KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
01-03-13 21:56  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie ma bo miałem nocne zmiany czyli kompletny brak czasu...
Będą lada moment - weekend wolny ;)

--
- Poznań

 
02-03-13 11:16  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jak już wyżej pisałem nocne zmiany niestety zabierają cały wolny czas... relacja więc mocno spóźniona - znowu mi się dostanie po łapach ;)

W każdym razie...
Na cytadelę zdołał dotrzeć Kezat, Matti, Mikser, Marek, Lehcyfer oraz Sturmovik z żoną Dorotą.



Spotkanie jak wiadomo było czysto modelarskie, modeli więc nie brakowało.
Dominowały pojazdy wykonane na naprawdę wysokim poziomie które przyniósł Mikser i Marek. Poziom detali i szczegółów powalał na głowę nie jeden okręt w wykonaniu Jorzika.
A modele prezentowały się tak:




Jak widać chłopaki zaszaleli ;)
Marek przyniósł jeszcze świetnie wykonany kościółek a Matti dostarczył pojazdy na zawody do Rypina.



Kezat pokazał nieco drobnicy okrętowej, a Leszek wcale nie pozostawał w tyle, mieliśmy miniaturek od zatrzęsienia:



Z tego wszystkiego najlepsze wrażenie robił wspomniany wcześniej kościółek na ramce do zdjęć oraz dorożka w wykonaniu Sturmovika, niestety dorożka bez konia ;(



Matti pokazał po raz pierwszy swojego Morrisa (chyba nie rąbnąłem się w nazwie) który dzień później zwiedził Rypin.



Tak więc oglądaliśmy modele małe i duże racząc się wszelkiego rodzaju napojami i przekąskami.



Dzień później niektórzy z nas musieli wcześnie rano wstać, trzeba było więc uciekać.
Atmosfera jak zawsze sprzyjała, a o następnych spotkaniach z pewnością będziemy informować.

Do następnego!

--
- Poznań

 
03-03-13 05:28  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Fajnie że się w końcu fotki pojawiły :)

Ze swojej strony chciałem poruszyć kwestię spotkania marcowego. Ktoś, bodajże Marek stwierdził że ze względu na święto warto by przesunąć spotkanie na 22 marca. Co wy na to?

Pytam już teraz bo Andrzej Ziobro wykazał zainteresowanie :D
Z kolei mi również pasuje 22 marca ponieważ wtedy będę mógł przyprowadzić na spotkanie Chrisa Tuckera który przyjedzie do mnie z modelami z Wrocławia pomóc mi na Pyrkonie. Część z was miała okazję poznać Chrisa na ostatniej wystawie we Wrocławiu gdzie pokazywał swoją kolekcję modeli m.in. inspirowanych dawną Battlestar Galactica.

Z kolei ja również mam do was prośbę - jeśli macie jakieś modele SciFi/Fantasy - żeby je pożyczyć na wystawkę i prelekcję jaką zorganizuję na Pyrkonie który odbędzie się w dniach 22-24 marca na Targach Poznańskich. W zeszłym roku przyszło na niego ponad 6 tys. ludzi więc to świetna okazja żeby złapać młodzież na modelarstwo papierowe. W tej chwili można znaleźć na sieci tysiące modeli - wiele z nich inspirowanych grami, filmami czy serialami SciFi/Fantasy. Sturmovik już obiecał że pożyczy swoje Kolegium Magiczne ze Świata Dysku Pratchetta, mam też nadzieję że przyjedzie mi pomóc jeszcze jeden znajomy modelarz z drugiego końca Polski.

To jak, 22 marca?

I oczywiście zapraszam na Pyrkon :)

Post zmieniony (03-03-13 05:29)

 
03-03-13 11:04  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 


lehcyfer - napisz coś, proszę więcej o tej prelekcji na Pyrkonie - o której i gdzie?

A co to terminu spotkania - to ja też jestem za 22.03 - no i oczywiście tym razem od razu w piwnicach...

pozdrawam,
MR

 
03-03-13 20:41  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

To prawda , z mojej strony padła taka propozycja , ja będę MAREK . Modeli SciFi/Fantasy nie posiadam , nie pomogę tobie , pozdrawiam MAREK .

 
03-03-13 20:46  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Leh, dogadamy tylko miejsce i sposób dostawy i rozstawienia. Pisz na priv na fb.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
03-03-13 21:17  Odp: WLKP #39 - Poznań 22 II 2013
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Prelekcja odbędzie się w piątek o godz. 16:00, po czym razem z Chrisem pospieszę na Cytadelę ;)

Informacje o Pyrkonie znajdziecie tutaj:
http://www.pyrkon.pl

Niestety, jako że w piątek zaczyna się o 14, a o 17 musielibyście galopować ze mną na Cytadelę, nie wydaje mi się to godne wydatku 20zł na jednodniowy bilet. Chyba że ktoś z was uwielbia SF/Fantasy/RPG itp. i kupi sobie bilet na całość 45zł.

W sobotę o 12:00 przez 2 godziny będę prowadził warsztat w bloku dziecięcym, jak malować figurkę. A poza tym planuję szlajać się po stoiskach i uczęszczać na interesujące mnie punkty programu - w tej chwili zgłoszono ponad 1000, a jest miejsca i czasu na 600, dlatego cieszę się że moje zostały przyjęte :)

Kto wie, może znowu załapię się na jakieś RPG? Na pewno pogram w jakieś pokazowe bitewniaki. Planuję też kupić olbrzymią planszówkę i kto wie co jeszcze :P

Innymi słowy - czekałem na to od roku i postaram się wycisnąć ile się da

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024