KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
26-07-11 19:34  Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
lis3   

Witam!
Na stronie Muzeum Lotnictwa w Krakowie został opublikowany regulamin III Festiwalu Modelarskiego,
więcej informacji na www.muzeumlotnictwa.pl

Pozdrawiam

 
02-09-11 09:37  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Cześć

Wybiera się ktoś z Łodzi lub okolic :) ?

Pozdrawiam

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
05-09-11 09:30  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No to dobra... przespałem się z tym, ciśnienie z deczka mi już zeszło.
Jeżeli chodzi strikte o konkurs to urzekło mnie tylko jedno: miejsce w jakim był organizowany mianowicie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Można było naprawdę dużo czasu spędzić przy eskponatach jakie się tam znajdują. Tak też zrobiłem, ponieważ zasłużyły one na więszką (i jedyną) uwagę. Konkurs zaliczam do skreślonych z powodu znanych już nam zajawek LOK-owskich i towarzystwa wzajemnej adoracji chodzącej sobie co chiwlka po wyróżnienia. (w tym przypadku w klasie karton). To samo towarzystwo przez tworzenie sobie dodatkowych klas w plastiku w Jaworznie spowodowało, że organizatorom zwyczajnie zabrakło medali. Tak to panowie z Torunia. Znani również z oblegania Skawiny. Podsłyszanych przy sędziowaniu wzjemnych rozmówek "braterskich" nie będę tutaj nadmieniał. Każdy ten kto jeździ po konkursach wie jak to się odbywa. Zapewne takie działanie jest po to, aby dana modelarnia miała się czym poszczycić po przyjeździe i zdobyć dotacje, dofinansowanie. (to moja suiektywna opinia). Kosztem tego zostały niedostrzeżone naprawdę świetne modele. Owe kombinatorstwo i znajomości sędziowskie są już nam znane, tylko jakoś żaden o tym jeszcze nie miał odwagi napisać.
Dalej nie będę pisał, bo szkoda słów... Moja noga na tym konkursie więcej nie postanie.

I jeszcze dodając na koniec jestem za tym, żeby przy zgłaszaniu modeli dołanczać ksera dowodu osobistego bądź legitymacji szkolnej, bo wirtualni ludzie też są znani. Skończyłoby się odbieranie większości nagród przez jedna osobę. Były takie konkursy, że widziałem z roku na rok te same modele pod innym nazwiskiem. Lecz to i tak nie przejdzie - nie ma rady na układy...

Pozdrawiam
szebi

--

Post zmieniony (05-09-11 09:39)

 
05-09-11 10:14  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Szebi zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. To co tam zobaczyłem na własne oczy doprowadziło mnie do stwierdzenia iż nie ma to jak układy i układziki. Nigdy więcej tam moja noga nia zawita. Więcej pisać o tej kompromitacji nie wypada.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
05-09-11 10:26  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dlatego też ja jestem za tym, aby na terenie Muzeum Lotnictwa nie odbywały sie tego typu imprezy, właśnie ze względu na ,, przewalanki ,, gdyż w/g mnie przynosi to ujmę tej instytucji, gdyż każdy skrzywdzony powie, że został skrzywdzony na konkursie nie w Krakowie, ale na terenie Muzeum Lotnictwa.
W ub.r. na tym konkursie była nagroda za najlepiej wykonany model eksponatu, który znajduje się w zbiorach muzeum / niekoniecznie w takim samym malowaniu /
Oczywiście nagrodę ta przyznano plastikowcowi z jakiegoś tam koła modelarskiego.

Był to model / chyba F-105 / Nie byloby w tym nic ndzwyczajnego, gdyby nie to, że to co miało wówczas być eksponatem było jeszcze wrakiem poskładanym na kupę.

Piszę o tym, gdyż wielkim POKRZYWDZONYM był mój kolega Andrzej Latyński / Propeler / ze swoim
,, P-11 c ,, budowanym przez kilka lat.
Koledzy, którzy byli we Wrocławiu w ub.r. to zapamietali ten model, gdzie oprócz drobnych detali w oczy rzucało się ryflowane poszycie skrzydeł.
Niestety, ale tak miało być, kant w żywe oczy, po co robić takie parodie szumnie nazywane Festiwalem Modelarskim ?? Ale na to pytanie odpowiedział już Kol.szebi.


Pozdrawiam
Andrzej K

Post zmieniony (05-09-11 10:30)

 
05-09-11 10:52  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Reasumując
Pan Lis3 mógł by na przyszłość wykazać się choćby odrobiną godności i wziąć przykład z kolegów z Goleniowa by nie reklamować na forach tego typu "imprez" gdzie modelarze służą tylko za sztuczny tłum i podbijają frekwencję organizatorom... wstyd i żenada...
A może któryś z Kolegów co stracili swój czas wstawił by zdjęcia zwycięskich modeli- tak na poprawę humoru, na tego typu imprezach zawsze jest się z czego pośmiać :D

--
GG 6801515

 
05-09-11 11:04  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mam prośbę: proszę uczestników tej imprezy o wrzucenie fotografii.
Lech

--
--
http://www.modele-kartonowe.com

 
05-09-11 11:14  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mnie szkoda serwera na toruńskie modele. Może inni się zdecydują.

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
05-09-11 11:29  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Przecież można wrzucić zdjęcia z bylejakiej imprezy w której brał udział Toruń:D

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
05-09-11 11:31  Odp: Kraków 3-4.09.2011 - III Krakowski Festiwal Modelarski
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie...spoko wodza...
Wcześniej lub póżniej fotki z tej ,, imprezy,, zapewne ukażą się na stronie Muzeum Lotnictwa - o ile się ukażą po naszej ,,rozróbie, - , a póki co czekajmy na reakcje autora tego wątku.

Proponuje, aby w przyszłości w tym miejscu, zrobić jeszcze podział na modele modelarzy niezrzeszonych i zrzeszonych bo inaczej bedzie to wielka bujda na kwadratowych kołach.

Andrzej K

Post zmieniony (05-09-11 11:36)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024