KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
26-09-11 14:09  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
kapek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Właśnie o to chodzi, że skoro się coś obserwuje od "kilku konkursów" i to nie tylko Ty, bo inni też to widzą to znaczy, że chyba coś jednak jest na rzeczy.

--
Aktualnie w stoczni. KGV od Hala.

 
26-09-11 15:29  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kapek Ty żyjesz :):)

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
26-09-11 15:37  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
kapek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

A żyję i mam się całkiem dobrze :)

--
Aktualnie w stoczni. KGV od Hala.

 
27-09-11 11:03  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
pyro 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Panowie.
Przyglądam się tej dyskusji już od dawna. Na konkursach bywam, ale częściej jako zwiedzający. To co napisał Szebi sam zauważyłem już na kilku konkursach wcześniej niż konkurs w Krakowie. Nie jestem stronniczy ani nietolerancyjny, ale takie zachowanie i tłumaczenie, że "to są modele z całej modelarni" mnie nie przekonuje.
Chcecie uczciwych konkursów? Mój pomysł na to jest następujący:
Do zgłaszanego modelu dodać kopię dowodu osobistego danego modelarza (kopia legitymacji szkolnej w przypadku młodzików). Nie będzie wtedy podejrzeń że ktoś wystawia modele na wirtualne osoby. Roboty przy zgłaszaniu modeli niewiele więcej, a 100% kontroli nad ilością zgłaszanych modeli w danej klasie i wykluczenie możliwości oszustwa.

Tyle z mojej strony, przepraszam za taki długi post, ale jeżeli taki problem wystąpił to wspólnymi modelarskimi siłami ustalmy reguły żeby go wyeliminować, a nie "szczekać" jeden da drugiego.

Pozdrawiam
Pyro.

 
27-09-11 19:13  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czy będą uczciwe konkursy ? chyba nie , zawsze ktoś będzie uważał że jeden model był lepszy , a tamten gorszy , a sędziowie ocenili inaczej . Pozostają dwa wyjścia , albo nie uczestniczyć , albo pogodzić sie z tym ze nie mamy wpływu na ocenę sędziów, i pogodzić sie z wynikami( nie zawsze zgodnymi z naszą oceną). Kapek a mozesz mi przypomnieć z jakim modelem wtedy startowałeś ? bo z tego co pamiętam to było to KGV ale był jeszcze w budowie .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
28-09-11 08:44  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
kapek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

To nie ten konkurs Andreas:) Ten który mam na myśli odbył się rok wcześniej i startowałem z Missouri któremu (sam to wiem) do ideału bardzo, ale to bardzo wiele brakuje. Ale ten u-boot to już totalna porażka była. No, ale było - minęło. Chodzi tylko o to, aby oceniać nasze wypociny w miarę rozsądnie. Bo tak naprawdę obecnie żeby praca zwykłego przeciętnego sklejacza została doceniona musi on wystartować w jakimś niszowym konkursie gdzie znikomym % będą wypasione modele. A i to nie takie pewne bo często właśnie na tego typy konkursach główne nagrody zdobywa...lokalna modelarnia. I tak właśnie się zapętlamy:)

--
Aktualnie w stoczni. KGV od Hala.

 
12-10-11 12:08  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
kruk   

...

Post zmieniony (12-10-11 12:13)

 
13-10-11 00:02  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Nie pamiętam czy to gdzieś pisałem:

w regulaminach zazwyczaj widnieje:
- decyzja sędziów jest ostateczna i nie odwołalna
- regulamin nie podega zmianom

Człowieku czytać nie umiesz to na imprezy modelarskie nie przybywaj, proste.



kapek przykro mi że zostałeś tak bardzo pokrzywdzony przez los, nie wiem ile masz lat i czy oglądaleś moje modele, kleję na poważnie od 2lat(i mi to nie wychodzi) i pech chciał ze muszę startować w seniorach, jakoś nie robie z tego afery, a konkurowac muszę często z modelarzami którzy kleją dłużej niż ja po tym świecie stąpam. Ale cóż są ludzie i są ludzie...

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
13-10-11 15:27  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
kapek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Wiesz Revan, równie dobrze można powiedzieć: "Człowieku, kupiłeś używany samochód to musiałeś wiedzieć, że się będzie psuć", a i tak każdy z nas w takiej sytuacji wiesz psy na poprzednim właścicielu, na samochodzie itd. Cóż, niby świadoma decyzja...

A lat mam dobre 23, konkurs był rozgrywany dobre kilka lat temu, ale już nieważne. Rozumiem decyzje sędziów i je akceptuje startując w konkursach. Ale niekiedy (nie mówię, że akurat w moim przypadku) widać na pierwszy rzut oka, że model lepiej wykonany stoi obok tego gorzej wykonanego, a jednak to ten gorszy zajmuje "pudło" a o lepszym nie słychać. I w zasadzie jest to w stanie stwierdzić każdy postronny obserwator, modelarz...a sędziowie tego nie widzą?

--
Aktualnie w stoczni. KGV od Hala.

 
13-10-11 16:34  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

28-30.09.2012 zapraszam Cię Kapek do Przeciszowa...

pozdrawiam,
Łukasz

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024