KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
23-10-12 23:24  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Lazarus Mistrzem Polski :D Lukasz - gratulacje!!!!

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
24-10-12 07:19  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Niekiedy coś mi się udaje;-))

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
24-10-12 09:03  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Nie jestem organizatorem, znam tego Pana i jego model - bo mi o nim  opowiadał . Zmień napastliwą formę wypowiedzi albo to usuń. Bo brzydko się bawisz - tak z pozycji siły. Nie jestem fotoreporterem - bo mam na to wyje... . I proszę poproś o zdjęcia -to sobie porównasz z numerkami albo po nazwach modeli .Moje medale ,które zebrałem to pozostawiłem w Skawinie - bo man też na to wyje.... . Kur tym nie nakarmię. *******owi tylko pokazałem jak się takie pęczki wiąże (normalne porządne chłopaki). Dzisiaj zaczynam model na Przeciszów - Jak zdrowie i finanse dopiszą to tam też będziemy - bo my nikogo nie bojkotujemy, tylko jak się jedzie na 2 auta - bus z modelami i osobówka z modelarzami to to za dużo nas kosztuje czasu i pieniędzy . Popatrz jaka jest odległość z Elbląga do Torunia i z Torunia do Skawiny  i z powrotem i porównaj z cenami paliwa przy spalaniu ok 10 litrów na 100 kilometrów - ciągle korki i mgły - prawie się nie jedzie tylko w korkach przepala paliwo.

Edit:
To jest treść jednego z meili, jakie otrzymałem od modellota w poniedziałek, a meili było 6 w ciągu 30 minut. Pięc z nich było o identycznej treści.
Nie wiem, kto tutaj jest napastliwy i brzydko sie bawi ? O wulgaryżmie i braku poszanowania języka polskiego juz nie wspomnę. Dodam, że nazwy własne były pisane małymi literami, lecz poprawiłem to, aby nie raziło w oczy. Inne błędy gramatyczne też poprawiłem.
Panie modellot1:
Masz Pan pałę z minusem za pisownię.

Post zmieniony (24-10-12 09:16)

 
24-10-12 11:30  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Tyle pierdzielenia i tylko kilka fotek? Coś nie widać tej masy modeli... Swoją drogą: super fachowa ocena sędziowska i takie chamskie paluchanie modeli? A później co - minusowe punkty bo coś odpadło, albo odciski palców na lakierze zostały? Jedyne wyjście to wmurowywać model w podstawkę jakąś betonową chyba. Dobrze że pokazali to na tych kilku fotkach, wiadomo czego się spodziewać.

Post zmieniony (24-10-12 11:31)

 
24-10-12 11:51  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Fotoreportaż autorstwa Mariaszka.
Wielkie dzięki, kumplu!

KLIK

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
24-10-12 12:05  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kasiu, dziekuje bardzo za te fotki.

Refleksja z mojej strony - w sumie nie tak malo modeli, jest co poogladac, a czesc niedawno widzialem w Przeciszowie... Nie jestem bywalcem wielu imprez, wiec nie wiem, ktore modele pojawiaja sie regularnie, a ktore sa nowe. Z tego co pamietam, to chyba jest gdzies w przepisach zapis o tym, ze modele, ktore w zeszlych latach zdobywaly medale na MP nie powinny byc klasyfikowane, co chyba jakis czas temu przerabialismy na forum. Ale kto broni ich pokazywac? Jesli ktos ma ochote, to co stoi na przeszkodzie?
Nie wypowiadam sie rowniez na temat pracy komisji sedziowskiej, bo mnie tam nie bylo. Ale jesli ktos ma jakies dowody nieprawidlowosci, to dobrze byloby je poznac...

Modellot - jak widzisz, nie widac jakiegos bojkotu imprezy. Lukasz przyjechal z modelami, z tego co widze, to pare innych osob rowniez. Powody mojej nieobecnosci podalem Ci wczesniej na priv. A czesc ludzi wybrala Lublin - w koncu kazdy ma wolna wole, wiec ma prawo wybrac, gdzie chce sie znalezc. Dlatego mysle, ze skonczmy juz te jalowe dyskusje o niczym...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
24-10-12 12:25  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Dzięki za fotki! Coś można wreszcie pooglądać, a nie tylko czcze gadanie...

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
24-10-12 12:33  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Tu gaweł
do krakusa - chciałem jeden e mali wysłać ale coś się pokiełbasiło z kompem i wysyłał i wysyłał nic tylko zresetowanie pomogło .Mam internet radiowy i byle kiedy się zrywa .
Cywilizacja .

Do Rafaela - Po to właśnie zabrałem modele te co jeszcze ich koledzy nie mieli nigdy okazji zobaczyć - wiedziałem ,że Przeciszów przyjedzie.Wszystkich co mogli być to zapraszałem ,żeby w końcu się poznać a nie tylko wyzywać wzajemnie .( żartobliwie).

Z moich żaden model co wystawiłem w tamtym roku nie był pierwszy (samoloty) ,dlatego nie liczyłem w tym roku je prezentując ponownie na nic po za publiczną prezentacja.,
chyba tylko Po 2 byl-3 i Gigant -2 .A obrona 2 vice mistrza to jest bez sensu , dlatego dorobiłem Ilia Muromca i Sunderlanda , Albatrosa cXII itd.

do wszystkich lista modeli ,która nigdy do tej pory na Skawinie nie była , w tym 22 modele pierwszy raz zaprezentowane - gdziekolwiek

Paweł miałeś przyjechać - chciałem ci pokazać jak te silniki robić w kilka dni . Zrobiłem sprzęt do kilkukrotnego lakierowania bibułek - tak,że powstaje laminat i produkuję kilkaset krążków . Z nich wybieram najlepsze . maluję natryskowo z obu stron . Jak wyschną poprawiam. Potem sklejam i sprawdzam wysokość suwmiarką z wyświetlaczem - wyglądają jak prawdziwe .


ORP Toruń
B 4 berlinka
Łoś 1/50
Sunderland
Ilia Muromiec
Hadrian
Czapla
Jak 1
Albatros B II
Albatros C XII
Molch
Czajka
Hindenburg
Fokker D VI 1/50
Hecht
Forelle
Thunderflash
Bofors
USS Dallas
Chang Zheng 2
\US Airborne
Mercury Redstone
V 2
Kanonierka z vietnamu
SG 38
Corsair 2
Mig 15
Horten
He 111
IS 8 Komar
Tytan II
LZ 10 Schwaben
Fokker dr1 1/50
Fokker E III 1/50
Czajka - bis
Sroka
Mercury Atlas
Delta II

jakies jeszcze ale muszę popatrzeć. Około 5 - 8 modeli nie zmieściło się do busa i zostało

Post zmieniony (24-10-12 14:15)

 
24-10-12 22:07  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Szkoda tylko że w niektórych przypadkach w jednej klasie miejsca od 1-3 zajęła jedna osoba, a nie trzy różne osoby.
Przykład:
104 PAWEŁ HARŁOZIŃSKI TORUŃ HERKULES TORUŃ GIGANT 98 1 miejsce
259 PAWEŁ HARŁOZIŃSKI TORUŃ HERKULES TORUŃ ILIA MUROMIEC 96 2 miejsce
147 PAWEŁ HARŁOZIŃSKI TORUŃ HERKULES TORUŃ SUNDERLAND 93 3 miejsce

318A MAREK STOLECKI BIELSKO-BIAŁA KMK MODELIK NIDZICA 88 1 miejsce
395A MAREK STOLECKI BIELSKO-BIAŁA KMK MODELIK CHĘCINY 85 2 miejsce
311A MAREK STOLECKI BIELSKO-BIAŁA KMK MODELIK NIECHORZE 82 3 miejsce

271 JACEK NAWROT KRAKÓW - JU - 87 B2 87 1 miejsce
262 JACEK NAWROT KRAKÓW - IŁ 2M3 86 2 miejsce
188 JACEK NAWROT KRAKÓW - ME 109 E4 84 3 miejsce

Post zmieniony (24-10-12 22:15)

 
25-10-12 15:07  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A to ci zjawisko :D
Z reguły praktyka jest taka, że spośród modeli ze zwycięskiej trójki, miejsce na podium zajmuje jeden najwyżej oceniony danego wykonawcy a pozostałe wybiera się już spośród innych uczestników konkursu i wydaje się to zarówno uczciwe jak i dyplomatyczne podejście.
Ja bym się szczerze mówiąc zmęczył wychodząc po raz trzeci po kolejny kawał blachy w jednej kategorii no i przede wszystkim było by mi raczej głupio wobec pozostałych rywali niż dumnie, no ale widać są jeszcze imprezy rządzące się innymi prawami.

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024