KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
21-10-12 18:32  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

ja

 
21-10-12 19:51  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Wojciech Cięciwa   

I było coś ciekawego ?

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
21-10-12 21:09  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Byłem tylko dzisiaj. Wpadłem na chwilę, więc moja ocena jest chwilowa i subiektywna. Nie sprawdzałem ile modeli i kto wystawił.
Wszedłem na salę i pierwsze kroki skierowałem do pojazdów / każdy ogląda to co lubi/. Wrażenie wśród kołowców robiła wystawiona kolekcja modeli wykonanych z metalu. Nazwiska twórcy nie zapisałem.
Poza tym wystawa jak wystawa, sporo modeli z przewagą samolotów, statki, okręty, kolej, figury, rakiety itd, itd.
Podobał mi się osobiście model" Ziemia Szczecińska".
Była w kąciku makieta " żywej kolejki", która zasuwała po szynach.
I to chyba tyle. Nie podejmuję się oceny ile modeli wystawiła która modelarnia. Na środku sali wyłożono medale i puchary dla zwycięzców i było ich całkiem sporo.
Tylko ruch jakiś taki niemrawy, ludzisków niewiele, może siedzieli gdzieś w sąsiednich salkach ?!
Modele nieopisane, oglądasz i nie wiesz co. Organizator nie pokusił się druknąć do zgłoszonego modelu karteczki-wizytówki. . Tylko numerek modelu. Pełna anonimowość.
Aha. I tylko trzy stoiska handlowe. Może w sobotę było inaczej?
Jak na mistrzostwa Polski to tak trochę bez rozmachu.
Pozdrawiam SZAD

 
21-10-12 22:19  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Tutaj jest trochę zdjęć:
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria/opis/1583535,skawina-mistrzostwa-polski-modeli-kartonowych-zdjecia,galeria,3692999,id,t,tm,zid.html

 
22-10-12 09:32  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Sas,
mnóstwo ciekawych modeli było...

 
22-10-12 10:47  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szczególnie ,, Star - 20 ,, / dżwig / który stał się już legendą tych ,, miszczostf ,,
Model ten ja już tam widziałem w 2006 r.
W tym miejscu powrócę do słów szada, na fotkach nie widać żadnych wizytówek modelu, nie wiadomo kto jest jego autorem. Czyżby organizatorzy coś ukrywali, po ostatnich akcjach na forum, odnośnie szczególnej dominacji pewnej modelarni ?

Jacek.
Jeżeli tak, to wrzuć jakieś fotki, bo wiem, że je masz.

--
Pozdrawiam.
Andrzej K.

 
22-10-12 12:20  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Gaweł już na bazie. Pozdrawiam wszystkich uczestników.Miło było was poznać

Do krakusa.
Proszę nie czepiać się kolegi modelarza- Pana z Chrzanowa, że nie udało mu się zrobić nowego Stara 20 HP3 , którego jak wiadomo jest wielkim fanem .

Czekam na zdjęcia.

PS na stronie ckis .pl już jest komunikat

Post zmieniony (22-10-12 13:04)

 
22-10-12 15:44  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To może uaktualnij ten komunikat, aby nikt nie był zmuszony do przekleństw, niech każdy z forumowiczów wie, ile, kmomu i za co ?
Nie rozumiem, Ty jeden z organizatorów i nie zrobiłeś zdjęć ?

EDIT:
Dlaczego modele nie miały swoich wizytówek / bynajmniej tego nie widać na fotkach, tylko numery /

--

Post zmieniony (22-10-12 15:48)

 
22-10-12 16:56  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Krakus,

1. Wymieniłeś Stara a było więcej modeli niż jeden. Ja szukałem czegoś innego a nie łaziłem z kartką w głowie nucąc: "ale to już było..."

2. To, że nie było wizytówek, kto zrobił model mi się osobiście podoba, ogląda się "bez jakichkolwiek uprzedzeń".

3. Jeżeli idzie o "dominację modelarni" i Ci to nie pasuje, to rób Ty i wystawiaj, każda inna modelarnia też może. Wiesz statystyki nie da się oszukać, jeżeli Oni (tak, właśnie jacyś "Oni"), mają mnóstwo modeli, to jest oczywiste, że ileś z nich zostanie zauważonych i dostanie medal czy coś innego. Zresztą jednego z Onych (nie obraź się :-) poznałem - pozdrawiam modellot1!!!) i co... I nic, powiem tak: psy sobie szczekają a karawana niech dalej jedzie!!! I to zdecydowanym ruchem.
Nie chcę być złośliwy i zapytać ile wystawiłeś modeli...

4. Fotki, hmm błędny błąd, owszemi nie robiłem... Wiesz, są organizatorzy imprezy, niech robią!!!

Ogólnie mogę powiedzieć, że niestety z tą imprezą jest coraz gorzej, obserwuję ją od bardzo wielu lat. Jeżeli sie organizatorzy nie obudzą to nic dobrego nie będzie przez jeszcze 2, może trzy imprezy. Szkoda, bo potencjał jest, możliwości może, nie wiem, nie wnikam. Chęci nie ma prawie wcale. Na tą chwile moge powiedzieć, zę działa siła bezwładności i dlatego to jeszcze istnieje.

 
22-10-12 19:36  Odp: 20/21 .10.2012 XX Mistrzostwa Polski modeli kartonowych Skawina
Bodek   

Dzisiaj rano były tu zdjęcia. Co się z nimi stało??????????????????? MODERATORZE, wielki O'RETY!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024