KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-09-10 20:16  [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Na ostatnim PIWKU, zgodnym zdaniem padła myśl zorganizowania - z racji najbliższego konkursu PIWKA EXTRA, co by miłośnicy kartonu modelarskiego i modelarstwa wszelakiego z oraz z poza naszego zacnego województwa przy wspólnym PIWKU zasiedli :)

Zatem proponuję sobotę - 25.09, wstępnie godz. 18 w jakże zacnych murach MUZY się zebrać :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
06-09-10 22:06  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Tomek 

 - 2

Udzielamy naszego błogosławieństwa takiemu pomysłowi! A jak coś ustalicie w sprawie Konkursu, to dajcie znać! jak się tylko da, to wprowadzimy!
ORGANIZATORZY!!!

--

 
08-09-10 09:57  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Jak na razie żadnych innych planów nie mam, więc powinienem się zjawić.
Mam nadzieję pokazać już skończoną Iskrę.
Pozdrawiam!

--
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?

 
09-09-10 17:23  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
SŁONECZKO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 2

To i ja na tę chwilę zgłaszam swoją obecność na PIWKU i na konkursie rzecz jasna.

 
18-09-10 16:30  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Nic może mi nie wypadnie, będę.

Mam przy tym bardzo ważny cel. Musicie mnie nauczyć robić ładne i wyraźne zdjęcia małych mych wypocin. Wezmę swoje aparaty, ba, nawet lampkę biurkową i pod karą ulepienia w szybszym tempie mojego BIS’a , do domu muszę wrócić naumiany tego rzemiocha.

Dlatego uprzejmie proszę o przybycie znawców tematu, dla naumienia dyletantów fotograficznych, takich jak ja :-)))

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
22-09-10 08:48  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dzisiaj już wiem, że Muza odpada - będzie zarezerwowana.... pozostaje znaleźć inne miejsce. Ja z przyczyn technicznych nie jestem w stanie dokonać innej rezerwacji :/.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
23-09-10 15:45  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ano właśnie - Muza nam odpadła. Zatem nie pozostaje nic innego jak zorganizować Pospolite Ruszenie celem wyłonienia nowego miejsca - skoro Piwko jest 'Ekstra' to i może jakiś 'Ekstra' lokal? :D Troche może być ciężko ze względu na sobotni wieczór i ogólnie panujący ścisk w lokalach. Właśnie dumam który lokal wybrać - czekamy też na inne propozycje (lokalowe) :)

 
24-09-10 02:07  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Kuba B 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jak rozumiem widzimy się na konkursie a potem grupowe przejście do lokalu typu "ekstra"? jedyne co mi przychodzi do głowy na szybko to "rynkowe" propozycje, mimo kilku lat w tym mieście nie miałem weny aby pozwiedzać puby i móc coś polecić;)

--

 
24-09-10 08:19  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Ja myślę nad dwoma miejscami - Irish Pub ( gdzie odbyło się PIWKO 1 ), lub ewentualnie Drukarnia ( PIWKO 2 ). Czas goni, dzisiaj trzeba coś zarezerwować.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
24-09-10 09:22  Odp: [ Zaproszenie ] PIWKO EXTRA! - 25.09.2010
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jeśli mamy spotkać się wieczorem - to może jednak Irish pub - koniecznie tę lożę co jest w najdalszym zakamarku (od baru po prawej stronie w korytarzu koło kibelków) - jest tam dosyć spokojnie - duża ława i dosyć jasno. W Drukarni będzie dosyć ciężko się usłyszeć - dosyć głośno mają wieczorami.

No chyba że ruszymy zaraz po zdaniu modeli na konkurs (okolice godz. 13-14) i udamy się do jakiejś klubo-kawiarni - wtedy lokali do wyboru do koloru ze względu na mniejszą frekwencje.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024