KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
26-06-13 10:13  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Matti nie spiesz sie. Godzina 20.00 to czas zakonczenia spotkania chyba ze ktos zechce sobie jeszcze posiedziec.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
27-06-13 11:44  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

jednak z uwagi na brak czasu, muszę odpuścić:/ a szkoda...

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
27-06-13 18:16  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jurek spokojnie, specjalnie gnać nie będę; jeśli się nie załapie to trudno.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
27-06-13 21:47  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak się obrobię z robotą i przygotowaniami do Hanusiowych 2 urodzin to pewnie do Was zajrzę bo dawno nie byłem, no nie żebym jakoś specjalnie za Wami tęsknił ale... ;)
Pozdrówka

--
GG 6801515

 
29-06-13 04:26  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Cholera, wężyk w kiblu strzelił, pół domu zalane, wpadłem w wir roboty i przypomniałem sobie że miałem pójść na spotkanie jak było już po ptokach :(

 
30-06-13 13:18  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Kolejne spotkanie za nami. Obecni na nim byli:
1. Szturmovik
2. Angua
3. Marek
4. Andrzej
5. Pirania
6. SeniorElCid
7. Navigator
8. k_natlenie
9. Matti
10. Jorzik

Zanim dotarłem na miejsce, przed wielkimi schodami spotkałem Anguę wypatrującą Szturmovika, jak się okazało ten drugi spózniał się na umówioną godzinę i miejsce. Z pomocą mojego telefonu też nie nawiązano łączności z zagubionym. Aż tu z piskiem podjechał samochód a z niego wyskoczył Szturmovik i dawaj z laską na mnie, a ja biedny tylko dotrzymywałem towarzystwa koleżance małżonce. Koniec końców udało się wyperswadować moją niewinność i we trójkę ruszyliśmy pokonywać schody.
Na miejscu był już Marek z rozłożonym warsztatem, i jak się okazało siedział tam już od godziny 16-tej.
Na jego warsztacie obecnie znajduje się sowiecka drezyna pancerna i ją nam zaprezentował.



Model mimo iż laserowo wycinany posiada wiele niedokładności i jak Marek wspomniał, musiał te niedokładności prostować , stąd też decyzja o malowaniu modelu. Nity częściowo już wykonane własnej roboty, drobne detale w postaci karabinów Maxim, odbojników, wywietrzników i reflektorów ładnie się prezentują.

Z kolei Szturmovik z Anguą nadrabiali zaległości, otrzymali siatę z nagrodami za wystawienie we Wrocławiu modelu dorożki. A że sporo tego było to i czasu zeszło na oglądaniu.



Z tego co podsłyszałem Angua bęzie sklejać model świątyni Wang tak więc będziemy jej kibicować.

Pojawiają się kolejni uczestnicy SeniorEl Cid, Navigator i K_natlenie.
SeniorElCid w kilku pojemniczkach zaprezentował elementy składowe bomb do budowanego modelu F-111, a że samolot ten miał niemały udzwig stąd tych bombek będzie masa.



Nad głowami słychac było łopot papierowych motyli.



Na końcu dotarł Andrzej i jak to w zwyczaju bywa, opowiedział Nam o swym ostatnim pobycie w Rio De Janeiro na wystawie modelarskiej. Mamy obiecane na kolejne spotkanie przeglądanie fotek z tejże wystawy.



Pirania był niepocieszony i topił smutek w jakiejś tam kawie. A wszystko za sprawą nowego numeru Okrętów gdzie zamieszczono artykuł o niszczycielu Akizuki z pięknymi renderami. Jak to mówią już ,,po ptokach", bo model Akizuki Piotrek dawno skończył.

Ze swej strony zaprezentowałem model nad którym się obecnie pastwię,mianowicie japoński czołg Chi To. Nie wiem dlaczego większość miała parcie na koła i koniecznie chcieli sprawdzić czy się kręcą. Odganiałem się jak mogłem i to uratowało ten biedny model od zguby.



Czas szybko leci i wybiła godzina rozstania.
Tradycyjnie mimo małej frekwencji i niewielu modeli, miło spędziliśmy czas na rozmowach o wszystkim i o niczym. Poruszyliśmy temat wyjazdu do Przeciszowa ale o tym pojawi sie info na Naszej WLKP stronie.
Wychodząc z kawiarni zobaczyliśmy nadciągającego Mattiego który mimo powrotu z delegacji skierował swe kroki na spotkanie. Fotki Victory o których wspomniał zapewne będziemy mieli sposobność obejrzeć na kolejnym spotkaniu.



Dziękuję wszystkim przybyłym za wspólnie spędzony czas, miłą atmosferę i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

--

Post zmieniony (11-07-13 22:22)

 
30-06-13 20:53  Odp: WLKP#43-Poznan 28.06.2013
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Heh. Prace nad Wang-iem trwają. Angua nie chce słyszeć o wystawieniu, ale mam rok na wyperswadowanie...

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024