KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
21-10-11 19:14  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Przeciszów spakowany. Karty zgłoszenia wysłane. Wyjazd 3.00. Do usłyszenia jutro.
pozdrawiam,
Łukasz

--

 
21-10-11 19:32  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Byliśmy w telewizji - a co! :)

http://www.itvl.pl/news/vi-lubelskie-spotkania-modelarskie
Pozdrawiam :D

--

 
23-10-11 20:13  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Nowe miejsce konkursu, ale konkurs jak zawsze super! Modeli i uczestników jakby mniej - oby za rok było więcej. Zwyczajowo wrzucam kilka fotek, bo jakoś nikt się nie kwapi ;/



--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
23-10-11 21:00  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Parowozy Nikiego mnie zdołowały.Kosmos i galaktyka do zdobycia. Mam ochotę wyrzucić wszystko co mam zaczęte i pojechac na praktyki do Łukowa.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
23-10-11 22:18  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

To już wiesz dlaczego dostał Grand Prixa :)
Dajcie nam odpocząć i za jakiś czas umieścimy naszą subiektywną relację z imprezy.
Jak wasze wrażenia? Jak podobało się nowe miejsce?
Wasze opinie pomogą nam w przygotowaniu kolejnej edycji LSM, co roku musi być coś zrobione lepiej !
Pozdrawiam i dziękuję ze udział!!! To dla Was to wszystko robimy !!!


Jako, że mimo przygotowania machiny zatrzymującej rzeczwistość na karcie pamięci nie zrobiłem dosłownie żadnego zdjęcia mam prośbę - kto chciałby podzielić się swoimi zdjęciami i umieścić je na naszej stronie internetowej proszę o kontakt na e-mail: jackyl79@tlen.pl . Na forach są jednak jakieś ograniczenia, na stronie internetowej mogę umieścić kilkaset zdjęć bez żadnego problemu. Z góry dziękuję !!!

--

Post zmieniony (23-10-11 22:32)

 
24-10-11 12:48  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,
Pobyt na VI LSM był dla mnie wielkim przeżyciem. Cieszę się, że mogłem spotkać starych znajomych, ale również nowe twarze. Kilka chwil z Wami, a człowiek ładuje akumulatory. Organizacja Spotkania była dla mnie nowością. Nigdy nie uczestniczyłem w konkursie zorganizowanym w Centrum Handlowym;-) A że macie całkiem duże Centrum Handlowe i organizacja (zabezpieczenie modeli przed przypadkowym dotykaniem) spisał się znakomicie. Śmie twierdzić, że za rok zjawię się ponownie;-)) Co tu dużo mówić - klimat super, ludzie rewelacyjni, świetna zabawa.
No, a dla mnie Kroolo "wyniuchał" na Starówce wejście do podziemi;-))) No czad był. Następnym razem przyjadę już w piątek, co by czasu nie tracić. I myślę, że przygotujemy się z kolegami modelarzami, żeby jakieś karaoke przeżyć;-))

http://s17.photobucket.com/albums/b75/orlikus/Lublin%202011/

pozdrawiam,
Łukasz

--

Post zmieniony (24-10-11 22:15)

 
25-10-11 08:13  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Byliśmy, wróciliśmy.
Dziękujemy P.T. Organizatorom za super imprezę. Nagadałam się ze znajomymi, naoglądałam fajnych modeli.
Pomysł zorganizowania imprezy w galerii handlowej uważam w sumie za dobry, choć przerażać może ilość kosmitów snujących się po korytarzach i pytających, czy te samochodziki na stołach to kupne czy ręcznie robione. Ale z drugiej strony - może choć kilku z owych kosmitów złapie bakcyla i też zajmie się modelarstwem?
Ponoć w/w kosmitów przez galerię Olimp przewinęło się przez weekend niemal 50 tysięcy. Fakt faktem, że wokół stołów cały czas było gęsto.
Za chwilę postaram się wrzucić zdjęcia na mojego bloga,tylko je trochę obrobię.

Organizatorom raz jeszcze podziękowania i szacunek :)

EDIT: Moja fotorelacja jest już TUTAJ .

--

Post zmieniony (25-10-11 09:49)

 
25-10-11 11:44  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


poprosimy o komunikat

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
29-10-11 17:33  Odp: VI Lubelskie Spotkania Modelarskie - 22-23.10.2011 r.
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Po długich bojach udało nam się zamieścić na stronie obszerną relację z konkursu - 240 mb zdjęć. Do tego kompletne wyniki do pobrania w formie pliku pdf. Zapraszamy na naszą stronę internetową!!!

Jak co roku dziękujemy wszystkim, którzy do nas przyjechali i pokazali swoje prace. To dla Was to wszystko robimy i bez modelarzy ta impreza nie miałaby sensu. Wielkie dzięki!!!

Zapraszamy do Lublina na VII Lubelskie Spotkania Modelarskie - przewidywany termin to październik 2012.

Pozdrawiam :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024