KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-05-11 11:16  [Zaproszenie] - Łódzka Sjesta Modelarska nr 75 - 2011.05.14
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Witajcie!

Za pasem kolejne spotkanie, czyli najblizsza sobota - tym razem chyba przyszlo nam czekac najdluzej. Poza tym, w tym samym czasie w Lodzi bedzie ogrom innych imprez (Noc Muzeow, urodziny Manufaktury i Swieto Lodzi), ale mam nadzieje, ze znajdziecie czas na spotkanie, tym bardziej, ze termin nastepnego pokrywa sie z terminem zlotu we Wroclawiu...

Chcialbym w imieniu wlasnym i wszystkich Sjestowiczow zaprosic na juz 75 Lodzka Sjeste Modelarska. Zapraszamy wszystkich, starych i nowych Sjestowiczow, aktywnych i tych troche mniej, jak rowniez kazdego chetnego, kto ma ochote dolaczyc. Wszyscy beda mile widziani i ci, co chca i maja sie czym pochwalic, i ci, co pragna posiedziec w milym towarzystwie, podyskutowac o modelarstwie i nie tylko, jak rowniez czerpac na rozne sposoby przyjemnosc z uprawiania naszego hobby...

Uwaga! Jesli ktos jeszcze ma zamiar zabrac sie na Zlot do Wroclawia, prosze o informacje na priv, ewentualnie przekazac Emesowi na Sjescie, poniewaz chce zarezerwowac noclegi.

Miejsce spotkania to co zwykle, czyli

Pub Mi-2
ul. Narutowicza 41

Start - godz. 17:00

http://www.skydive.pl/kawiarnia/



Pub zlokalizowany jest praktycznie naprzeciwko Placu Dabrowskiego, wiec zarowno dojazd na miejsce (autobusy i tramwaje na ul. Narutowicza i w okolicach dworca) nie powinien Wam sprawic klopotu. Podobnie dla przyjezdnych zmotoryzowanych - parkowac (chyba :)) w okolicznych uliczkach. Dodatkowo od dworca Lodz Fabryczna jest to praktycznie rzut beretem - to dla pozamiejscowych bez samochodu :) Wszyscy, ktorzy maja jakies pytania w zwiazku Sjesta - piszcie do mnie, ewentualnie telefon 502897781, albo do Grzeska(W)Nowaka - chetnie pomozemy :)

Nasze miejsce spotkan znajduje sie na pietrze - wejscie przez kawiarenke internetowa albo przez pizzerie Extreme, albo przez taras, znajdujace sie w srodku podworka. Ostatnio dostajemy do dyspozycji sale na koncu, dzieki czemu szybciej dostajemy pizze :) Smaczne jedzenie (o pizzy z pizzerii Extreme juz opowiadaja legendy, palce lizac, trzeba bedzie znowu zamowic ;)), bardzo dobra kawa (potwierdza przyjezdni zmotoryzowani) oraz inne napoje, w tym zlociste (i schlodzone), dostepne na miejscu w szerokim asortymencie.

Do zobaczenia!!!!

P.S. Stoliki zarezerwowane, sala ta co zwykle, mam nadzieje, ze tym razem nie mile panie nie zapomna...
P.S.2. I tym razem powinienem w koncu byc ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
15-05-11 14:25  Odp: [Zaproszenie] - Łódzka Sjesta Modelarska nr 75 - 2011.05.14
elessar.telc 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

I jak co miesiąc- kolejna Sjesta już za nami, czas więc pokrótce podsumować spotkanie. Z kronikarskiego obowiązku zacznę od listy obecności (jeśli kogoś o kimś zapomniałem, proszę krzyczeć Razz )
-Rafael
-Emes
-Jacek "Tablet" Razz
-Homer
-Mario1970
-Qdlaty
-Darek
-Syjek
-Krystian
-Jasiek
-Sprudin
-Wiesiek Dębowski
-Marek Michalski
-Grzesiek Nowak
-"komunista" Patryk Razz
-Wojtus
-Bushi
-no i moja zakatarzona osoba...
ponadto gościliśmy też dawno niewidzianego w Łodzi kolegę "Cevę"

Frekwencja jak widać dopisała- zresztą staje się to już powoli normą na naszych comiesięcznych spotkaniach. Przy okazji mieliśmy też wielką liczbę modeli na stołach - co było zasługą Krystiana, który wziął ze sobą dwa rewelacyjnie sklejone wozy- T-34 (r) i ISU, oraz armatę PaK40 z GPM, Marka Michalskiego, z trzema plastikami (których nazw niestety nie pomnę- jeśli ktoś pamięta, proszę o wpis) i Maćka "Qdlatego", który pojawił się ze swoimi dwoma Hummerami. Z modeli "w trakcie" zanotowałem zdaje się trzy- mój PaK40 w 1/16, Krystiana PzKpfw 35(t) zdaje się i Mariowy, plastikowy Flak 37mm.

Rozmów i wszelkich chichów przytaczał nie będę, ale ogólnie było (jak zresztą co miesiąc) ciekawie i wesoło. Powspominaliśmy początki Sjesty, część z kolegów pohandlowała- modele i publikacje przechodziły z ręki do ręki, pooglądaliśmy sobie nowości pewnych dwóch podłódzkich wydawnictw... Aha- no i oczywiście Emes bił komunistę Razz

Tyle z opisu- chyba o niczym istotnym nie zapomniałem. Zdjęcia robił Sprudin, więc jego trzeba pogonić, żeby je czym prędzej wstawił.
pozdrawiam
Maciek G Smile

--
Maciek Grajek / elessar.telc

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024