KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
29-04-13 21:55  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
24Hobby 

 

Pani w Borkowie chyba spieszyła się na swój serial bo za szybko zaczęła was karmić, Mieliście wejść pobrać "welkam drinka" i rozkoszować się swoim towarzystwem. Ale Jak wszedłem z chlebkiem i chrzanem (a dla profanów musztardą) to niewiele osób się poczęstowało byliśmy w połowie pierwszego termosu mniej więcej. Musztardy i chrzanu nie zabrakło bo jeszcze następnego dnia kończyliście je na śniadanku :)
A tak na marginesie to chlebka mało jedliście, i co ? teraz napiszecie że soli nie było ?

Uwagi notujemy i zamierzamy poprawić w przyszłym roku.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
30-04-13 11:07  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Niestety nie mogłem być , a szkoda ;( dzielnie reprezentował mnie Łukasz - dzięki .
Dziękuję za docenienie niepozornego modelu tak wielkim wyróżnieniem .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
01-05-13 20:17  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
lipcon   

Jak w pracy nic nie wyskoczy to podjadę na mały paprykarz na chlebku... Podobno najlepiej smakuje z browarkiem wieczorową porą...
Na lotnisku "pokazalim co moglim", czyli to co nam udostępniono. Co będzie w przyszłym roku do obejrzenia zobaczymy. Plany mamy niecne ale co z nich wyjdzie to się okaże. Narazie nic nie "obiecujem, zrobim co możem" żeby zorganizować wyjazd na lotnisko.

 
02-05-13 19:48  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Proszę dajcie fotki modeli kartonowych - samych , chciałbym zobaczyć co się nowego pojawiło od tamtego roku.

 
02-05-13 23:59  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Zdjęć jakoś nikt nie zamieszcza, to prawda. Modellot1 - 25 zdjęć umieściłem na swojej stronie. Na podlinkowanie ich tutaj trochę mi brakuje czasu, więc zapraszam wszystkich na gotową stronę.

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
03-05-13 06:46  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Oglądłem już twoją stronę i jeszcze nie było . Szkoda bo szukam zdjęć samolotów i okrętów kartonowych a tu niestety prawie nic.

Post zmieniony (03-05-13 08:37)

 
03-05-13 12:52  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Oczywiście przedstawiciele i naszej ekipy nie omieszkali stawić się w Inowrocławiu. Impreza bardzo dobrze zorganizowana, wspaniała atmosfera i bardzo dużo modeli na wysokim poziomie które zostały wystawione przez kluby i modelarzy indywidualnych z całej Polski. Reprezentacja Paprykarza zdobyła tam 5 wyróżnień w klasie senior: 3 w plastiku i 2 w kartonie.

Poniżej kilka fotek z imprezy:





Sama impreza bardzo dobrze zorganizowana, wspaniała atmosfera i bardzo dużo modeli. Mieliśmy również okazję zwiedzać 56 Bazę Lotniczą w Inowrocławiu oraz będące na jej wyposażeniu śmigłowce: Mi 24W (E HIND), PZL W-3, Mi-2 które były dodatkową atrakcją imprezy w Inowrocławiu.

7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych to przede wszystkim integracja i okazja na poznanie modelarzy z całej Polski ( pozdrawiamy ekipę ze Świdnicy) Wymianę doświadczeń i długie rozmowy na tematy związane z modelarstwem. Impreza w Inowrocławiu na stałę wpisała się do naszego wyjazdowego kalendarza i z całą pewnością wybierzemy się tam za rok!!!Dziękujemy!!!!

--

Post zmieniony (03-05-13 12:54)

 
03-05-13 13:28  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Poznań również na stronie zamieścił relację opisowo zdjęciową. Szczegóły pod adresem:
http://wlkp-poznan.pl/index.php/rok-2013/inowroclaw

--

Post zmieniony (03-05-13 13:28)

 
03-05-13 14:58  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Dzięki za fotki. szkoda ,że tak mało samolotów kartonowych .
Szkoda ,że mi w tym roku termin kolidował .
Kto kleił //////////hala z MM ? Ha la li - niemcy tak mówili na halifax , lancaster ,liberator.
Fajnie ,że zrobił ale 1 zdjęcie super cudo - 2 zdjęcie dramat z kadłubem - na 2 wręgi robiony czy co ? co się tam popaprało - dla mnie to ważna informacja
Proszę o kontakt z autorem tego modelu - Pozdrawiam
jeśli jest na forum proszę o kontakt w sprawie halifaxa bo mam sporo pytan technicznej natury.

Post zmieniony (03-05-13 16:52)

 
03-05-13 17:47  Odp: 7 Inowrocławskie Spotkanie Modelarzy Redukcyjnych - 27 / 28 kwietnia 2013
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Mikser powiedz o co tak na prawdę chodzi w konkursach modelarskich??? Hehehee

--

Post zmieniony (03-05-13 17:47)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024