KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
12-03-14 12:57  V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

W dniach 12-13 kwietnia 2014 r. odbędzie się w Olsztynie V Konkurs Modeli Redukcyjnych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie TUTAJ

Podczas konkursu zostaną wręczone między innymi statuetki SZKUTNIK CUP.

<>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
26-03-14 18:15  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 23


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Gdyby ktoś szukał transportu z Trójmiasta lub chciał się dosiąść na trasie Gdańsk - Olsztyn to mogę zaoferować miejsce w samochodzie.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
04-04-14 15:45  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

stachooo a przywieziesz Junkersa?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
13-04-14 20:30  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Wreszcie i mi udało się wybrać na konkurs poza Gdańskiem. Poprzednie dwa razy jak nasza ekipa się wybierała to albo byłem chory, albo bardzo zajęty. Na szczęście do Olsztyna udało mi się wybrać.

Impreza bardzo mi się podobała, było sporo ludzi, modeli i bardzo fajna atmosfera. Zobaczyłem starych znajomych i kilku kolejnych forumowiczów poznałem osobiście. Podobało mi się też, że juniorów było dość sporo. Zdecydowanie pod tym względem przewagę mają plastikowcy, ale miło, że są dzieciaki próbujące swoich sił w modelarstwie. Tak więc serdecznie dziękuję wszystkim. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Robiłem też zdjęcia, głównie modelom kartonowym. Nie wszystkie udało mi się uchwycić, gdyż niestety cześć zdjęć mi nie wyszła. Te które były OK umieszczam tutaj:


Mieszkaliśmy w hotelu, który ktoś (chyba stachoo) określił jako "późny Ulrich von Jungingen", zmuszony jestem się z nim zgodzić:


Po zaniesieniu modeli na konkurs/wystawę przyszedł czas na integrację. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe umieszczenia tych fotek :)


Post zmieniony (13-04-14 21:45)

 
13-04-14 21:18  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziękuję Panowie za miłe spotkanie oraz poznanie forumowych kolegów.

 
14-04-14 00:42  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Fotki ode mnie:

http://s206.photobucket.com/user/Kroolo/library/wystawy/Olsztyn2014?sort=9&page=1

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
14-04-14 08:49  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

pikowski musimy w przyszłym roku się wcześnie umówić to się z Wami spotkam na piwku w Olsztynie.
Dzięki Panowie za tyle zdjęć :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
14-04-14 22:43  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Już żałuję że nie mogłem być. Może w przyszłym roku.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
15-04-14 17:39  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

W ostatnim poście Piotrka jest zdjęcie grupowe -> foto

Coś do poczytania: klik

Coś do pooglądania: klik klik

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
15-04-14 21:02  Odp: V Otwarty Konkurs i wystawa Modeli Redukcyjnych w OLSZTYNIE 12-13.04.2014
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


wesołe pieski na Konkursie w Olsztynie :)


--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024