KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
25-01-13 02:44  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
lehcyfer 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Będę :)

 
25-01-13 12:16  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Koledzy to dobrze że się mobilizujecie na spotkanie. Zapraszam serdecznie do udziału w nich Mattiego, Roberta i wielu innych kartonowych poznaniaków. Mikser wprowadzi Was w szczegóły ewentualnej przynależności do grupy.

Robert na spotkaniu bedzie Szyszkownik (Marcin) który w kwestii podposzycia chętnie udzieli Ci wskazówek.

Mikser porusz temat Rypina. Prawdopodobnie pojedziemy moim samochodem, więc moge zabrać 4 osoby i pełen bagażnik modeli. Możemy zabrać równiez modele kolegów którzy nie pojada, ale to Paweł pozostawam do uzgodnienia przez Ciebie.

No i prośba aby po spotkaniu o relację.

Kolejne spotkania anonsujcie tak jak MZX prosił a więc
WLKP # (nr) - Poznań (data)

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
25-01-13 14:20  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To mi w buty nawrzucali zadań...
Damy radę, postaram się dotrzeć na czas ;)

--
- Poznań

 
25-01-13 14:28  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Mikser - jak Prezes wydaje polecenia to nie komentować tylko wykonać ! :-).

Ja raczej dzisiaj nie dotrę, jakoś brak mi ochoty na przebijanie się przez nasze zimowe drogi.

 
25-01-13 14:42  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Robert   

Witaj!
Z Marcinem już się spotkałem, jak tylko będę miał dzieciaki z kimś zostawić to sie pojawię...

--
Pozdrawiam!
Musti

 
25-01-13 16:29  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pabloo nie bój nic, sztandar w górę i jedziemy z tematem :D

--
GG 6801515

 
29-01-13 16:00  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Lekko spóźniona relacja ze spotkania...

Tak, mimo nieobecności najwyższych władz spotkanie się odbyło. Stara gwardia najwidoczniej uznała że pozycje ma niezachwianą i na pierwsze tegoroczne spotkanie przychodzić nie musi. Ubolewaliśmy nad tym okrutnie co, mam nadzieję oddają zdjęcia ;-)
Jak na spotkaniu modelarzy pojawiły się modele:



Dla niezorientowanych te kartonowe cuda nie są elementem wystroju lokalu, przynieśli je zacni modelarze Kartonowej Pyry ;-)



Stawili się w składzie widocznym na poniższych zdjęciach



Co cieczy najbardziej pokazało się trochę nowych twarzy. Obok MZX-a, Jarka, Leszka, Szyszkownika, Smyka i Miksera dumnie zasiedł Mati, Robert i Leszek (kolejny już Leszek).
Z góry proszę o wybaczenie jeśli o kimś zapomniałem.



Ja już pisałem wcześniej tych co umieją czytać nie było, literatury więc nie uświadczyliśmy. Nic w tym złego bo przynajmniej nikt nic nie poplamił i piwa na wycinankę nie wylał ;-)
Brak wszelkiego rodzaju gazetek i tym podobnych nadrabialiśmy piwem i drobną przekąską.



Próby poderwania kelnerki spełzły na niczym... Niestety Jarek wszystko zepsuł i nawet Mikser ze swoim wyniosłym urokiem osobistym nie dał rady sprawy naprawić.



Udało się natomiast z grubsza omówić kwestie najbliższego wyjazdu i odpowiedzieć nowym kolegą na serie pytań.
Najwytrwalsi z nas zostali do samego końca (czyt. aż nas wywalili z lokalu) racząc się złocistym napojem ufundowanym przez Jarka.

Tym sposobem styczniowe pogawędki modelarskie dobiegły końca ;-)

--
- Poznań

 
29-01-13 17:23  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A gdzie zdjęcia naszej nowej kelnereczki ja się pytam hmm??

--
GG 6801515

 
30-01-13 11:09  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
SeniorElCid 



 - 1

Fajnie było spotkać w gronie modelarzy w miłej atmosferze. Mam nadzieję (jeśli czas pozwoli) pojawiać się regularnie na spotkaniach.

 
31-01-13 18:24  Odp: WLKP #38 - Poznań 25 I 2013
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witajcie , gdyby nie wyjazd delegacyjny który sięgał od Zgorzelca po przez Lubań , Gryfów Śląski , Lwówek Śląski i Bolesławiec na pewno tej przyjemności bym nie odpuścił pozdrawiam MAREK .
P.S. Witam nowych kolegów , mam nadzieję że spotkamy się na kolejnym spotkaniu .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024