KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
13-03-14 23:05  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Drogi kolego organizatorze. Może źle zrozumiałem ale odbieram wrażenie z Twojego wpisu że my koledzy modelarze jesteśmy nielogiczni i robimy Wam, organizatorom, przykrość okazując niezadowolenie traktowaniem nas niepoważnie. Zazdrościcie komuś rozmiaru konkursu więc podpowiem Wam że jedną z cech świetnych konkursów jest to że są one organizowane dla uczestników a nie dla organizatorów. Tam uczestnicy są najważniejsi i traktuje się ich i ich czas z szacunkiem. Nie zbudujecie świetnego konkursu ani zmianami terminu w ostatniej chwili ani szkalowaniem wpisów modelarzy niezadowolonych z tych zmian.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
14-03-14 11:47  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
KM Taurus  

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Stasiu [ZAJONC POZIOMKA] jeżeli masz jakiś problem różnorakiej natury to przyjdź postaramy się Tobie pomóc.

--
KM Taurus

 
14-03-14 12:03  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
KM Taurus  

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Szanowny kolego modelarzu . Postaram się odpowiedzieć na post więc od początku.
Za zmianę terminu wszystkich modelarzy przeprosiliśmy - patrz zmiana terminu.
Szanujemy każdego modelarza bo to od nich dostawaliśmy liczne sygnały i pytania czy jest możliwość zmiany terminu.
Co tyczy się szkalowania to wpis przepraszamy za zmiany oraz to że my takiego wpisu byśmy nie uczynili tylko tak jak już pisałem rozpatrywalibyśmy przyjazd w kategorii jadę nie jadę. Proszę się zastanowić, co jest szkalowaniem czy wpis żenada, czy przepraszamy za zmianę terminu.

PS sprawdziłem info w necie że zmiany terminu konkursu już miały miejsce .

--
KM Taurus

 
14-03-14 14:32  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Władku [uri] a dlaczego ZAJONC POZIOMKA napisałeś wielkimi literami ?? ja jestem Zajonc Poziomka

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
14-03-14 15:26  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
KM Taurus  

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

a co chcesz usłyszeć?

--
KM Taurus

 
17-03-14 22:49  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
Extra Model   

Nawet sam moderator się wyczyścił. A tak ciekawie się zapowiadało.

--
www.extramodel.pl

 
17-03-14 23:36  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
Quba 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2
 

Jako obiektywny obserwator patrzący z boku zauważyłem pewną prawidłowość:

-organizator zmienia termin konkursu z powodu wydarzenia religijnego, czego efektem jest agresja ze strony osób dla których nie jest to istotny powód i posty mniej lub bardziej obraźliwe dla (w tym wypadku) katolików.

-alternatywna sytuacja:
organizator nie zmienia terminu, czego efektem jest również agresja tyle że ze strony grupy osób (jeżeli nie tu, na forum, to na innych stronach lub poza Internetem) dla których kanonizacja jest ważna oraz wypowiedzi godzące w przekonania ateistów.

Wniosek:
Ponieważ żadna ze stron nie uzna argumentów drugiej i nie istnieje możliwość dojścia do kompromisu dalsze prowadzenie tej dyskusji nie ma najmniejszego sensu.

--
Pozdrawiam
Quba

 
17-03-14 23:51  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


a wystarczyło napisać : "Z przyczyn od nas niezależnych, termin konkursu musimy zmienić na 16-18 maja 2014"

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
18-03-14 10:36  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
KM Taurus  

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Szanowni koledzy modelarze .Zmiana terminu to tylko zmiana i tyle i za bardzo nie wiem po co te wszystkie wypociny i cytaty .myślę że jak podaliśmy powód to czy to kogoś obraziło .-na logikę katolik będzie się cieszył ateista myślę że powinno być to dla niego obojętne bo co to za różnica czy to maj czy kwiecień. Jak pisaliśmy wcześniej organizator musi brać wszystkie aspekty konkursu po uwagę ,oczywiście jak napisał Pan Renata że to święto modelarzy i ma rację ale też myślę że są różne dodatkowe czynniki wpływające na jakość konkursu. A powód jaki podaliśmy jest według nas dość znaczącym wydarzeniem w skali Polski -zobacz oglądalność podobnych wydarzeń w tv -prościej czy na ulicach przy takim wydarzeniu medialnym jest sznur samochodów i spacerujących rodzin .Jak coś to proszę sobie zobaczyć badania statystyczne firmy AC NIELSEN POLSKA te są jednoznaczne i nie trzeba być katolikiem czy ateistą aby to zrozumieć . Teraz najważniejsze proszę się zastanowić nad tym co napisałem ale myślę że odpowiedzi niech każdy zostawi sobie w sercu bo dalsza dyskusja jest bezcelowa i my już dalej nie będziemy brać udziału w tej wymianie "złotych myśli '" .

NA KONKURS ZAPRASZAMY WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI [NIE TYLKO MODELARZY ]
W DNIACH 16-18 MAJ 2014

--

Post zmieniony (18-03-14 12:39)

 
18-03-14 14:31  Odp: VIII Świdnicki Konkurs Modelarski - Świdnik 16-18.05.2014
Dombeer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 3


 - 1

I tu się Uri mylisz. Mam wrażenie że nikt nie miałby nic przeciwko przeniesieniu konkursu, choć powód jest naprawdę beznadziejny, gdyby informacja pojawiła się znacznie wcześniej, ale nie miesiąc przed gdy większość ma już zarezerwowane urlopy i wolne dni oraz noclegi w hotelach. Nie jeździsz na konkursy poza województwo to nie wiesz, że taki wyjazd trzeba planować znacznie wcześniej. A teraz konkurs świdnicki zafundował sobie strzał w kolano.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024