KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 23Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 
23-09-13 07:20  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Ja tez dolecialem, w domu dopiero po 23 gdyz samolot sie opoznil.
Jak zwykle niezapomniana atmosfera, co roku chce sie tam byc :)

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
23-09-13 07:20  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

No cóż fajnie było, ale się skończyło impreza super Łukasz pomyśl, aby znów tak samo za rok połączyć zawody modelarskie z NATO Days, ale również podziękowania dla Tomasza K. za portret, który mi się podoba.

--

Post zmieniony (23-09-13 07:22)

 
23-09-13 08:48  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dziękuję serdecznie za wspaniałą imprezę, koniecznie zjawię się za rok!

Pozdrawiam

--


 
23-09-13 09:01  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
Kasiam72 

 

Choć nie kleję modeli i nie zamierzam tego robić(wystarczy,że robi to mój czempion Andreas:-]) chcę wrzucić swoje 3 grosze do tego koszyczka. Przede wszystkim chcę podziękować Łukaszowi, że wciągnął Andreasa do realizacji hobby. Widzieć jak rozwija się w nim prawdziwa pasja - bezcenne.
Kochanym Gekonom dziękuję za mega dawkę śmiechoterapii,która mi jest teraz niezbędnie potrzebna.
A Tomaszowi K. dziękuję za portrecik - robi furorę!
Pozdrawiam i dziękuję.

--
Kasia

 
23-09-13 09:45  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

W koncu nieco zebralem mysli. i zal mnie przepelnia, ze te trzy dni minely tak szybko, chyba jeszcze szybciej niz rok temu. Lukasz, jestes po prostu wielki i na Twoje rece skladam podziekowania dla Ciebie i wszystkich osob zaangazowanych w zorganizowanie tej wspanialej i rozrastajacej sie z roku na rok imprezy. Oczywiscie sama impreza bylaby niczym, gdyby nikt na nia nie przyjechal, tak wiec ciesze sie bardzo, ze moglem spotkac zarowny starych, jak i nowych znajomych, z ktorymi dane mi bylo spedzic ten czas. I oczywiscie juz nie moge sie doczekac przyszlorocznej imprezy :) Bateryjki naladowane, modele kupione, teraz tylko kleic, kleic, kleic :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-09-13 10:50  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Byłem, a jakże, spotkałem wielu entuzjastów kartonu, zjadłem pyszny żurek i trochę pofociłem. Jako że jestem samolociaż to przede wszystkim interesowały mnie maszyny latające i dlatego najwięcej czasu poświęciłem fotografowaniu tych maszyn. Najpierw wrzucę zdjęcia modeli samolotów a za tydzień pozostałe.
Pragnę podziękować Łukaszowi za wspaniałą imprezę.
A teraz zapraszam do oglądania.

















Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
23-09-13 11:55  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

I moich parę sytuacyjnych fotek.



Post zmieniony (13-10-13 18:50)

 
23-09-13 14:59  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Tzw. "Kartonworki" dojechały w całości do domu. Świetna impreza. Miło było spotkać starych, poznać nowych znajomych i wymienić doświadczenia. Bardzo miło wspominam.
Łukasz, dzięki za motywację do przyjazdu. Za rok też się postaram.

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
23-09-13 15:09  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

I ja się wypowiem. Impreza jak co roku urywa ryja. Poziom prac jak zawsze najwyższy. Jak co roku mam teraz taki głód modelarski, że aż w pracy wysiedzieć nie mogę. Wystawa Pana Waldka podobała się zarówno mi, jak i mojej drugiej połówce Ewelinie. A tmosfera wręcz cudowna, ale co się dziwic, jak wokół sami swoi:D Łukasz jak zawsze stanął na wysokości zadania. I za to dziękujemy! Myślę że za rok, dobrą inicjatywą ze strony Łukasza byłob załatwienie stoperów, oczywiście zwrotnych tak jak to było z okularami 3D. Ku przestrodze- ochrona przed nami gekonami nie polega na wsadzaniu stoperów do uszu. To nic nie da. Stoper bowiem trzeba umiejscowić gdzieś indziej:DDD

I jeszcze jedna kwestia. Nagrodę którą wręczyłem naszemu młodemu koledze, postanowiłem ufundować za najlepiej sklejony model w kategorii wiekowej Młodzik

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok. Z niektórymi zobaczę się pewnie niebawem

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
23-09-13 16:22  Odp: XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 20-22.09.2013
CysieK 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

jak zawsze świetna i niezapomniana atmosfera ;p Dziękuje także Tomaszowi K. za portret ;D

--
_________________________
Pozdrawiam Krzysiek...

Na półce: A6M2 ZERO Ursus c45 Messerschmitt 109G Su9 Fishpot Buffalo kk



 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 23Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024