KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
09-11-10 19:20  Odp: Skawina 2010
man_iek   

Nanoszeni brytów ołówkiem i impregnowanie rzadkim wikolem płótna pościelowego - hmmm cieeekawe – nie mówię że kicha lecz osobiści wolę (i polecam) użyć płótna pościelowego oczywiście nie najświeższej daty zaimpregnowanego zwykłą herbatą, kalki oraz zegarkowy trybik – im większa średnica tym większe odstępy.
I tak na płótno kładziemy kalkę (stroną farbującą do dołu) a następnie oryginalne/kartonowe żagle i pomagając linijką „przejechać” trybikiem po liniach brytów.
Może wikol jest OK lecz wolę herbatę bo nie tylko usztywnia materiał to jeszcze nadaje fajowy „postarzający” odcień.

--

 
11-11-10 18:25  Odp: Skawina 2010
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O Skawinie krążą różne opinie.Jedna jest dominująca - "kolesiostwo".Dwa lata wstecz po ogłoszeniu wyników wyszedłem zniesmaczony i obiecałem sobie,że już nie prędko tam zaglądnę.Pewnie ktoś powie,że to moje subiektywne odczucie i ja się z tym zgadzam.Tyle tylko,że tą negatywną opinię także w tym roku potwierdzili koledzy na festiwalu w Krakowie.

--
jowisz32

 
11-11-10 22:46  Odp: Skawina 2010
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Też obiecałem sobie że moja noga w Skawinie nie postanie. Niby Mistrzostwa Polski, ale chyba kolesi i znajomków. Są na całe szczęście inne konkursy na których dominuje koleżeńska atmosfera i "rywalizacja" - jeśli o czymś takim można w zawodach modelarskich pisać - jest w miarę możliwości uczciwa. Mam nadzieje to kiedyś zmieni się w Skawinie i wtedy na zawody te wróci wielu rozgoryczonych i pokrzywdzonych modelarzy.

Post zmieniony (11-11-10 22:49)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024