KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
17-01-11 15:51  Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Witam,

jako że mniej-więcej na raz na Podkarpaciu odbywają trzy wydarzenia modelarskie, a i PIWKO chętnie by na nich zagościło, postanowiłem założyć wątek organizacyjny.
Kwestia zorganizowania się oraz transportu samochodowego.

Sanok http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=23014&t=23014&filtr=0&page=1

Modele przyjmowane 20-22.01, 23.01 ( po kontakcie telefonicznym), 24.01 (po godz. 14)
Wystawa 24.01-5.02

Tutaj proponuję kurs w niedzielę 23.01

Strzyżów http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=23015&t=23015&filtr=0&page=1

Modele przyjmowane 20-24.01
Wystawa 22.01-19.02

W sobotę 22.01 TRH miałby miejsce dla paru osób w samochodzie.

Dębica http://www.konradus.com/forum/read.php?f=27&i=23000&t=23000&filtr=0&page=1

Przyjmowanie modeli 28-29.01
Wystawa 30.01

Kurs proponuję 29/30.01

Czekam na wasze propozycje oraz uwagi.

--

Post zmieniony (17-01-11 16:07)

 
17-01-11 19:47  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Potwierdzam informację.

W sobotę 22.01 wybieram się do Strzyżowa samochodem, na chwilę obecną mam jednego pasażera, chętnie przyjmę kolejnych ;)

Co do Sanoka pani dyrektor bardzo zależy na jak największej frekwencji w tym roku ze względu na jubileusz 25-lecia konkursu. Wspominała nawet coś o pamiątkowych medalach i dodatkowych atrakcjach ;)

Pozdrawiam.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
17-01-11 20:18  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Radzio   

Witam,
ja również wybieram się do Strzyżowa w sobotę, mam jeszcze 2 miejsca wolne (może znajdzie się jeszcze trzecie miejsce ale to zależy od mojego brata czy wybiera się na wystawę do Strzyżowa).

--

 
18-01-11 08:57  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam.
Jeśli nie sprawiłoby to dużego kłopotu to chętnie bym się z Wami zabrał do Dębicy. Mieszkam 200m. od trasy Dębica-Rzeszów.
Pozdrawiam.

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
18-01-11 20:22  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Biess, na razie nie mamy jeszcze ustalonego dojazdu do Dębicy. W grę wchodzi samochód jak i pociąg.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
18-01-11 20:25  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Jak są jeszcze wolne miejsca to chętnie wproszę się do Radzia na wyjazd do Strzyżowa.
Niestety niedziela już "się zajęła", muszę być w Rzeszowie.
Pozdrawiam!

--
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?

 
18-01-11 21:03  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Radzio   

Nie licząc Dziadka-Tadka to mam jeszcze trzy miejsca wolne, ktoś chętny?

 
20-01-11 22:05  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No ja póki co nadal mam jednego pasażera, a w Dębicy planuje ktoś się pokazać?

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
21-01-11 08:44  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie!

Ja jednak nastawiam się na Sanok - jednakże źle doczytałem - pierwotnie sądziłem, że modele zgłasza się w piątek i sobotę, a w niedzielę wystawa, ogłoszenie wyników i nagrody. A tu wystawa trwa aż tydzień :) Strzyżów raczej sobie podaruję w charakterze udziału, aczkolwiek na wystawę chętnie przyjadę.

 
21-01-11 08:50  Odp: Organizacyjnie - PIWKO na wyjeździe, czyli strzyżowsko-sanocko-dębicko :)
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Planuje, tyko musimy się dogadać kiedy jedziemy 29 czy 30. Ja byłbym za sobotą 29.01. Co do środka transportu to samochód daje większą elastyczność. W końcu nie wiadomo co lub kto Piwkowiczów spotka i ile nam to czasu zabierze :).

--
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024