KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-07-10 14:24  Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Chciałbym zaprosić wszystkich modelarzy z Kłodzka i okolic na kolejne spotkanie Grupy Modelarzy Męczących (modele i siebie wzajemnie) 7. sierpnia (sobota) b.r. o godz. 17-tej. Miejsce: "Amelia Cafe" na ulicy Jana Pawła II (zaraz obok targu).

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
22-07-10 17:05  Odp: Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
Pioter   

Ok.pamiętam.Ale kroi mi się znowu robótka o której mówiłem przez telefon,ale postaram się skutecznie zniechęcić majstra,może pójdzie wcześniej
Piotr

--
Piotr

 
01-08-10 19:07  Odp: Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Nieśmiało przypominam, że spotkanie już w przyszłą sobotę.
Piotrek: nie ma sprawy. Nieobecność zostanie usprawiedliwiona. Musisz tylko przedłożyć zaświadczenie L-4, wypełnić druk 23/010/24, formularz E-77, zaświadczenie ze starostwa i urzędu wojewódzkiego odpowiedniego dla miejsca zamieszkania oraz kwestionariusz UE-897.0/10 (szczególnie strony 119, 274 i 376) i z czystym sumieniem będziesz mógł być nieobecny na spotkaniu. :)

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
09-08-10 14:02  Odp: Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Sierpniowe spotkanie już za nami. Niby było ciepło, ale wiał lekki chłodny wiatr, zaś pod koniec zrobiło się zimno i dało się odczuć coś jakby delikatny powiew jesieni.
Obecni byli: dwóch Grześków, Piotrek, Tomek i moja skromna, nie rzucająca się w oczy osoba. ;)
Jeden z Grześków przyniósł pudło. W pierwszej chwili pomyśleliśmy, że pewnie kupił sobie buty i chce się pochwalić bo u nas na prowincji buty to nowość i mało kto je ma.


Widać ogromne zainteresowanie na twarzach Piotrka (biała koszulka) i Tomka (niebieska koszulka z kalendarzem na plecach :shock: , który przydał się przy ustalaniu naszego wyjazdu do czeskich Kralików (jeśli wszystko dobrze pójdzie)), co to będzie? Walonki (trochę za małe pudełko, ale może to rozmiar dziecięcy), klapki, a może gustowne chińskie trampki???
Napięcie sięgnęło zenitu, ale ku naszemu rozczarowaniu Grzesiek przyniósł... model (no niby nic dziwnego przynieść model na spotkanie modelarzy, ale buty to wicie rozumicie, jednak buty...). Modelem okazał się M3 Lee/Grant, jak zwykle zrobiony z wnętrzem (kartonowym). Zestaw o ile dobrze pamiętam Tamiyi, skala 1:35



No cóż, może buty będą następnym razem... ;)

Piotrek przywiózł skończony model Topaza z Gryf Hobby, skala 1:25. Jak to mówi jeden z "wieszczuf": kawał grzmota.


Poza tym szkielet monitora rzecznego. Zapowiada się ciekawy model:


Reszta obiboków (w tym i ja, męczący Kawanishi już chyba z rok) nic nie przyniosła poza materiałami dokumentacyjnymi (gazety, monografie itp). Niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciu drugiego Grześka gdyż dowiedziawszy się, że w pudełku nie ma butów oddalił się był w nieznane miejsce, aby zapłakać rzewnie nad utraconą szansą zobaczenia pierwszy raz w życiu jak wygląda obuwie... :)

Do zobaczenia we wrześniu.

Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (10-08-10 14:03)

 
09-08-10 20:42  Odp: Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
GrzesiekD   

Byłem:) Na szczęście udało mi się omijać wszędobylskie oko Krzyśkowego aparatu:)
Już od dłuższego czasu cierpię na notoryczny brak wolnego czasu i chęci czego owocem jest właśnie brak owoców ;(
Jeszcze niejedna sjesta będzie i jeszcze niejeden model do obejrzenia;)
p.s. Coś jednak przywiozłem - szklaną gablotkę dla jednego z modeli Grześka - Pantery chyba
p.p.s. Krzysiek - widzę, że nie zwalniasz z humorem ;)

--
pozdrawiam
Grzesiek

 
10-08-10 14:11  Odp: Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Tak Grześku raz Ci się udało uniknąć mojego wszędobylskiego aparatu, ale następnym razem Ci się nie uda. :-)
Fakt, pamiętam jakieś malutkie akwarium w plecaku Grześka. Następnym razem trzeba będzie zamówić smażoną rybkę i zobaczyć jak pływa.
Pomyślimy nad tym. :-)

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
10-08-10 14:34  Odp: Kłodzka Sjesta Modelarska 8/10
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 11
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

A ja nie byłem ale będę ( wreszcie, kiedyś ... ) i obiecuję przytrzymać Grześka do jakiegoś fajnego zdjęcia ;).
Widzę że koledzy pod moją nieobecność oglądają jakieś fajne modele, a ja to jak sobie sam nie przywiozę to nie ma...

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024