KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-05-12 16:08  WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witajcie ,,poznańskie i nie tylko pyry ,, -- zapraszam na kolejne spotkanie modelarskie w piątek 25/05/12 na Cytadeli w UMBERTO . Miejsca zarezerwowane na 10-- sklejaczy kartonu i nie tylko , jak zwykle 17--00 .Odbędzie się kolejna ceremonia wręczania medali i dyplomów po konkursie w Kruszwicy . W tym dniu przynosimy co sklejamy lub co będziemy sklejać ,a w najgorszym przypadku to co już jest sklejone , pozdrawiam MAREK .

--
😎

 
22-05-12 20:24  Odp: WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Mnie znowu wsmarowano w dyżur. Odpadam :( widzimy się zatem we Wrocławiu.
Tym razem nie oferuję miejsca w aucie, zaraz po zlocie jedziemy na dalszą część urlopu - i tak byśmy jechali przez Wrocław, szkoda paliwa ;-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
23-05-12 16:27  Odp: WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

25.05 się pojawię - tak jak zwykle około 1730. Może nawet uda mi się coś sklejonego przynieść :-)


pozdrawiam,
Miroslaw

 
24-05-12 19:26  Odp: WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witajcie pyry.
No i człowiek chciałby ale organizm mówi nie nada. Nie będzie mnie grypa żołądkowa mnie trafiła.
Jednak zachęcam do licznego przybycia bo będzie gość z pewnego wydawnictwa. No i niech ktoś porobi fotki dla potomnych.

--

Post zmieniony (24-05-12 19:30)

 
24-05-12 23:10  Odp: WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ogłaszam przybycie ;-)

--
- Poznań

 
25-05-12 06:53  Odp: WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Jorzik, spokojnie wykurujesz się. Raczej powinienem dojechać.

Pozdrawiam Pirania

 
26-05-12 19:02  Odp: WLKP-32 spotkanie 25/05/2012
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kolejne spotkanie WLKP za nami. Jak zwykle, Cytadela, restauracja Umberto.

Ludzi było dokładnie osiem:

Kezat
k_natlenie
Pirania
Marek
Leszek z bratem
Mikser z dziewczyną



Co bardziej głodni zamówili sobie pizze, obsługa jednak miała spory problem z ogarnięciem naszego stolika... nie wiedzieć czemu. W każdym razie piwo pozwalało zapomnieć o tych drobnych niedociągnięciach.



Pirania pokazał efekt swojej trzymiesięcznej pracy - czyli koła sterowe (w każdym razie przez 3 miesiące dokładnie tyle zrobił)



Niestety w przeciwieństwie do Piotra aparat sobie niekoniecznie poradził, ale mam nadzieję że coś tam widać.

Zachwycaliśmy się też statkiem Marka, jak to marek poskładał to cudo z zabytkowej wycinanki MM, do końca mu jeszcze troszkę zostało, już teraz jednak model prezentuje się całkiem nieźle.



W każdym razie wrócimy jeszcze do tego ;-)

Głównym tematem spotkania była impreza która Marka córka organizuje w dzień wyjazdu do Wrocławia, pojawiło się zatem pytanie gdzie będzie lepiej. We Wrocławiu czy u Marka na chacie?



Na ziemie sprowadził nas Kezat pokazując swoje najnowsze, ledwo widoczne dzieło:



I zbliżenie na winowajce :-)



Rzecz jasna obgadaliśmy wszystkich których nie było, no z wyjątkiem prezesa bo na tego nikt nie miał odwagi złego słowa powiedzieć.




Był tez powrót do modelu Marka i dyskusja na temat okien, olinowania i tym podobnych aspektów, Marek mimo krytyki machnął ręką i niewiele się przejął.



Próbowaliśmy też ustalić co i jak z wyjazdem do Wrocławia, niewiele jednak z tego wyszło, teraz wiem mniej niż wiedziałem wcześniej. Widać dyskusja na temat pierwotnych komputerów i córki marka była ciekawsza.



Teraz na Wrocław będziemy się zdzwaniać, no i większość z nas właśnie tam się pewnie spotka.

O kolejnym spotkaniu będzie huczał internet, więc wypatrywać!

Do następnego!

--
- Poznań

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024