KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
13-01-13 17:20  PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Podkarpackie tourne czas zacząć, a zatem trzeba się zorganizować.

Na początek Sanok.
19.01.2013 - dzień zgłaszania modeli do konkursu

Wpisujcie się chętni na ten wyjazd. Z wstępnych ustaleń wynika że Jurgen bierze auto, ja tez mogę wziąć, ale jako że ciągle jestem na walizkach bo mieszkanie jeszcze nie wykończone traktujcie mnie proszę jako "rezerwę taktyczną". Jest jeszcze opcja żeby wysłać delegację kilku osób która zgłosiła by modele wszystkim PIWKO-wiczom. W ten sposób każdy zgłaszający dorzuciłby się do paliwa a wysłalibyśmy tylko jedno auto ;) Oczywiście na zakończenie można już tłumnie całą bandą, tylko trzeba to tak zorganizować żeby i St. Wolę odwiedzić w ten sam dzień.

Piszcie, dyskutujcie, zgłaszajcie się!!!

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
13-01-13 17:22  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
cyrylus 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
 

Na Sanok jestem . Stalowa nie wiem .

 
14-01-13 20:03  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tylko na Sanok.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-01-13 12:14  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tak jak napisałem w Rzeszowie mogę być w sobotę najwcześniej 6.45. Jurek coś się nie odzywa a liczę na niego bo ma duży bagażnik. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-01-13 21:34  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Co do Dębicy, to konkurs jest raczej adresowany:

§1
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, tak członków kół i klubów modelarskich, jak i niezrzeszonych. Zapraszamy zarówno tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z modelarstwem, jak i tych, którzy od lat rozwijają swoje talenty w tej dziedzinie.

Więc gdzie my "stare repy" będziemy się tam plątać. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-01-13 22:32  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
Lotnikus 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Witam
Chętnie wybrałbym się zobaczyć, na początek do Sanoka, jednak z razcji braku włąsnego powozu chętnie wesprę jakąś ekspedycję zmierzającą w tamtym kierunku swoją osobą (i modelem - sztuk 1) ;) Jeśli ktoś ma jakieś wolne miejsce i chciałby mnie zabrać, proszę dopiszcie mnie i powiedzcie, gdzie (rozumiem, że wyjazd z Rzeszowa?) i kiedy mam się wstawić.
Panie Jarku, jak się uda może się spotkamy w dordze do Rzeszowa w sobotę rano.
Jeśli chodzi o dalsze wyjazdy to możemy się dogadać jeszcze na miejscu w Sanoku. Jeśli ktoś się wybiera to też chętnie dołączę do Stalowej Woli i Strzyżowa. Do Dębicy może uda mi się dotrzeć bezpośrednio ode mnie, więc może nie będę już nikogo dręczył ;)
Pozdrawiam

--
Pozdrawiam
Piotr
________
W budowie...

 
15-01-13 23:09  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Czyli pierwsze podsumowanie:

SANOK:
TRH
cyrylus
OSTOJA
Lotnikus
Jurgen - do potwierdzenia bo się wstępnie deklarował
Tomasz K. - bo dał modele Jurgenowi

STALOWA WOLA:
TRH
Lotnikus
cyrylus - do potwierdzenia
Jurgen - do potwierdzenia bo się wstępnie deklarował

DĘBICA:
TRH - jeszcze nie wiem czy się wybiorę
Lotnikus - do potwierdzenia

STRZYŻÓW (wstępny termin to koniec ferii zimowych a więc 23 luty ale jeszcze zostanie potwierdzony):
TRH
Lotnikus

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
16-01-13 01:30  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Hejka!

Nic się nie odzywałem, gdyż pewny na 100% nie byłem.
Dzisiaj okazało się że nie mogę jechać. Plany się zmieniły i to co miałem zaplanowane na niedzielę muszę zrobić w sobotę. A jest to bardzo ważne.

Ponieważ mam modele Tomka, chciałbym je przekazać, abyście wzięli je na konkurs.
TRH - jak jedziesz swoim wozem, to podrzuciłbym Ci je.

Ja nic nie wystawię, bo nie mam co. Leopold za duży i gablota nie gotowa. Wszystkich pozostałych modeli nie mam skończonych. Ogólnie teraz mam tragedię z czasem.

Nastawiam się natomiast na Stalową Wolę. Ale czy pojadę, to tego na 100% nie wiem. Taki mam teraz okres w życiu, że jest taki jeden mały człowieczek ważniejszy ode mnie i to on rządzi :) zatem proszę o wybaczenie.

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
16-01-13 09:02  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

No to chyba "klops". Co na to Łukasz? Jeszcze nie deklarowałem się telefonicznie w Sanoku a można do godz. 19 w piątek czyli 18-tego a dzisiaj jest już 16-sty. :-(

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-01-13 09:44  Odp: PIWKO na wyjazdach 2013 - Sanok, Stalowa Wola, Dębica, Strzyżów
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Jak by było miejsce to zabrałbym się 2.02 do Sanoka. Chyba że dwie nasze delegacje pojadą do dwóch miast... wtedy się dopasuję gdzie wolne będzie.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 11Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024