KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-04-11 20:06  Ruda Śląska 16-18.IX.2011 - II Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

WITAM. Zaprzaszam wszystkich zainteresowanych na nasz konkurs który organizujemy po raz drugi. Ostatni konkurs był bardzo udany i mam nadzieją że tegoroczny bedzie lepszy a przynajmniej taki sam. Bliższe informacje zamieszcze w najbliższym czasie jak tylko dokończymy pisać regulamin.

--

Post zmieniony (10-04-11 09:04)

 
08-04-11 21:09  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RURA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Hmmm. Trzeba będzie wybrac czy Oleśnica czy Ruda. Do Rudy mam bliżej :P
Szkoda że konkurs nie jest 2-4 września. No ale skoro jest inaczej to trzeba mocno sie zastanowic.

Widzę dla mnie masakryczny weekend będzie:
- 09-11.09 Jaworzno
- 16-18.09 Oleśnica/Ruda Śląska
- 23-25.09 Przeciszów

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
09-04-11 07:33  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RURA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Damy radę, Panowie - damy radę;-)
Przeciszów się melduje;-))

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
09-04-11 11:40  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RURA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

2 - 4 IX z tego co mi wiadomo jest wystawa w Krakowie.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
09-04-11 13:33  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RURA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Zgadza się Kraków jest 3-4 września. Przynajmniej taka zapowiedź jest na stronie muzeum

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
09-04-11 16:47  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RURA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

o matko, 4 konkursy w miesiącu???masakra

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
11-04-11 07:01  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RUDA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

O fajnie :)

Niestety na poprzedni konkurs (jak również wcześniejszy strażacki) nie udało mi się przybyć, ale teraz już nie odpuszczę. No bo już bliżej takiej imprezy nie ma :)

Do września jeszcze nieco czasu i różne rzeczy mogą się zdarzyć - znając życie pewnie znowu gdzieś mnie wywieje poza obszar kraju, ale kto wie? Oby nie...

Tofiki - jako że jestem praktycznie na miejscu... jeśli jestem w stanie w jakiś sposób pomóc, to daj znać. Mogę nawet stoły poustawiać przed samą imprezą, or something :)

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
18-05-11 20:52  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RUDA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

1. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW
17 - 18 IX 2010r. Szkoła Podstawowa nr. 21 ul ks. Tunkla 125 41-707 Ruda Śląska 7
2. RODZAJ ZAWODÓW
Konkurs ma charakter otwarty. Jest przeznaczony dla modelarzy indywidualnych i zrzeszonych w różnych organizacjach i modelarniach. Ma na celu promowanie modelarstwa jako służącej rozwojowi młodzieży formy spędzania czasu wolnego.
3. KLASY
KB - Budowle
KF - Figurki
KPg - Pojazdy gąsienicowe
KPk - Pojazdy kołowe
KK – Pojazdy szynowe
KS1 - Samoloty jednosilnikowe
KS2 - samoloty wielosilnikowe
KSO – Samoloty odrzutowe
KR - Rakiety
KO - Okręty i statki
KOż - Żaglowce
W klasach nastąpi podział na kategorie wiekowe
Do 14 lat młodzik
14 - 18 junior
Powyżej 19 senior
4. UCZESTNICTWO W KONKURSIE I REGULAMIN
W konkursie uczestniczyć może modelarz z własnoręcznie wykonanym modelem w każdej klasie. Każdy modelarz może wystawić po 2 modele w danej klasie. Dozwolone jest stosowanie części waloryzujących produkowanych przez firmy modelarskie oraz własnoręcznie. Klasy będą modyfikowane ze względu na ilość i rodzaj modeli w danych klasach.
5. ZGŁASZANIE MODELI DO KONKURSU
Udział w konkursie należy zgłosić na piśmie podając: imię, nazwisko, datę urodzenia, miasto zamieszkania , przynależność klubową, nazwę modelu oraz producenta modelu, klasę startową. Zgłoszenia można przesyłać wcześniej mailem na adres ospremiza@interia.pl Karty do modeli zgłoszonych mailem zostaną wypisane wcześniej i przygotowane na przywiezionych modeli.
6. PROGRAM WYSTAWY
17 IX 2011 r. 9.00 - 14.00 przyjmowanie modeli i zwiedzanie wystawy
14.00 - 16.00 Ocena sędziowska modeli
18 IX 2011 r. 9.00 - 14.00 zwiedzanie wystawy
14.00 Zakończenie wystawy i ogłoszenie wyników
Ok. 15.00 odbieranie modeli
Istnieje możliwość przywiezienia modeli w piątek 16. IX. 2011 po wcześniejszym ustaleniu telefonicznie.
Modele należy dostarczyć na własny koszt, modele nie są ubezpieczone.
Modele zasadniczo oceniane będą na zasadzie podoba się - nie podoba. W przypadku modeli w wykonaniu podobnych – zdecyduje punktacja według przepisów LOK
8. NAGRODY
Dla juniorów i młodzików przewidziane są dyplomy. Przewidziane są również nagrody specjalne:
A. Za najlepszy model wystawy
B. Dla najlepiej zapowiadającego się młodzika
C. Nagroda Firmy "DUDUŚ" dla młodzika za najlepszy żaglowiec
G. Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr. 21
H. Puchar OSP REMIZA za najlepszy model strażacki
Mogą się pojawić również dalsze nagrody i puchary sponsorów.
Telefon kontaktowy Mariusz Krzysztofik 501501970 mail tofiki@interia.pl oraz ospremiza@interia.pl

--

Post zmieniony (06-09-11 20:10)

 
15-08-11 19:43  Odp: II REGIONALNY KONKURS MODELI KARTONOWYCH RUDA ŚLĄSKA 16-18 IX 2011r
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Miło mi wszystkich poinformować, że dzięki anonimowemu sponsorowi została ufundowana nagroda za najlepszy model Kościoła pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
02-09-11 20:57  Odp: Ruda Śląska 16-18.IX.2011 - II Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie do wcześniejszego rejestrowania modeli mailem na ospremiza@interia.pl
Dzieki uprzejmości entuzjastów Gwiezdnych Wojen zobaczymy modele związane z sagą oraz pokaz strojów z filmu
Szykujemy talże ciepły poczęstunek dla gości odwiedzających i wystawiajacych modele

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024