KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
01-10-12 00:33  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Lukasz, mnie jak zwykle brakuje slow na opisanie tego, co czuje po powrocie do rzeczywistosci, bo to sie po prostu nie da. Dziekuje Tobie i calej Twojej ekipie oraz wszystkim Kolezankom i Kolegom w kartonie, ktorzy pozwolili na te kilkadziesiat godzin przeniesc sie w nieco inny wymiar ;) Specjalne podziekowania dla Pan od obiadkow i bigosu :) Ja rowniez zapisuje sie na kolejna edycje, prosze o rezerwacje kawalka parkietu w Przeciszovii, a i na posilki juz tez mozesz mnie zapisac :)

P.S. Taaak, Kudlaty ma racje... "To wy tez jestescie z Lodzi???? Bez jaj!!!!" - koniec cytatu :)
P.S.2. Tez cos nacykalem, wstawie relacje najszybciej, jak sie da...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
01-10-12 08:03  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Mariusz.R 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przepraszam, że teraz piszę. Dalsza część LSM dotarła cała i szczęśliwa. Nie mogę się jeszcze pozbierać z podłogi. Taka była impreza. Dzięki Łukasz za wszystko, po prostu brak słów na wypowiedzenie o tej imprezie modelarskiej. Wielkie ukłony za wkład i organizację Twoją ale i pewnie Twojej połowicy. Przyjeżdżamy na pewno za (dopiero) rok!!!!

--
Pozdrawiam ;-) ŁSM

 
01-10-12 08:46  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tak, Tomek (Batonus), siedziałeś naprzeciw mnie, patrzyłeś na mnie i mnie nie rozpoznałeś, - usiłowałem się przywitać, ale NIE WIDZIAŁEŚ MNIE! :-) Obok mnie siedział Czesiu gawędzący z Zibim...

--
MacGregor

 
01-10-12 08:56  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Musisz Grzes awatara uaktualnic :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
01-10-12 09:07  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Albo powrócić do wyglądu z avatara :-)

--
MacGregor

 
01-10-12 09:23  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Ja również dziękuję wszystkim Uczestnikom za dwa świetne dni w przesympatycznej atmosferze i Łukaszowi, za organizację, zapewnienie dodatkowych atrakcji (prezentacje) i warunków przeżycia (obiadki:)) i spięcie tego wszystkiego do tzw. kupy. Fajnie było.

Pozdrawiam

 
01-10-12 09:27  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Tak to jest jak się człowiek ogoli... :-) Obrośnij ponownie!

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
01-10-12 09:35  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja w kwestii formalnej:
bardzo proszę o zamieszczenie wyników !

Pozdrawiam
Leon

 
01-10-12 09:42  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Leeon, wyniki to najmniej ważna rzecz. Liczy się spotkanie, atmosfera, a tego nie odda żadna tabela, medal. itd.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
01-10-12 12:42  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

"Parę" fotek z konkursu, starałem się "pstryknąć" wszystkie wystawione modeliki ale nie wiem czy się udało.

Widok ogólny trochę przymałej sali:



puchary, medale, nagrody (rower też był) czekają na rozdanie:



Modele (jak leci) :-)



W oczekiwaniu na finał:



Jańcio odprawia jakieś czary-mary przed tablicą wyników:



ale nic nie udało mu się poprzestawiać na tablicy :-)))



Moje trofea z Przeciszowa:



Uffffffff, i to by było na tyle.

Post zmieniony (07-12-12 18:04)

 
01-10-12 13:23  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Bodek   

Witam,

Batonus napisał: "Jak ktoś będzie chciał paczkę, to jest też do zrobienia."

Mogę prosić o taką paczkę na katzat4@wp.pl ?

 
01-10-12 16:48  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Uprzejmie informuję że obszerna relacja opisowo zdjęciowa znajduje się na stronie WLKP
Warto zajrzeć bo publikujemy tam nieznane fakty oraz nigdy niepokazywane fotki.

http://wlkp-poznan.pl/index.php/przeciszow-2012

Gdyby ktoś chciał paczkę zdjęć nie da znaka ;)

Pozdrawiam:
Mikser

--
- Poznań

 
01-10-12 16:52  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Impreza super, jedzenie w stołówce przepyszne, materace na sali gimnastycznej wygodne.
Żałuję, że Łukasz i Strug przepadli w natłoku biurokracji. Jeden z naszych informatyków ma myśl jak za rok usprawnić system wypisywania dyplomów.

--
Rock Honor Ojczyzna

 
01-10-12 20:01  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Foty są tu: PRZECISZÓW 2012


W wersji spaczkowanej, według typu modeli:

Pancerka, kołowe, budowle, ludzie: PANCERKA, KOŁOWE, BUDOWLE, LUDZIE

Okręty: OKRĘTY

Lotnictwo i kosmos, S-F: LOTNICTWO, KOSMOS, S-F

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
01-10-12 22:21  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Witajcie!!!

ostatni weekend to wiele wrażeń. Najważniejsze - znów spotkaliśmy się w Przeciszowie!!! Cieszę się niezmiernie, że konkurs w naszej miejscowości jest dla Was tak ważny. Z mojej strony mogę zapewnić, że będę go rozwijał, ile się tylko da. Poprzeczkę już przestawiłem nieco wyżej... Cieszę się, że organizacyjnie nie polegliśmy, bo zapanować nad tym wszystkim to duże jest wyzwanie;-) i łatwo o potknięcie. Dzisiaj już mogę spokojnie powiedzieć, że udało się wszystko co zaplanowaliśmy dla Was. Choć... odczuwam pewien niedosyt. Nie miałem dla każdego wiele czasu aby porozmawiać, ale myślę, że rozumiecie...
Pragnę serdecznie podziękować naszym sponsorom za pomoc którą nam okazali i wsparli w organizacji tego przedsięwzięcia. Wielkie ukłony w stronę pań przygotowujących bigosik. Był super! Sami widzicie, że brak Onyxu został nadrobiony przez Panią Bator w kuchni na szkolnej stołówce. Piszecie, że smakowało... miało smakować;-)) Patryk Mańka - Prezes LKS Przeciszovia - przyjął Was pod "swój dach" - wielkie dzięki Patryk! Liczę, że integracja i wymiana doświadczeń się udała;-)
Wielkie podziękowania należą się naszym Patronom Medialnym, którzy wspierali nas i propagowali imprezę w terenie. Dziękuję naszym Patronom Honorowym - Wójtowi Gminy Przeciszów - Panu Bogdanowi Cuber za okazaną pomoc przy organizacji Konkursu, Marszałkowi Województwa Małopolskiego - Panu Markowi Sowie, Staroście Powiatu Oświęcimskiego - Panu Józefowi Krawczykowi. Osobne podziękowania kieruję w stronę Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu za udział w Konkursie i zaprezentowanie sprzętu bojowego oraz ufundowanie Pucharu. Dziękuję również Prezesowi OSP w Przeciszowie, który osobiście nadzorował pokaz sprzętu pożarniczego naszej jednostki. Dziękuję pracownikom GBP w Przeciszowie za wsparcie, zaangażowanie w powstanie tego Konkursu!
Waldek Góralski i Piotrek Forkasiewicz to bardzo niezwykli ludzie. Zaprezentowali podczas naszego Konkursu wspaniałe wykłady na temat budowy okrętów w 3D, tworzenia ilustracji w 3D. Ich wiedza w tej materii jest dla mnie zagadką... Niesamowita wiedza i zdolności. Dzięki, że byliście z nami!
Dziękuję moim chłopakom z KM "Orzeł" za wielki wysiłek w przygotowanie konkursu.
Dziękuję przede wszystkim Wam - MODELARZOM KARTONOWYM - że rozwijając swoją pasję, chcieliście podzielić się nią z innymi osobami właśnie w Przeciszowie. Że zaprezentowaliście prace, które w bardzo dużym stopniu nie były wcześnie prezentowane u nas. Wielkie dzięki!
Jeśli są jakieś żale - przyjmę je na klatę;-)

Póki co, poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
http://tinyurl.com/9bcnkxq
oraz kilka liczb...
W wydarzeniu wzięło udział aż 145 modelarzy z 3 państw (Polski, Czechy, Słowacji). Zaprezentowano łącznie 348 modeli kartonowych, z których ocenie poddano 304 modele. Modele były prezentowane w 18 klasach standard oraz 9 w klasie Open.

pozdrawiam i do zobaczenia w świecie na konkursach modelarskich, a za rok w Przeciszowie (daty nie podam jeszcze bo...;-))
Łukasz.

ps. spać, muszę iść spać...

--

 
01-10-12 23:02  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Żal że nie dało rady porozmawiać ze wszystkimi kolegami, żal że to tylko dwa dni, żal że nie wróciłem się po repetę bigosu, żal że zamiast pogadać z nami pijakami, siedzieliście nad wynikami do północy no i największy żal że dopiero za rok. Boli klata? :)

Idź spać, budzik nastaw na czwartek.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
02-10-12 08:07  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Bardzo dobrze Paweł (Renata) to ujął. Do zobaczenia za rok. Może dożyję. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-10-12 09:34  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Obyśmy wszyscy dożyli:)
Kilka fotek wybiórczo wybranych:



Pozdrawiam

 
02-10-12 10:17  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Rajkub napisał:

<Leeon, wyniki to najmniej ważna rzecz. Liczy się spotkanie, atmosfera, a tego nie odda żadna tabela, medal. itd.>

Święta prawda, doświadczyłem tego wszystkiego osobiście w niedzielę - wspaniały konkurs, przemiła atmosfera, fantastyczne modele - ale niestety musiałem się ewakułować chwilę przed rozpoczęciem ceremonii wręczenia nagród, stąd moja wielka ciekawość kto i za co zdobył laury!

Gratuluję Organizatorom
Pozdrawiam

Leon

--

 
02-10-12 14:50  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Zanim Lukasz sie obudzi, to pozwole sobie wstawic link to relacji telewizyjnej :)

http://youtu.be/QtVwyx6orzs

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
02-10-12 18:26  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Nie byłem nigdy na tego typu konkursach ale fotki obejrzałem.
Gratuluję wszystkim zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. I widzom także gratuluję że mogli oczy nacieszyć pięknymi modelami.
Tak z ciekawości jednak zapytam. Jak wygląda sprawa z zabezpieczeniem modeli od ewentualnych uszkodzeń? Pytam bo rzuciły mi się w oczy gęsto upakowane modelami stoły wokół których kręcili się widzowie z torbami, plecakami i przynajmniej na filmie wygląda to tak że zgarnąć coś ze stołu niebacznie nie było trudno.
Takie odniosłem pierwsze wrażenie, być może mylące gdyż jak wspomniałęm niestety nie było mnie tam.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
02-10-12 19:01  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Łukaszu, przepraszam, że budzę, ale nie mogłem Cię znaleźć, żeby się po ludzku pożegnać, a chciałem powiedzieć, że jesteś wielki jak King-Konga szelki i cyce krowy holenderki razem wzięte.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
02-10-12 20:53  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Chociaż towarzyski ze mnie odludek :)) to wspaniale było oglądać wszystkie efekty naszego kartonowego rzemiosła :) po takim nagromadzeniu wrażeń wizualnych prace w fabryce ruszą pełną parą! :D

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 
02-10-12 22:38  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

http://s17.photobucket.com/albums/b75/orlikus/Przeciszow2012/

jeszcze trochę zdjęć ode mnie;-)

--

 
03-10-12 08:16  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

FOTY OD MARIASZKA

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
03-10-12 10:33  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Stary - takie ryzyko zawsze istnieje, ale na szczęście jak do tej pory nie zauważylem drastycznych przypadków ściągamia hurtem modeli ze stołów:-) Ma na to wpływ kilka czynników - odległość stołów od siebie, czy szok zwiedzających, który nie pozwala im bezcześcić czyjejś pracy:-)

Zdarzają się oczywiście chwile, w których młodsi amatorzy modelarstwa coś tam dotykają, ale zazwyczaj kończy się to wszystko dobrze:-)

Na niektórych konkursach były próby odgrodzenia modeli od publiczności, ale jak komuś rzucasz kłody pod nogi, to on Cię omija szerokim łukiem:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
03-10-12 11:41  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Paragraf22   

W imieniu ekipy papermodelers.sk chciałbym podziękować, że mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w konkursie w Przeciszowie. Był to jeden wspaniały weekend. Łukasz robisz to doskonale!
Pozdrowienia dla wszystkich polskich modelarzy, szczególnie dla kolegów z ISMR.pl :)

Do poczytania o konkursie i kilka zdjęć na http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=43&t=3846&start=30#p101286

--

 
03-10-12 13:32  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Mikser 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Impreza była naprawdę genialna. Do teraz nie mogę dojść do siebie. Z chłopakami z WLKP również szukaliśmy Łukasza co by paść na kolana, niestety wódz się gdzieś skitrał więc ślemy podziękowania na łamach tego forum.

Łukasz było bombowo! Dzięki Ci bardzo za tak wspaniałą imprezę!

P.S. możemy przyjechać za rok? Plissss

--
- Poznań

 
03-10-12 13:46  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Mikser, skitrałem się na piętrze w sali konferencyjnej;-) jeszcze podziękowania drukowałem;-)) Cieszę się że nie możesz dojść do siebie. O to właśnie chodzi;-) Możecie przyjechać za rok, hahahaaha... co prawda nie zapowiedziałem jeszcze kolejnej edycji ale już zapisuję Wasz przyjazd;-))

a teraz? sklejamy Panowie - SKLEJAMY!!!!

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
03-10-12 17:27  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam

Panowie pomimo tylu lat w modelarskim fachu byłem po raz pierwszy na takim spotkaniu (dosłownie) i jestem zauroczony. Mogłem skonfrontować swoje wypociny z mistrzowskimi wykonaniami innych i wiem jak to wygląda w realu :-)). Pozdrawiam wszystkich których tam poznałem i tych których tylko mijałem w biegu (następnym razem się poprawię). Za rok będę na pewno, może już z synem bo teraz był za mały i stanowił zbyt duże zagrożenie dla wystawy ;-)).
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Paweł

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
04-10-12 11:06  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Mam pomysł ( pewno durny, jak wszystkie moje pomysły... ;-) ).
Ja też mam niedosyt jeśli idzie o rozpoznawanie ludzi znanych z internetu. Wielu z pewnością minąłem bez rozpoznania-a wielka szkoda!
Zatem proponuję,abyśmy następnym razem poprzypinali sobie identyfikatory z nick'ami.
Mijając się między stołami z modelami bedziemy mogli zerknąć na identyfikator i wreszczie uściskać się ( ;-) ) z kimś , kogo marzyliśmy spotkać!
Sam mam w pamięci zdumienie na twarzy Kolegi, kiedy zostałem mu przedstawiony stojąc w większej grupie: to naprawdę ty???Wyglądasz zupełnie inaczej...(?)
Co Wy na to?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
04-10-12 11:23  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Mariusz to bardzo dobry pomysł. Ja jestem za;-) Od piątku (za rok;-)) przypinki i plakietki będą przygotowane przy stole rejestracyjnym do ręcznego wypisania. Każdy będzie mógł pobrać jedną i wypisać nick.

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
04-10-12 11:38  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Popieram pomysł!

Łukasz - już to kiedyś przerabialismy, gdzieś przed laty na forum była gotowa plakietka - się pobierało, się drukowało i się wypisywało - z gotowcami ludzie przybywali na konkursy.

Mariusz - myślę, że siedzieliśmy obok siebie w pewnym momencie, ale nie miałem pewności, że to Ty :-)

--
MacGregor

 
04-10-12 11:54  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja się podpisuję pod pomysłem obydwiema nogami i obydwoma rencyma. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-10-12 11:55  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Grześ , każdego roku na stronie zlotowej jest do pobrania link z wzorem identyfikatora :-),a przy okazji wystawy tematycznej o flocie japońskiej Jorzik przygotował plakietki z stosownym tłem.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
04-10-12 12:06  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

My przygotujemy plakietki tematycznie (graficznie) do konkursu i będą do pobrania już wkrótce na naszej stronie, a kto nie pobierze będzie miał na miejscu;)

--

 
04-10-12 12:07  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

MacGregor napisał:
myślę, że siedzieliśmy obok siebie w pewnym momencie, ale nie miałem pewności, że to Ty :-)

...a nie mówiłem... ;-/
Zatem bez identyfikatora nie wpuszczać! ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
04-10-12 12:45  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

TAK JEST!;-))

--

 
04-10-12 13:06  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Bo w ryja:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-10-12 13:08  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Popieram zdecydowanie.
Pamiętasz Mariusz, w tej knajpce w Zatorze przywitaliśmy się jak w ”protokole” przystoi, jednak nie skojarzyłem Cię.
Ale dopiero wracając nocą z żalem stwierdziłem, że „nie pogadałem jeszcze z Mariuszem”.
Jakież było moje zaskoczenie, gdy wyprowadzono mnie z błędu...;)))

Słowo do całokształtu. Po raz pierwszy uczestniczyłem w takim spotkaniu grupowym modelarzy.
Impreza przeszła moje najśmielsze oczekiwania, oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Brawa dla organizatorów.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
04-10-12 13:52  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

A nie prościej jest skierować kroki do tego wątku???

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=12939&t=12939&filtr=0&page=1

Gwarantuję, że większość się rozpozna. Z plakietkami to jest tak, że zawsze brakuje tuszu... albo zapomniałem. ;-)

Oczywiście identyfikatory również polecam.

http://www.konradus.com/img/plakietka.zip

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
04-10-12 16:58  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja już jestem przygotowany, tylko nie wiem jaki termin i ile modeli można wziąć. :-)))



--

Post zmieniony (04-10-12 17:00)

 
05-10-12 11:23  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No to ode mnie tez garsc fotek:

https://picasaweb.google.com/111979027273824771966/Przeciszow2012?authkey=Gv1sRgCNrSkO_C-uSwqgE

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
05-10-12 19:17  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Witam! Na jednym ze zdjęć widać model samolotu Mig-29 z numerem 15 i pięknym znakiem z kosami na grzbiecie , czy ktoś moze napisać coś bliżej o tym modelu?

Post zmieniony (05-10-12 19:18)

 
05-10-12 19:25  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jest to model który wg wydawcy ma by w niedługim czasie wydany. To MiG-29 UB w skali 1:50 i ma być razem z F-16

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
06-10-12 13:46  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Ma wyjść pod koniec października. Oprócz pięknych kos na grzebiecie na statecznikach zostały uwzględnione najnowsze malowania na samolotach, twarzy najsłynniejszych pilotów dywizjonu 303. W przypadku samolotu nr 15 będzie to ppłk Krasnodębski.

Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
06-10-12 16:16  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Świetnie! Ale i tak się je przeskaluje do 1/33.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024