KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
15-07-11 09:47  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Bardziej mi pasuje 30.07 niż 29.07. Dalej czekam na adres. :-(

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
15-07-11 18:15  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Witaj Ostoja. Jak możesz, to napisz na mój priv, a ja Tobie odeslę informację. Bo u mnie nie wchodzi. Mam za słaby komputer.
Piwkowicze i Gekony. Termin 30.07 jest OK.

--
gienek

 
15-07-11 18:38  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Napisałem maila.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
16-07-11 08:22  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Najświeższe informacje o spotkaniu brzmią następująco:
Gienek akceptuje termin 30.07. (sobota) 2011r.

Piwkowicze z Rzeszowa proszeni są na spotkanie organizacyjne 25.07.2011r. o godz.18.00 do Muzy. Omówimy sposób przygotowania spotkania i zbierzemy kasę :(

osoby nie z Rzeszowa, które przyjadą samochodem, proszone są o kontakt z Gienkiem oraz o ewentualne zabranie jakiegoś koca lub innego śpiwora. Bardziej tak "w razie W' niż z powodu niegościnności Gienka.

dojazd do Gienka - najlepiej autobusem linii 44 z przystanku obok byłego hotelu Rzeszów (teraz duża budowa), odjazdy w sobotę o godz. 8.12; 9.17; 11.17; 12.47; 14.07; 15.32; 16.57; 18.37; 20.02. Z autobusu wysiadamy na ulicy PANORAMICZNEJ (jest tam tylko jeden przystanek). Na przystanku będzie czekał łącznik, (może będzie miał na sobie koszulkę GEKO albo numer Modelarza w lewym ręku)

bardzo mile byliby widziani u Gienka wolontariusze (1-2 osoby) do przygotowania imprezy (zakupy, cięcie, siekanie, mieszanie, itp). Najlepiej ok.godz.12-13.

Jak są jakieś pytania, uwagi, itd., itp., to proszę kontaktować się emailem z Gienkiem bo ja jadę na tydzień tam gdzie góry, las i brak zasięgu.

Pozdrawiam!

--
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?

 
16-07-11 10:57  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Jeśli GEKO (obojętnie w jakim składzie ilościowo-jakościwoym) się zjawi, to pewnie w godzinach wczesno-popołudniowych lub nawet wcześniej, bo będziemy wyjeżdżać rano, więc siekanie itp. nie jest problemem. Zresztą przerabialiśmy już to u Gienka dwa lata temu, więc jesteśmy przygotowani na ciężką, wręcz tytaniczną pracę... nie wyłączając naprawy kilku gniazdek sieciowych:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
17-07-11 17:25  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Mam prośbę do Piwkowiczów, niech się ujawnią. Ważne jest abym wiedzial ile nas będzie łącznie. Załatwiam beczkę z płynem i nie wiem ilu litrową, ponadto urządzenie do tłoczenia płynu. Są 30 litowe. Jak będzie nas 15, to 30 l wystarczy (mam nadzieję) (może byc x2).

--
gienek

 
17-07-11 21:11  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja zadeklarowałem się już dawno, no chyba, że nie dożyję ale jakoś nie zanosi się. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-07-11 15:41  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

W razie czego wyrażam swoją chęć udziału jeszcze raz. Sądzę, że 30l zupy chmielowej wystarczy - co do dalszych ustaleń kuinarno-spożywczych czy zrzutki na catering to już chyba lepiej na maila jak się będziemy dogadywać bo chyba nie wszyscy tutaj tak regularnie zaglądają.

--

Post zmieniony (23-07-11 15:42)

 
24-07-11 18:09  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 29.07.2011 czyli PIWKO NR 16
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No ja niestety w sobotę nie dam rady :( Szkoda ale nic to miłej zabawy, jeśli ewentualnie wygospodaruję troszkę czasu to podjadę do Was tak bodaj na pół godzinki co by się przynajmniej przywitać ewentualnie coś pokazać jak będę miał co, ale to raczej tez jest mało prawdopodobne. Toteż jeszcze raz miłej zabawy życzę.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-07-11 08:32  Odp: [Zaproszenie] GEKO I PIWKO razem - 30.07.2011 czyli PIWKO NR 16
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Cześć! Wróciłem właśnie w zasięg cywilizacji. Podtrzymuję deklarację obecności na PIWKU. Przypominam szanownym Piwkowiczom o dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym - "Muza", godz.18.00.
Pozdrawiam!

--

Post zmieniony (25-07-11 16:06)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024