KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 16Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-09-13 23:06  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Łukasz, a co byś powiedział na wydzielenie w standardzie statków od okrętów? Tych drugich jest też coraz więcej. Porównać sprawiedliwie dwie różne konstrukcje np. Strażak 3 i Bismarck - cienko to widzę. Skoro okręty podwodne są osobno ... Taki wniosek Ci stawiam do rozpatrzenia, a to nie tylko moje zdanie.

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
26-09-13 08:27  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Tzn ja zdjęcie robiłem lampą błyskową po powrocie z Przeciszowa dlatego takie zdjęcie wyszło ciemne.

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 
26-09-13 09:11  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Możesz moje poprawione wkleić. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
27-09-13 00:00  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

O, widze, ze plakacik juz gotowy :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-09-13 11:16  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

ja też poproszę kawałek sali, a jak mnie ktoś podsiądzie, to odważe się skandować- móóój jest ten kawałek podłogi! Przy wejściu na salę powinien być koszyczek ze stoperami zwrotnymi, tacka na bilon, instrukcja gaszenia światła, oraz dokładny plan ewakułacji, bo kolejnego zbawienia już chyba nie przeżyję:D

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
27-09-13 13:18  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Łukasz, a może tak z miesiąc odpoczynku dla Ciebie?
Zapracujesz nam się i co my wtedy z sobą poczniemy? ;-)
Odetchnij trochę - neleży Ci się!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-09-13 13:42  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Mariusz, już odpocząłem;-)) Najważniejsze informacje na 2014 zapowiedziałem. Reszta należy do Was;-) Trzeba sklejać;-))

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
27-09-13 15:50  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No to Panie i Panowie, w przyszlym roku idziemy na rekord i przeskakujemy te magiczne 400 modeli na wystawie :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-09-13 19:12  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
miro2s 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jeżeli dzielimy klasy na drobne, to może oddzielmy te wielkie wypasione pływające od tych mniejszych, też ładnych ale nie mających szans w starciu z pancernikami. Łukasz pomyśl nad tym a modeli na pewno przybędzie.
Pozdrawiam, MS

 
27-09-13 19:26  Odp: XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 19-21.09.2014
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Ja też zaklepuje kawałek podłogi.

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 16Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024