KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 25Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
06-01-12 15:15  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Maverick napisał: "No ale zawsze można po drodze podrzucić jakiś model i go zostawić:)))".

I tego należy się trzymać;-))

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
07-02-12 02:27  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,

miło mi poinformować, że Patronat Honorowy nad konkursem objął Pan MAREK SOWA - Marszałek Województwa Małopolskiego.

http://i17.photobucket.com/albums/b75/orlikus/Malopolska_logo_rgb.jpg

pozdrawiam,
Łukasz

--

Post zmieniony (07-02-12 02:35)

 
02-03-12 09:12  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
tetrapod   

Przeczytałem ,że można tylko wystawić 4 modele . Szkoda ja chciałem ze złotowa przyjechać z 8 modelami . 1 baza kosmiczna 1 samolot wielosilnikowy 1 odzutowiec 1 trałowiec 1 budowla 1 figurka 1 jednosilnikowy myśliwiec 1 okręt podwodny . Przygotowuje się cały rok a tu taka klapa . W innych wystawach można przecież wystawiać pio jednym modelu w każdej klasie a tu tylko 4 modele i w wielu klasach musicie łączyć grupy wiekowe bo za mał modeli tam jest .

 
02-03-12 11:26  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witaj Tetrapod,

dokładnie tak jak przeczytałeś - w konkursie prezentujemy 4 modele. Niemniej nie wyobrażam sobie abyś nie przyjechał do nas i nie zaprezentował wszystkich ośmiu prac! Zdecyduj, które chciałbyś zaprezentować do oceny, a które na wystawę pozakonkursową. Serdecznie zapraszam. W tym roku Regulamin zostały już rozprowadzony wielu osobom i nie chciałbym robić zamieszania. Ale wezmę Twoją sugestię pod uwagę, aby zwiększyć ilość modeli w konkursie w następnym roku.

Jeszcze raz zapraszam we wrześniu!

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
12-03-12 11:13  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witam, do grona naszych sponsorów dołączyła firma LENIAR z Rzeszowa - producent artykułów biurowych i szkolnych ( w tym nożyczek, linijek aluminiowych, nożyków, mat do cięcia). Zostaną ufundowane nagrody specjalne dla młodzików oraz juniorów.

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
23-03-12 08:52  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Z patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego wiąże się dodatkowo nagroda;-)

Zostanie ufundowany Puchar i nagrody rzeczowe Marszałka Województwa Małopolskiego za najlepszy model budowli.

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
23-03-12 10:36  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Nie no...
To jadę! ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-03-12 23:20  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Nagrody, nagrodami ale znowu będzie okazja spotkać się razem i pooglądać te cudeńka stworzone w przeciągu roku przez miszczów modelarstwa kartonowego . Pozbierać szczęki i gibisy z podłogi i oczywiście załapać się na bigos ,który jest już legendą dla którego przyjeżdżają nie tylko modelarze ale i menele z okolicy ;-)))))

Pozdrawiam .

Oczywiście będę .

Jańcio - paskuda .


HEY HEY !

 
24-03-12 10:22  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jak menele na bigos ściągają to może i ja się załapię. ;-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-03-12 11:29  Odp: XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie, 28-30.09.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Jańcio trafił w sedno tarczy:-)
Brakuje mi jednak nagrody od prezydenta Burkina Faso w postaci banana i granatu, to niewybaczalny błąd:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 25Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024