KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
27-01-11 21:09  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Przy okazji wizyty w Sanoku odwiedziłem dzisiaj tamtejsza wystawę i przyznam że sporo ciekawych modeli się tam zebrało. W sumie jest ich ok. 200 dla wielbicieli SF kilka modeli rodem ze Star Wars, jedynie okręty w tym roku nie dopisały.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
27-01-11 21:14  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Radzio   

Mój mail: dark_samurai@o2.pl

 
30-01-11 20:36  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

No i wyjazd do Dębicy za nami, a samych atrakcji nie brakowało;) Przewodnim hasłem wielokrotnie powtarzanym przez wielokroć było "oooooooo", wywołane między innymi eksponatami dębickiego muzeum, wizytą u Dudusia... jak i prywatnego mini-muzeum lotnictwa przy trasie powrotnej ;) Tutaj również podziękowania dla Biesa za gościnę oraz możliwość obejrzenia spooooorej ilości dorobku modelarskiego :)

A przed nami Sanok ;)

--

Post zmieniony (30-01-11 21:23)

 
30-01-11 20:42  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Zrobiliście jakieś fotki? Jeśli tak, to chętnie bym je zobaczył.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
30-01-11 20:48  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Tomku, cała przyjemność po mojej stronie :)

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
03-02-11 22:26  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Miałem dzisiaj przyjemność zaglądnąć na strzyżowską wystawę i powiem że pojawiło się jeszcze sporo ciekawych modeli od naszej sobotniej wyprawy. Szczególnie mocno obsadzona jest kategoria plastik lotnictwo. W kartonach kilka okrętów w skali 1:400 i pojawił się jeszcze pięknie wykonany Zero. Niestety nie miałem ze sobą aparatu ale obiecuje że jeszcze przed zakończeniem owej wystawy osobiście ją zwizytuję z aparatem, tym bardziej że Pan Marian poinformował mnie że spodziewa się jeszcze kolejnych modeli zaraz po zakończeniu konkursu w Sanoku, zatem będzie co oglądać.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
16-02-11 16:25  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Hej PIWKOwicze !!

19.02 już w tą sobotę... więc planujemy wyjazd :)
W kwestii transportu z tego co mi wiadomo swoimi samochodami wybierają się TRH oraz Radzio. I mieli by wolne miejsca.

Post zmieniony (16-02-11 16:33)

 
16-02-11 17:42  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Tak zgadza się, wybieram się samochodem. Zakończenie wystawy rozpoczyna się o 10, ja proponuje być tam przynajmniej 30 minut wcześniej aby zobaczyć co jeszcze się pojawiło. Co do liczby wolnych miejsc w samochodzie to ja posiadam jeszcze dwa. Skład na chwilę obecną w moim automobilu to Ja, Tomasz K. i Lotniku, który to jednak ma się pojawić.

Wstępnie wyjazd z Rzeszowa planowałem na godz. 8:30.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
17-02-11 20:57  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie!

Jeśli znajdzie się wolne miejsce w samochodzie, to chętnie bym się z Wami zabrał.

Pozdr. J.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024