KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-04-12 22:13  [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Pewnie niektórym, jak już wrócą z majowego zimowiska, będzie trudno uwierzyć, że relacja już leży i czeka na nich kilka dni. A tutaj apteki zamknięte - relanium i stoperan w domu się skończyły i d.upa zbita:-)

No, ale nie ma miętkiej gry - jak się powiedziało Z, to się alfabet skończył:> Nie dumajcie nad sensem - ważne, że dobry żart, tynfa wart. Tynfa też pewnie w życiu nigdy nie widział.
Selekcja naturalna i nienaturalna wykrystalizowała ekipę, która przedstawiała się w ten piątkowy wieczór następująco:

1. Jańcio
2. Ziga
3. Renata
4. Tede
5. Bizon
6. Ronaldo:-)
7. Revan
8. Duch Pit Blanka w telefonie
9. StuG

Takie oszukane trochę 9 znowu, ale najważniejsza jest statystyka - kto za 1000 lat będzie roztrząsał takie drobnostki:-)

Biegli w czytaniu zauważyli pewnie brak naszego nestora, guru sikającego tyłem, a prywatnie młodszą siostrę Ireny Dziedzic - Staszka zwanego w pewnych kręgach pożądaniem.
Stasiu wyjaśnił podobno, że będzie za mało osób, by go podziwiać, a poza tym będziemy pewnie rozmawiać o modelarstwie, więc pies nas sr... wąchał:> Już nie wspomnę o tym, że zostałem wydziedziczony i wpisany na jego tajną czarną listę (która jak widać z tajnością ma mało wspólnego) z powodu nieodebrania przeze mnie świni. Dłuższa historia, mam nadzieję jednak, że Staszek i to mi w kolejnym stuleciu wybaczy.

Przechodzimy do oczekiwanych przez nielicznych zdjęć.


Na początku sztywniaki z kartonu. Tym razem Rolando zagrał nam na pośladkach i nie przyniósł nic. Tłumaczenie, że przyjechał z Częstochowy wyjaśnia oczywiście wszystko - stamtąd po prostu przywozi się z pielgrzymki sam plastik:>
Na zdjęciu dla potomności - pojazd Revana skończony i w powijakach model Tede-go i mój czołg, który przyniosłem, żeby przypomnieć sobie jak wygląda:>


W zeszłym miesiącu przyniósł kapelusz, w tym znowu była wypłata, więc dorzucił damskie bryle. Renata siedzący obok udowodnił, że na maski karnawałowe nie ma co wydawać grosza:>


Tymczasem byli tacy, a właściwie większość, którzy paplali ciągle o modelarstwie, co odbiło się rzecz jasna na naszych ciałach i umysłach. A tam wiadomo beton ciężko skruszyć:> Jak zobaczycie na końcowym bonusowym filmie zegarek z godziną, to zaręczam, że to nie jest fake:-)


Ci dwaj tego wieczora mieli się wyraźnie ku sobie. Roland nie tylko głos,. ale i włos ma widocznie seksowny:>


Tede ma za to tzw. włos okołogłowny, ale za to jak pięknie jego reflektor komponuje się z twarzą naszej przeuroczej pani... właściwie chyba panny kelnerki:-) Właściwie powinniśmy ją umieszczać każdorazowo w zestawieniu, bo nie dość, że jest już od jakiegoś czasu na każdym GEKO, to jeszcze pierwsza przychodzi i ostatnia zamyka drzwi:-)


Brele zwane inaczej "generałkami", nie mogły długo zagrzać miejsca na nosie właściciela:-) Modele jak z żurnala, z czego pierwszy z "Twojego Imperium", a drugi do tygodnika "Herleye i Brzozy":-)


Cały czas jednak utrzymywał się, chociaż już był coraz słabszy, modelarski duch. Rozmowom i dywagacjom na tematy wiadome nie było końca. Pewnie i tak nikt z tych wszystkich rad i pomysłów niczego mieć nie będzie, ale smród pozostaje:-)


Kulturalne zapytanie telefoniczne na temat Stasiowej nieobecności spotkało się z okolicznościowymi epitetami pod adresem wszystkich zwierząt i roślin:-) I tumanów Stugów:-)


Rzecz jasna były i frytki z osławionym sosem. A każda kropla kucharza jest na wagę złota:-) Trzeba jeszcze poćwiczyć lizanie się po łokciu, to i inne przyjemności przyjdą łatwiej:-)


Tymczasem Jańcio zaczął grzebać w mojej torbie i papierach:-) Już nie wiem, co gorsze:-)


I nagle ni z tego, ni z owego, te gnuśne i mamrotające cichaczem towarzystwo, zaczęło rechotać:-) Dentyści zarobiliby na nas kupę kasy:>


Przecieki do prasy z filmu REC 3:-)


Niektórzy naukowcy próbują dowieść, że bizony mają oczy w tyłku. Nam udało się to udokumentować jednym pociągnięciem:-)


Renata miał na GEKO wyraźne smaki, lub przezywał traumę po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu, tudzież ginekologa:-) Whatever - tutaj miłość i pełne zrozumienie:-)


A tutaj już Jańcio nachalnie przekazuje swoja jedynie słuszna wersje wydarzeń:-)


A tak się to zazwyczaj kończy - piwo, głupia morda, bułka w gaciach, a na gaciach płyny niewiadomego pochodzenia:-)

I kolejne GEKO przeszło do archiwum - uczcijmy jego ofiary kuflem piwa i głośnym beknięciem - którąkolwiek ze stron:-)
Aby jednak nie było zarzutu, że GEKO to tylko rozrywka nikłych lotów przytoczę jeszcze jeden wiersz przyszłego wieszcza:

Gekon, gekon to prawdziwy zuch, jeśli on nie zaradzi, nie podoła nikt.... (nie szukajcie rymu, kontemplujcie:-))

Na sam koniec dla najzagorzalszych fanów serii - Zapraszamy na FILM:-)



--

Post zmieniony (29-04-12 22:20)

 
30-04-12 10:05  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ooo... oby to się stało nową świecką tradycją, żeby relacja byłaby jeszcze przed spotkaniem. ;)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
30-04-12 13:44  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Na ostatnim zdjęciu widać jak ciężko w życiu mają ludzie którym się trzęsą ręce.
Trzeba było poprosić Jańcia żeby Ci potrzymał (kufel).

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
30-04-12 13:53  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Grzesiu , to w końcu jak to było z tą świnią . Kto komu ją podłożył ?

Pozdrawiam


HEY HEY !

 
30-04-12 18:55  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Te plamy na gaciach to było wszystko - ale na pewno nie piwo:-) Wszak takiej profanacji bym nie dokonał:> Już wolę się zejscać:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
01-05-12 12:12  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Duchem bo duchem ale sie bojcie, zrobie raz wam niespodziewajke

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
01-05-12 21:55  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Nie strasz , nie strasz bo się przygotujemy i wtedy to my możemy zrobić Ci niespodziewajkę . W końcu nie było Cię trochę czasu a u nas mogło się wiele zmienić :-)

Pozdrawiam .

HEY HEY !

 
02-05-12 14:10  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Wszyscy mają już "podwójne" i musisz Piotrusiu uważać. hahaha ;)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
10-05-12 19:14  Odp: [Relacja] GEKO nr 73 - 27.04.2012
Kasiam72 

 

Z innej beki - w niedzielę w parku Śląskim będa wypaśne koncerty - http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/1396041,manu-chao-w-ramach-dni-wojewodztwa-slaskiego-wystapi-w,id,t.html . O ile nie spadnie metełoryt ,albo inny szit z nieba ,to my tzn. Anreas and I zawitamy w śląskie progi kultury. Ramm tez tam ma być .Może jeszcze ktoś?

--
Kasia

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024