KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-05-11 14:43  [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witajcie:>

Dnia pamiętnego, 29 kwietnia,, jak co miesiąc (zaczyna się jak pamiętnik nastolatki mającej tzw. trudne dni) wybrałem się w radosnym pląsie do grodu warownego Gliwice, by zażyć odrobiny kultury, bo na mojej wsi to tylko głód, smród i polowanie na niedźwiedzie:>

Ponieważ obiecałem co niektórym w końcu załatwić odzienie, aby nie straszyli juz swoimi cyckami niegrzecznych dzieci, zakasałem rękawy i z worem na plecach wtoczyłem się do CASA Austria, gdzie zostałem powitany przez szanowne panie kelnerki niewybrednymi epitetami i strzałami ze szlojdra:>

Jak się okazało, przyszedłem chyba ostatni, bo zmożon nieco, zasnęło mi się na moim domowym łożu boleści i rozkoszy jednocześnie:>

Włażę, a tam sodoma i gomora - czyli wszyscy grzecznie siedzą i czekają na Mikołaja:-)

Mimo, że robimy co możemy, by odstraszyć społeczeństwo, zaczynają do nas się złazić już nie tylko osobniki neandertalskie i troglodyckie, ale z zupełnie odmiennego szczepu femini sexensis:-) Najlepszym przykładem było właśnie te spotkanie, na którym zjawiły się aż 3 panie:-) I od nich dzisiaj zaczniemy listę obecności - znowu przekraczającą magiczną liczbę 10:-)

Zjawili się :

1. Lokata Monika, prywatnie substytutka Kwiatka
2. Marta, prywatnie podpora cherlawego revana
3. Renata, prywatnie podszywająca się za mężczyznę:>
4. Stach48
5. Tadek
6. Ziga
7. Tede
8. Gienek
9. Bizon
10.Revan_1991
11.Master Blaster
12.Kwiatek
13.Ushi
14.Roland - nowy kolega z desnatu papermodels
15.StuG

Czyli jak w dobrym sklepie z używaną bielizną - dla każdego cos brązowo-żółtego:-)

Kończę pierdzielić na sucho farmazony, przechodząc na ociekającą od nonsensu i złego smaku relację fotograficzną:-)


Modeli kartonowych było znowu, jak na nasze warunki dość sporo (bo inne modele to pożal się boże). Na tzw. czole uplasował się piękny Chi-he Rolanda - tzw. mocne wejście, jak sandały nałożone na skarpety na pierwszej randce:-)
Revan przytachał podrasowany lekko główny atrybut dresa z ABS o bogatym wyposażeniu (fotel i gaśnica).
Renata zaś po raz pierwszy pokazał coś, co udało mu się spieprzyć:> Ciotka Ju z powyginanymi bokami jak tancerka brzucha w Kairze:-) Ale jak sie lezy tak długo w takim pudle owiniętym workami, to nie dziwota, że ma odleżyny:>


Stasiu jako pretendent do walki o mistrzostwo osiedla w wadze lekko-ćwierć-inteligenckiej. Bicepsy jak mityczna żaba pięty:>


Wiosna, czas zalotów, wzwodów i upadków:-)


Bywalcy domów publicznych wiedzą, że nie ma nic lepszego niż darmówka:> Gieniu podpisuje model francuskiego dziwoląga dla mojej chlip chluip skromnej osoby:> Ran jego niegodnym całować, ale jak dają, trzeba brać, choćby to miała by być różowa fuga do brązowych kafelek:> Gieniu dostosował się do modelu i jego podpis bardziej przypominał zapis z sejsmografu niż cokolwiek ludzkiego:>

Tymczasem Mikołaj zaczął rozdawanie koszulek :


Na pierwszy ogień poszła niegrzeczna dziewczynka:>


Następny w kolejce Master Blaster. Zwyczajowa poważna mina spowodowana uszczupleniem konta o 150%:> Mikołaj też nie lubi ludzi ograbiac, ale jak mówi pismo "zbój łamignat wraca sobie z pracy, znów z ubogich uczyni bogaczy, zaraz jednak wszystko pozabiera, bo łamignat tylko biednych wspiera":-) Liczy się więc szczytny cel:-)


Ziga dostał aże dwie - na każdy z cycków:>


"And... what the fuckk?";-))


Stasiu jako donosiciel... bluz, lub jak on woli koszulek z długim rękawem dla naszego mohera Jańcia, który połączył się z nami telefonicznie czerpiąc energię z podtoruńskich źródeł termalnych:>


Bizon tyle razy przyjmował wszystko na klatę, że biedaczysku popękała, a przejechanie washem w postaci pasty do butów uwypukliło jedynie nierówności i zarysowania:>


Dwa nasze parowozy, które wychodziły co jakiś czas, by na dworzu wypuścić parę z gęby, gdzie rozbawione dzieci kręciły ich wszystkimi pokrętłami i przesuwały wajchy:>


Placido Domingo lub jak kto woli Enrico Palazzo w swej zwyczajowej arii błazna:-)


"Pamiętaj, tym ciepłym do buzi" - Tede słucha pokornie rad starego partyzanta:>


Roland w pełnej krasie i odzieży:>
Kolega bardzoe sympatyczny, mający jeszcze lekki dystans i kobiecy chód, ale moga być z niego ludzie - jeśli tylko będzie się pojawiał leguralnie:-) Teraz dość szybko się wycofał bojąc się słusznie o swoją psyche i pośladki:-) Nie wyprowadzaliśmy go z błogiej nieświadomości, że przecież nic mu nie grozi, mimo tak paskudnych ryjów:>


Stasiu jako niepoprawny pochlebca, łotr i uwodziciel, przed jednym ze swoich ołtarzy:-) Pysk Bizona w ramach równowagi - widocznie Stasiu pod stołem nie załapał tego kolana co trzeba:>


Podawanie Gienkowi herbaty z jednego końca na drugi... i tak dobrze, że spodek został:>


Ogólne młodzieżowe rozbawienie - nasz naród uśmiech na co dzień, kulturalna zabawę, tolerancję i miłośc do blixniego ma we krwi:-)

IPM już na stałe wryła się w nasz krajobraz, nie mogło więc zabraknąc głupich pysków i tym razem:>



Nie wszystkie mordy i mordki są może az tak zwichrowane, nie wszyscy umieją wykrzesać z siebie coś naprawdę oryginalnego, nie wszyscy w końcu nadają się by ich fotografować, ale cóż robić? IPM nie oszczędza nikogo:-)
Warto zwrócić uwagę na Kwiatka, który kwadraturowośc swojej geby okrasił sianem w okolicach brody. Być może robi więcej rys na kobiecych udach, ale jak nic dodało mu to z 20 kg, przez co ociosany ryj nie jest już tak widoczny:>


Myszków tonie, czyli ewakuacja. Nasz nadworny śpiewak nuci im jeszcze klasyk z repertuaru Piotra "ANioła głos" Kupichy na pożegnanie, wręcza pamiątkowe odznaki zasłużonego przyszłego dawcy organów i błogosławi na dalsza drogę życia w pociągu:>


Ostatnie macanko tego wieczoru dla niektórych, dla niektórych pierwsze, a dla innych pierwsze i ostatnie:D


No i końcówka spotkania:-) Dwie godziny jak z bicza strzelił i zostało nas tylko 7 osób, co w pewnych długich okresach czasu było naszym kresem mozliwości jesli chodzi o frekwencję (wliczając w to cały personel i lumpów na ulicach) - wspominalismy więc te piekne czasy, kiedy Kwiatek jeszcze używał prawdziwego Wikolu, a Stasiowi trzęsły się kolana na stójce:-)

Każda relacja, nawet najbardziej debilna musi również - podobnie jak każde GEKO - kiedys się skończyć:> Jak było nie trzeba już dodawać - ileż mozna razy robić z siebie idiotę... a jednak za każdym razem nam się to udaje. Jesteśmy jak Feniks kretynizmu odradzający się ze smrodliwego szlamu i popiołu ze stasiowego peta:-) I tak jak Feniks, tak i GEKO nr 62 znowu stanie sie faktem - za miesiąc, niecały już - zapraszamy 27 maja!:-)


A dla największych fanów teledysk:-)

Longplaya szukajcie od jutra w najbardziej podejrzanych sklepach muzycznych:-)
--

Post zmieniony (01-05-11 14:59)

 
01-05-11 15:33  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Ale mojego zdjęcia nie wstawiłeś na IPM ty ty ty ty kutafonie jeden ty.

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 
01-05-11 15:55  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Wiesz, te relacje oglądają także rodzice z dziećmi, nie bądźmy brutalni:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
01-05-11 15:59  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

A chciałem być pierwszy, buu...

Ja ze swojej strony dodam że już siedzę na mokrym i czekam, kiedy pojawi się ta wersja longlpay. No i dobrze że na filmiku nie ma tego co ostatnio:P

Jak zwykle było smaszno, itd, itp, szkoda słów- tam trzeba po prostu być:)

Mojej podporze się podobało:)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
01-05-11 17:41  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czy to będzie hymn Geko? bo nie wiem czy zdołam się słów nauczyć, zrozumiałem tylko że "ledwo idzie" oraz zakończenie "i mój" ,a czytanie z ruchu warg Stasia kiedy jest bez klawiatury jest bardzo trudne.
Andreas:) do następnego

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
04-05-11 17:18  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Czarna Lokata wnosi oficjalną skargę na brak podstawowych umiejętności ze sztuki fotografii [specjalność portrety okolicznościowe] zaprezentowanych przez towarzysza StuGa, który całego piękna nie potrafił uchwycić i wyszło mu jak wyszło.

I sam jesteś gruby! No!

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
04-05-11 17:21  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Protest został odrzucony, kara 200 batów na goły tyłek.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-05-11 18:17  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Na czyj? Bo na przyjemności to jednak trzeba sobie zasłużyć.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
04-05-11 20:15  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Zależy, które z Was jest złaknione takiej przyjemności:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-05-11 10:21  Odp: [Relacja] GEKO nr 61 - 29.04.2011r.
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Ja nie chce nic mówić ale mam twoje zdjęcie z przciszowa jak jesteś skarlony.

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024