KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
04-06-11 16:13  [Relacja] Poznań - Święto Czołgisty 2011
KayFranz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Nu i pajeeechali... Z rykiem silników, czadem i łoskotem sandałków...





Oczywiście fotek jest więcej, ale ja - z racji zainteresowań - nie koncentrowałem się raczej na "żelastwie w 1:1", tylko powędrowałem (z małymi problemami, ale w końcu dowiedziałem się dokąd iść) na wystawę tegoż, ale mniejszego.
Hala - duża, to bodajże sala wykładowa, publiczność - napływowa. Tzn. napływała falami, więc był czas i na lekkie zmrużenie oka, ale był i czas na "oczy dookoła głowy", zwłaszcza gdy mamusia przyprowadzała syna i pokazywała mu modele ze słowami: - Zobacz, jakie ładne samochodziki!.



No i teraz foto, które po prostu MUSZĘ wstawić.
Kiedy je przygotowywałem do powieszenia na serwerze, nadeszło znienacka moje "lepsze pół" i po standardowym pytaniu dotyczącym obiadu zadało kolejne: - To w tym muzeum naprawiają też stare ciężarówki?. Dopiero po sekundzie zajarzyłem, że ona nie wpadła na to, że to coś pokazane na fotografii to model...
A więc, Panie i Panowie - mocno przedwojenna ciężarówka Nash Quad - model w wykonaniu Jaroslava:



i trochę innych produkcji, z najortodoksyjniejszym papierowym modelem motocykla świata na czele:







Jak widać, ciasno na stołach nie było, ale podejrzewam, iż to co jest planowane na przyszły tydzień we Wrocławiu spowodowało, że wielu nie zdecydowało się na wyjazd z modelami także i w ten weekend.

W każdym razie - do zobaczenia.

 
04-06-11 16:13  [Relacja] Poznań - Święto Czołgisty 2011
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Witam !
I już ciepłe , słoneczne Święto za nami . Upłynęło miło i bardzo szybko wśród Kolegów ,którzy dotarli z lub bez modeli . Miałem także okazję spotkać Kolegów związanych z Muzeum Broni Pancernej .
Wszystkim dziekuję za miłe chwile , wielkie podziękowania dla majora Tomasza Ogrodniczuka , który jest duchem tej imprezy.Tomku wielkie dzięki za przyjęcie !
Maćku dzięki za zaproszenie modelarzy na wojskową grochówkę i bigos !
Moja krótka relacja zdjęciowa poniżej .
Modelarskie pogaduszki i niektóre modele




Młodzież z ModelarniOsowa podczas inspekcji sprzętu pancernego


Część sprzętu pancernego , który mnie zatrzymał


Rządowe , pancerne limuzyny

Na koniec 2 zdjęcia z restauracji shermana firefly`a


Cała moja galeria dostępna jest tutaj

--

Post zmieniony (05-06-11 13:41)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024