KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
20-02-10 15:10  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

stoliki zabookowane;)

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
24-02-10 13:45  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

kezat jeśli możesz to chętnie również wypożyczyłbym kilka wcześniejszych numerów MO do poczytania.]

Pozdrawiam Pirania

 
24-02-10 17:32  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
kezat 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Witam,

mialem zamiar przyniesc wszystkie numery MO - ale chwilowo dopadla mnie choroba i nie wiem czy dam rade sie pojawic :(

pozdrawiam,
Miroslaw

 
24-02-10 19:44  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Zapraszam wszystkich jeszcze niezdecydowanych. Koszulki już mam w domu. Na spotkaniu będą do odbioru.

Pirania pamiętaj o 2 x Emily

--

Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

Post zmieniony (25-02-10 07:59)

 
24-02-10 20:48  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Pirania, jeśli kezat nie zjawi się na spotkaniu to ja mogę też mogę wypożyczyć MO ,nie mam wszystkich nr. parę brakuje, MAREK.

 
25-02-10 10:22  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Będę mógł dotrzeć dopiero na 8, ale spróbuję chociaż żeby odebrać firmowego t-shirta. Mam nadzieję że ktoś jeszcze będzie.

--

 
26-02-10 14:26  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
pawel_k 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

O ile dobrze pamietam to o 20 lokal jest zamykany

--
Rząd, który kradnie od Pawła, żeby zapłacić Piotrowi, zawsze może liczyć na poparcie ze strony Piotra

 
27-02-10 03:38  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Tradycyjnie, po zakończonym już spotkaniu, małe podsumowanie.

Stawili sie:

1. K_natlenie
2. kezat
3. Marek
4. Pawel_k
5. Pirania
6. SmyK
7. Szyszkownik
8. Sturmovik
9. Siersciuch
10.Jorzik

Powyżsi zostali uwiecznieni na poniższych fotkach.



Swoje modele zaprezentowali:

Kolega Siersciuch
Zero z wydawnictwa Kartonowa Kolekcja. Model prezentował się bardzo okazale, czysto i dokładnie wykonany.





Szyszkownik zaprezentował aktualny stan prac nad IJN Kiji. Model waloryzowany od podstaw,wychodzi bardzo dobrze. Zwraca uwagę dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Detalizacja tego małego okrętu będzie niesamowita.





Kolega Pawel_k jako że jest w trakcie budowy King George V z wydawnictwa Haliński, zaprezentował wieżę artylerii średniej oraz szalupę i łódz motorową dla tego pancernika.



Kolega kezat dostarczył nam parę dobrych kilogramów wydawnictwa Modelarstwo Okrętowe. Oj bedzie co czytać przez najbliższy miesiąc.



Z kolei Pirania po zakończonych pracach przy Akitsushimie, nie próżnuje. W doku już praca wre nad IJN Akizuki. Szykuje sie kolejny piękny model w wykonaniu Kolegi.
Na spotkaniu zaprezentował parę drobiazgów które już imponują jakością wykonania.
Pirania również przyniósł sporo numerów Modelarstwa Okrętowego.



Pod nieobecność lehcyfera który obiecał nam dostarczyć drucik, SmyK obdzielił nas tym cieniutkim drucikiem. Dziękujemy.



Wbrew pozorom nie jest to skręcanie peta, lecz żmudna praca nawijania drucika na papierową szpulę przez SmyKa.

Marek na warsztacie ma spita z MM, a Sturmovik pracuje nad wykończeniem Niewidzialnego uniwersytetu.
Trzymamy kciuki i czekamy na prezentacje na kolejnym spotkaniu. Któryś z Kolegów przyniósł jeszcze świeży model Lance z WAK-u. Mogliśmy sobie pooglądać.

Na koniec piszący tą relację zaprezentował stan prac nad nieszczęsnym IJN Mutsuki.
Model jest budowany w sposób nietypowy, od pokładu w górę, ponieważ wystąpiły zawirowania na etapie budowy kadłuba.



Dużo rozmawialiśmy o nadchodzących konkursach modelarskich, oraz o ewentualnym udziale w nich. Wschowa i Wrocław to pierwsze imprezy w których członkowie WLKP będą uczestniczyć. Kompletowanie załóg w trakcie. Cieszy fakt że mamy już piękne koszulki i będziemy rozpoznawalną grupą na imprezach.
Mam nadzieję iż wszyscy są zadowoleni z otrzymanych koszulek i że rozmiary pasują.
Dziękuje Piranii za Emily.

Dziękuję wszystkim za przybycie i spędzenie czasu w miłej atmosferze.
Do zobaczenia w marcu.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
01-03-10 11:03  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
Pirania 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

No właśnie kto zdecydował się na wyjazd do Wschowy. Ja optuję za wyjazdem dwudniowym. Trzeba w tym tygodniu się zdecydować bo noclegi można rezerwować tylko do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam Pirania

 
01-03-10 12:13  Odp: WLKP#8 - 26 II 2010, Cytadela, godz. 18:00
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Wypracowuje decyzje. Wieczorem dam odpowiedz.
Piotrek podaj mi namiary do siebie na maila. Marek chyba też sie wybiera.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024