KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
29-09-11 21:22  Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Tomek 

 - 2

Przeciszów wypchnął nas z terminu, ale na mocniejszych nie poradzimy i z tego miejsca zapraszamy na IX Konkurs Modeli Redukcyjnych u Sióstr Prezentek! Jedyny Konkurs na świecie organizowany u Sióstr Zakonnych. Szczegóły niedługo!
Zapraszamy!

 
03-10-11 23:30  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Cieszę się, że terminy imprez w przyszłym roku nie będą się pokrywały. Będzie można spokojnie każdą z nich odwiedzić :)
Dzięki Tomek :)

--

Post zmieniony (03-10-11 23:36)

 
03-10-11 23:46  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Dokładnie, szacuneczek dla kolegów organizatorów, że dogadali się co do terminów i że już teraz mamy jasność co, gdzie i kiedy. Mam nadzieję że wzorem Przeciszowa i Rzeszowa uda się również dogadać terminy zimowych wystaw podkarpackich, nad czym prace podobno już trwają. Ja ze swojej strony wyrażam tylko głęboka nadzieję że nic nie przeszkodzi mi w wystawieniu kilku eksponatów na kolejnym konkursie u siostrzyczek :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
05-10-11 22:06  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Tomek 

 - 2

Terminy Sanoka, Dębicy i Strzyżowa ustalone. Wojtek Szerszeń (organizator konkursu dębickiego) rozmawia z Sanokiem w sprawie terminu. Jak na razie, to jeszcze dokładnie nie wiem, jak mu poszło, ale wstępnie jest tak: Sanok zaczyna w trzeci weekend stycznia, w Dębicy konkurs odbywa się w drugi weekend ferii (jakoś tak 3- 5 lutego 2012), zaś Strzyżów rozpocznie się tydzień później czyli już po zakończeniu ferii. Jeśli to wyjdzie wówczas nic nie powinno kolidować w jeżdżeniu po konkursach!

 
26-08-12 12:21  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kiedy można spodziewać się regulaminu i programu imprezy? Wszak to już za miesiąc.
--

Post zmieniony (26-08-12 12:21)

 
27-08-12 18:02  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Tomek 

 - 2

Zanim opublikuję regulamin, który już ma znajdować się na PWM (tak poinformował mnie prezes koła) podam kilka szczegółów. Otóż będzie miał swoje stoisko sklep z Bernardyńskiej. Zapraszam do zakupów! Chcemy także zrobić giełdę modeli. Czy ona się odbędzie, to zależy od liczby zgłoszeń, więc już można się deklarować, czy będą chętni do sprzedaży lub wymiany. Prezes koła chce ufundować od siebie puchar za najlepszy model, przedłużamy termin przyjmowania modeli do 13.00... Boże! spraw, abyśmy je zdążyli ocenić! W niedzielę tuż przed rozdaniem nagród dla najmłodszych adeptów modelarstwa chcemy zrobić warsztaty. Ponieważ najczęściej zdarzają się modele malowane pędzlem, dlatego też tego chcielibyśmy uczyć. Gdyby ktoś chciał się wziąć za tą działkę, to nie ma najmniejszego problemu. Możemy odpalić ten dział chętnemu! Serdecznie zapraszamy!

 
06-09-12 20:20  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Tomek 

 - 2

W imieniu własnym oraz reszty organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich na IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie,który odbędzie się w dniach 21-23 Września 2012 W sali gimnastycznej Gimnazjum i Liceum Im.Jana Pawła II przy ulicy ks.Jałowego 1.

Regulamin Imprezy:

1.Konkurs ma na celu promocję modelarstwa wśród młodzieży jako sposobu spędzania wolnego czasu,oraz poszerzenie wiedzy z zakresu techniki oraz historii.

2.Konkurs zostanie rozegrany w klasach: JUNIOR (osoby do 18 roku życia) oraz SENIOR (powyżej 18 roku życia)

3.Opłata startowa w klasie SENIOR wynosi 15zł niezależnie od liczby zgłoszonych modeli

4.W klasie JUNIOR opłata nie będzie pobierana

5.Ocenę modeli przeprowadzi skład sędziowski powołany w tym celu przez organizatorów oraz nie powiązany z nimi w żaden sposób.

6.Organizatorzy proszą o nie wystawianie modeli,które były nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu.Modele takie będą pomijane przy ocenie.

7.Werdykty sędziów są ostateczne i nie podlegają dyskusji.

8.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do łączenia kategorii w przypadku wystąpienia uzasadnionej potrzeby.

9.Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie poleceń organizatorów,sędziów oraz wyznaczonych służb porządkowych.

10.

Organizatorzy wydzielili następujące kategorie:
1) Modele Redukcyjne Plastikowe:
JUNIOR
-Samoloty 1:48 i większe
-Samoloty 1:72 i mniejsze
-Śmigłowce
-Pojazdy bojowe 1:35 i większe
-Pojazdy bojowe 1:48 i mniejsze
-Artyleria
-Pojazdy cywilne
-Figurki
-Statki i okręty
-Dioramy
-Debiut-kategoria dla uczestników biorących udział w naszym konkursie po raz pierwszy

SENIOR
-Samoloty 1:48 i większe
-Samoloty 1:72 i mniejsze
-Śmigłowce
-Pojazdy bojowe 1:35 i większe
-Pojazdy bojowe 1:48 i mniejsze
-Artyleria
-Pojazdy cywilne
-Figurki
-Statki i okręty
-Dioramy

2) Modele Redukcyjne Kartonowe:
JUNIOR
-Lotnictwo (samoloty i śmigłowce)
-Pojazdy bojowe
-Pojazdy cywilne
-Statki i okręty
-Budowle
-Inne
-Debiut

SENIOR
-Lotnictwo (samoloty i śmigłowce)
-Pojazdy bojowe
-Pojazdy cywilne
-Statki i okręty
-Budowle
-Inne


Ponadto podczas konkursu planowana jest giełda modelarska.Chętnych do "rozstawienia" własnego stoiska prosimy o kontakt
telefoniczny lub mailowy.

Kontakt ze mną
721 817 302 lub odtykacz@wp.pl

Jeżeli będzie dużo (ok.10 osób) chętnych rozważymy możliwość zorganizowania wycieczki po naszym pięknym mieście.
Również jeżeli będą chętni w sobotę wieczorem jest możliwość zorganizowania spotkania integracyjnego w jakiejś knajpie.

ZAPRASZAMY

 
20-09-12 16:15  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

W jakich godzinach będą przyjmowane modele?

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
21-09-12 10:17  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

TRH napisał:
W jakich godzinach będą przyjmowane modele?

I jakiego dnia - czy w sobotę do południa też będą przyjmowane modele? - czy tylko w piątek 21.09.12?

Sprawa jest niezwykle pilna.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
21-09-12 11:51  Odp: Zaproszenie. Rzeszów 21-23 IX 2012 r.
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Z tego co było do tej pory pamiętam, że w sobotę modele były przyjmowane w godz. 9-12. Z opisu parę postów wyżej, czas został wydłużony do 13. W piątek przyjmowali chyba do godz. 16-17. Rok temu nie byłem na konkursie, potwierdzić też nie mogę.

Mam pytanie i prośbę do organizatorów - czy w dalszym ciągu można wystawić swoje modele na sprzedaż (giełda) ? Mam takowy zamiar, gdyż pokaźna kolekcja mi się uzbierała.

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024