KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
26-09-11 21:39  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Teraz powinno działać.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 
26-09-11 21:49  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Tym razem jest OK.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
26-09-11 23:20  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
Tomek 

 - 2

Co do Naiada, to jak mi zdradził p. Roman Cholewiak, jest to dzieło jego autorstwa i chyba w przyszłym roku ma się pokazać w papierze... Nie wiem, czy mogę zdradzać więcej szczegółów, więc na razie tylko tyle.

 
27-09-11 08:58  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Widzę że konkurs się udał - moje gratulacje! Szkoda że termin pokrył się z Przeciszowem. Gratuluję załodze PIWKA - Ostoyi, TRH i Liściowi (chociaż tylko duchem) za miejsce na podium i godną reprezentację :) Na najbliższym PIWKU pooglądamy trofea.

Wyczytałem że Roman zaprojektował Naiada - gratuluję pięnego projektu. Trochę ubolewam, bo zamierzałem wziąśc go na warsztat. Skieruję zatem swoją suwmiarkę na inny projekt pływający :)

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
27-09-11 17:02  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
dziekuje bardzo za informacje.Pozdrawiam Krzysztof.

 
27-09-11 20:57  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
Tomek 

 - 2

Jurgen! My także ogromnie żałujemy, że terminy się pokryły i to w tak wielu przypadkach. Nie było to naszym zamiarem, gdyż ogłaszaliśmy termin już rok temu, a z tego, co się dowiedziałem od Lubliniaków nasz konkurs był na jakiejś liście ogólnopolskiej i stąd wiedzieli o naszym konkursie. Jak do tej pory Przeciszów był w innym terminie, a tu nagle zrobili nam psikusa i to dało się odczuć choćby w poszczególnych kategoriach i ilości modeli. Chcielibyśmy, aby nasz termin nie pokrywał się z żadnym z konkursów, a szczególnie z tymi dużej miary i zastanawiamy się nad terminem, choć, szczerze powiem, dla studentów ten był dobry. Będę jeszcze pisał do Przeciszowa jak planują rok przyszły. Z tego powodu nie podaliśmy terminu następnego konkursu. Jak do tej pory udało mi się nieco rozczłonkować konkursy i wystawy z początku następnego roku, aby Strzyżów, Dębica i Sanok się nie pokrywały, a nam wskoczyli z takim prezentem, ale przed większym nie da się fikać i trzeba uderzyć w pokorę. Będziemy robić wszystko, aby w przyszłym roku nasz termin był wolny od dużych imprez, a ze swojej strony już prosimy o reklamę szczególnie wśród najmłodszego pokolenia, aby odważyli się pokazać swoje modele!


Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na nasz Konkurs, a szczególnie tym z najodleglejszych stron. Cieszę się, że Zbyszkowi Imielińskiemu podobał się Rzeszów. Dziękujemy także za przychylne słowa i za to, że mogliśmy przyczynić się do tego, aby choć kilka osób mogło pooglądać Wasze wspaniałe prace. Wkrótce zamieścimy wyniki poszczególnych konkurencji oraz krótką relację zdjęciową. Zdjęcia pochodzą z płyty, którą otrzymali uczestnicy Konkursu!
Pozdrawiam!

 
01-10-11 11:25  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Jurgen i Tomek tylko dzięki temu, że wszystkich rzeszowskich mistrzów "wywiało" do Przeciszowa my z Łukaszem psim swędem wskoczyliśmy na "pudełka". Dzięki Wam za to. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
01-10-11 22:18  Odp: Zaproszenie- VIII Konkurs Modeli Redukcyjnych Rzeszów 23- 25 IX 2011
Tomek 

 - 2

Nawet gdyby wszyscy się zwalili na raz, to RWD 22 mógł spokojnie zawalczyć o miejsce! Nie jest prawdą, że byłby na straconej pozycji! Ponad godzinę oglądaliśmy każdy jeden model i czepialiśmy się czego tylko się dało, żeby wyłonić pierwszą trójkę. A potem kolejna godzina minęła zanim z trójki obsadziliśmy poszczególne miejsca, a zdania były mocno podzielone!
Pozdrawiam i zapraszam za rok przed Przeciszowem!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024