytrwale:-)


A piątym wagonie same grubasy, siedzą i brody mają aż po pasy:-)
Co prawda u Renaty broda jeszcze licha, ale przynajmniej wiedział którą stroną mordy do kielicha:>


Paweł jak przystało na modelarskie spotkanie, przyniósł jakąś staroć, i położył na "sianie":>


Ziga swym paluchem, który był już chyba wszędzie, pokazywał coś ciekawego, bo reszta jak na grzędzie, siedziała jakoby kury spoglądając zza płota. Nie, to wszak nie kury, to GEKO-hołota:-)


Gieniu zadając kłam plotkom, że z niego mamlas tani, przywalił w swe piwo ze swej grubej bani:-) (tak naprawdę to był Ziga, ale lepiej się rymowało:)
Niestety, nie dane było kuflowi tańca dokończyć, bo raz dwa płyn z niego na blat zaczął się sączyć:>
Wszyscy poderwali swe dupska ogromne, jak gdyby Kim Dzon Un wygłaszał orędzie niezłomne:>


W szklance wody burza chwilowo nastała, a ciecz piwna suchość gaci Gienkowi zabrała.

(I tutaj następuje piosenka, zgodna z tym, co na powyższych obrazkach:>)

"Mam chusteczkę haftowaną, piwem zalatuje, jak mi zaraz nie pomogą, to na nich napluję.
Ten spierdzielił, tamten uciekł, reszta se rechocze, a ja tutaj sam ze szmatą suszę sobie krocze"-)


Nie okulary wszak zdobią człowieka, ale w przypadku Staszka jest to temat rzeka.
Pod czarnym plastikiem co chroni przed błyskiem, są puste oprawki i Stasiu ze swym pyskiem.
Ziga to typ inny, myślący czasami, więc okulary ma prawdziwe, takie dwa ze szkłami:>


Tadek nas opuszcza, i nie sądził psia para, że Geniu mu ukradkiem zapoda ślimara:>


Wszak to nie dziwota, Tadek-prowokator, miał ciągle w lewej ręce, czarny wibrator:>


Tutaj znowu taka fotka mała nasza, ukazuje "Jego" w "objęciach" Kajfasza:-)


Nawet na najlepszych spotkaniach czas taki nadchodzi, że Renata swój cyc dźwiga, bierze i wychodzi:-)
Mimo że to tylko substytut kobiety, w kilku osobnikach rozpala podniety:>


Ziga zaś wychodząc, żegna się inaczej, bo Paweł się znalazł - "Uważaj, ja patrzę":>

GEKO znowu piękne, złośliwe i chamskie,
dlatego być może towarzystwo damskie,
omija nas łukiem, takim z grubym sznurem
a relację spisałem, jak kura pazurem:>

Przepraszając za częstochowskie rymy i ogólnie za katowanie poezją, zapraszamy na kolejne GEKO, które już za chwilę odbędzie się tam gdzie zwykle, o tej samej porze... A będzie jak zwykle coraz ciekawiej:-)

Hasło na kolejne spotkanie brzmi : "Chcesz być GEKOnem, oddaj nam żonę":>

Pozdrawiam
Do zobaczenia!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
29-08-14 07:13  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
stach48 

 

Tak to w życiu bywa. Znasz kogoś kupę czasu, wydaję Ci się że to osobnik normalny, prawie
jak Ty. Nagle błysk i masz kumpla geniusza. Tak jakbyś spotkał nagle Brzechwę, Tuwima i Magdalenę Samozwaniec w jednej osobie. Grześ jak uścisnę Ci dłoń to swojej nie będę mył do Sylwestra.:-)))))

 
29-08-14 08:33  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Grzes, Ty potrafisz zaskoczyc :) Pewnie nastepna relacje napisze alfabetem Morse'a :) BTW, wlasnie wrocilem z Wrocka i mam dla Was - GEKOnow - propozycje. We wroclawskim ZOO, w gmachu terrarium jest cala alejka z gekonami roznej masci. Po prostu musicie sobie tam fotke strzelic przy najblizszej okazji ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
29-08-14 08:57  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Grzesiu!!! Uwielbiam to!!!!

--

 
29-08-14 10:33  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Za tą relację będzie Pulitzer, może Nobel literacki.
A jeżeli nie to masz u mnie frytki :) Genialne!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
29-08-14 16:29  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Grzesiu, chyba coś ostro ostatnio wąchałeś ;-)

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
29-08-14 20:20  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
Kasiam72 

 

"Chcesz być GEKOnem, oddaj nam żonę" powiadasz... To już wiem,dlaczego Andreas mnie nie zabrał na dzisiejsze Geko...
Relacja pięknie rymowana, wierszem malowana, słowem - niezła tam była kaszana! :-)
Podziwiam i gratuluję (S)Tu(g)wimie :-)

--
Kasia

 
31-08-14 22:38  Odp: [Relacja] GEKO nr 101 bis - 1.08.2014r.
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Ot poeci no no

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024