KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
19-04-10 19:46  Odp: Konkurs Naviga w Dortmundzie
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Super zdjecia !! nawet nie bylo tak tloczno !? ,stoisko GPM,bardzo estetyczne .Pozdrawiam Krzysztof.

--
W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

 
19-04-10 23:02  Odp: Konkurs Naviga w Dortmundzie
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Byłem, widziałem i mogę powiedziec, że nadal jesteśmy modelarskim pępkiem w okretach kartonowych. Ukraińcy i Białorusini sklejają świetne modele ale kolejnośc miejsc to już "fantazja" jednego z sedziów w tej klasie. Bardzo obniżał punktację polskim modelom-stąd miejsce np.Kojaka. Dla mnie model Hippera był najlepszy w tej klasie. Jeśli chodzi o targi to ilosc wystawców była ogromna. Jeśli chodzi o same Mistrzostwa, to była to najgorsza impreza na jakiej byłem. Ale to już chyba temat na inny artykuł!:)

 
20-04-10 10:44  Odp: Konkurs Naviga w Dortmundzie
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Było minęło - jest spoko Sędzia nie tylko zaniżył swoja punktację, ale jako też przewodniczący komisji sędziowskiej zmusił pozostałych dwóch sędziów do obnizenia punktacji gdy rozbieżność przekraczała ponad 6 punktów.
W tej sprawie ma być skierowane oficjalne pismo do zarządu Naviga czelem wyeliminowania w/w sędziego z udziału w miedzynarodowych imprezach.

--
PozdrawiamKojak

 
20-04-10 13:12  Odp: Konkurs Naviga w Dortmundzie
Thunder909 

 

Dla mnie wszystkie wystawione modele kartonowe byly przepiekne. Po prostu prawie wcale nie ma u nas wystaw czy konkursow. Dla tego tez nie moge obiektywnie ocenic jaki ten konkurs byl ;-) Samo spotkanie Mirka Stawiaka i polgodzinna rozmowa z nim na temat modelarstwa sprawila mi radosc jakich malo. Tloczno nie bylo bo bylem tam w srode (pierwszy dzien ) i od razu rano. Nie robilem za duzo zdjec i ze wzgledu na swiatlo na hali, jakosc ich tez nie jest za dobra. Musialbym ze statywem i wlasna lampa tam latac coby podwoilo moja sklonnosc do pocenia sie ;-)))
Tak ogolnie jesli ktos raz na Intermodellbau w Dortmundzie byl moze sobie drugi raz zaoszczedzic. Od lat ci sami wystawcy (nowoscia dla mnie byl GPM) ,te same twarze ,te same modele. Pare nowosci ale ogolnie "stara bieda". Mozna tez majatek zostawic;-)
Sa tez np. takie rzeczy jak cudowny klej CA + aktywator w cenie 18 Euro za 10ml (sam aktywator). Ten ostatni mozna kupic u "Conrada" 15ml za 3,95 €.
Dla mnie ze wzgledu ze moglem podziwiac polskie prace na tej wystawie byla ona wiecej jak udana.



Post zmieniony (20-04-10 13:13)

 
20-04-10 22:45  Odp: Konkurs Naviga w Dortmundzie
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Ten sedzia był już na wielu konkursach. Ciekawe jaką miał motywację do obniżania ocen polskim modelom? Chyba jednak system oceny modeli przez 3 sędziów nie sprawdza się. Mam nadzieję, że to pismo jednak zostanie wysłane.
Ponoc Mistrzostwa Europy za rok odbędą sie we Włoszech!:)

 
22-04-10 20:47  Odp: Konkurs Naviga w Dortmundzie
TGC 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 





Kilka fotek kolegów z C7. Myślę że trzeba tu szukać przede wszystkim dobrej zabawy.No i chyba nikt się nie obrazi za te foty.Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024