KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
13-10-09 08:35  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Czy ktoś mógłby "wrzucić" zdjęcie nagrodzonych na podium - z zakończenia imprezy ?
Gratulacje dla organizatorów konkursu.

Pozdrawiam, Zdzisław

 
14-10-09 11:51  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
stach48 

 

W imieniu własnym i reszty kartonowych oszołomów dziękuję Ci Łukaszu, za wszystko.
Jednym słowem fajno było. Dziękuję również ekipie z białego forum za aktywny udział w tworzeniu, fajnej, bezstresowej atmosfery. Na koniec-mnie najbardziej urzekło działanie kilkunastu, kilkunastoletnich wolantariuszy. Widać że Łukasz robi dobrą robotę w gminnej modelarni ( mam nadzieję że władze nie zrobią z niej jakieś kolejnej kapliczki).
Może uda mnie się dożyć (na Wasze utrapienie) i pojawię się za rok. NAJLEPSZEGO

 
14-10-09 12:11  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Dziękuję Stachu za dobre słowo. Nie wyobrażam sobie, abyś nie pojawił się za rok... A obowiązkowo musisz być na "sobotnim nocnym czuwaniu";-)) Oczywiście moje słowa kieruję również do pozostałem części Gekonów;-)

pozdrawiam, Łukasz

--

 
26-10-09 17:45  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
dexter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5
 

Witam wszystkich :)
Dzisiaj udało mi się skończyć segregację zdjęć z Przeciszowa :) jak to mówią lepiej późno niż później :) ale myślę że się opłacało :) uwaga na GEKOnów :) bo jak zwykle pokazywali na co ich stać :)



--
---------------------------------------------
Moje wszystkie modele można zobaczyć na https://papermodels.eu/
Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika https://qwkak.pl/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024