KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-03-13 21:55  [Relacja] GEKO nr 83 - 22.02.2013r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witajcie gamonie i psubraty przebrzydłe (trudne słowo)!:-)

Wiele już brudnej wody w kanalizacji zdążyło upłynąć od ostatniego wejścia antenowego. W tym to czasie wiele się również zdarzyło - chociażby dokumentne zniszczenie komputera Jańcia per mua (za co otrzymałem dwa Żywce) czy poderwanie przez dwójkę najseksowniejszych GEKOnów trzech sympatycznych, chociaż trochę podstarzałych chłopaków z Gdańska w Rock'a Clubie:-)

To wszystko jednak małe miki przy spotkaniu, ociekającym potem spod pach i pachwin i niecenzuralnymi określeniami. Wszystko oczywiście na modelarskim tle, które ciężko dojrzeć, jak sie nie jest odpowiednio wstawionym:-)

Lista osób, którym w jednym kawałku udało się przeżyć kretyńskie "święto" nazywane walentynkami (jak już ktoś jest zmuszony pójść do kina, to niech przynajmniej wybierze w tajemnicy jakiś wojenny film: -)), przedstawiała się na naszym spotkaniu następująco:

1. KasiaM
2. Stach48 - syn, a właściwie dziad marnotrawny powrócił:-)
3. Jańcio
4. Renata
5. Ziga
6. And
7. Lazarus
8. Andreas
9. Ramm
10. Tede
11. StuG

Czyli jak widać, Ale Baba i 10 rozbójników:-)
Dodam jeszcze tytułem wstępu, że Staszek po dłuższej absencji oczywiście wszystkich zj... zbeształ straszliwie, że nikt go nie odwiedzał przez ten czas jak go nie było: -) niestety, honorowy kodeks gekona mówi, że jedynie pobyt w szpitalu uprawnia innego gekona do dobrowolnej wizyty: -) Pomijamy oczywiście wizytacje mające na celu ograbienie gospodarza z modeli, dziewic, czy innych paciorków:-)


Dłuższa nieobecność dość znacznie odbiła się na rysach Stasia, ale i humor uległ niekorzystnemu zniekształceniu, gdyż niegdysiejsze "całuje rączki madame" i inne kwiatki pod adresem kelnerki, zamienił tym razem na "to ma być piiii ciepłe piiii piwo??? Piiii, piiii piiii piii i Twoją matkę też:-) Człowiek jednak w domu dziczeje:-)

Dla kontrastu na zdjęciu - And - potulny jak baranek, a właściwie, w porównaniu do Staszka tamtego pamiętnego wieczoru - jak płetwal błękitny przy rekinie kelnerkojadzie:-)


Lazarus jest jak wiadomo żonaty i dzieciaty, więc pewne sprawy w domu go omijają:-) Lekko wyposzczony przyjeżdża na GEKO, gdzie z różnym skutkiem próbuje zgwałcić Renatę. Tutaj akurat molestuje mu otwór gębowy:-)


Tak zwane projektanckie sprzedawczyki i judasze. W środku biedny modelarz ugina się pod jarzmem ich ciężkiego buciora i ciuła grosz do grosza, żeby odłożyć na półkę swój ulubiony model, który bardzo mu się podoba, drogo kosztuje, nie ma go w jego Empiku o 14.00, ale i tak nie sklei, bo się boi:-)


Gdyby ktoś tych kolesi nie znał, to z tej fotografii wynikałoby, że są podobnej postury i atrakcyjności seksualnej:-)


W środku polski (oczy!!!:-) dres, a po bokach intelektualiści w pozie pt: "aha, yhy, mhm":-) Se brele kupili i IQ narodu rośnie:-)


Zapewne słuchali z wielkim zainteresowaniem, co ma do powiedzenia nasz, jak widać, bardzo pokojowo nastawiony moher:-) Jeden gest, jedno słowo, a ileż może zmienić w życiu człowieka:-)


Impreza trwała w najlepsze, gdy po godzinie zorientowaliśmy się, że ktoś bezczelnie szepcze w kącie o modelarstwie. Długo nie trzeba było szukać zdrajców, a ich fałszywe "gemby" zamieszczamy na forum publicznym na wniosek prokuratury okręgowej:-)


Reakcja na pytanie: „a jak tam Stugu postępy prac przy T-38?:-))" Potem człowiek wrócił do domu, zamyślił się i żeby wstydu juz więcej dziatwie nie przynosić, zakasał rękawy i wziął się za łączenie ogniw w tzw. kupę:-)


Samokrytyka obywatelska: „Co jo godom, co jo godom? Chyba ten jod na łeb mi siod":-)


Indoktrynujący ogół palec Jańcia i palec ogółu mający Jańcia tam, gdzie pan może pana majstra w d.. pocałować:-)


Zwis nad stołem, głupia gęba i dłubanie w nosie:-) oto kwintesencja GEKO:-)


O obnażaniu się oczywiście nawet nie wspominam, bo to już tradycja:-) Widoczne zainteresowanie Ramma świadczy o jego lekkim niepokoju, czy też i kolega obok będzie potem opowiadał, że nie najważniejsza jest długość?:>


Gdy jakikolwiek Gekon ubiera się i opuszcza nasze szeregi, innych ogarnia czarna rozpacz. Właściwie zbiorowe harakiri nie jest wykonywane tylko i wyłącznie z powodu braku odpowiednich do tego narzędzi:-)


"Ja jestem homo, mamie o tym nie wiadomo":-)


Przedstawiciele 5 głównych nurtów filozoficznych GEKO: debilizmu, cymbalizmu, gamonizmu, kretynizmu i onanizmu:-)
Pragnę zwrócić (o ile ktoś tego nie dostrzegł) na Stasia:-) Tutaj niepotrzebne są słowa, tu trza dać na mszę:-)

GEKO nr 83 poszło w peezdoo, jak to się mawia na blokach:-) Niedługo kolejne, gorsze, bardziej krwawe i stęchłe:-) Równia pochyła i dno to nasze przeznaczenie, do którego sukcesywnie będziemy dążyć:-)
Mam nadzieję, że dotrwaliście do końca bez wrzodów na żołądku i tyłku i z niecierpliwością będziecie czekać na kolejne relacje:-) Z taka sama niecierpliwością Gekony czekają na śmiałków, którzy nieświadomi konsekwencji, zechcą przyłączyć się do naszej grupy na pohybel:-) Wszystkim:-)

--

Post zmieniony (17-03-13 23:12)

 
17-03-13 22:31  Odp: [Relacja] GEKO nr 83 - 22.02.2013r.
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Powinna być jeszcze mini relacja z odwożenia filozofów .Bo to, co się działo na tylnej kanapie , to nawet największe umysły tego świata nie są w stanie ogarnąć.

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
19-03-13 18:01  Odp: [Relacja] GEKO nr 83 - 22.02.2013r.
Kasiam72 

 

Mogę zrobić relację z tylnej kanapy,jako,że nieomal byłam w oku cyklonu. A ten,co kierował autem, ma jak zwykle najwięcej do powiedzenia w tym temacie,choć guzik widział. Dobre! :-)

--
Kasia

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024