KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-10-09 22:20  [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kolejna edycja Salonu Modelarstwa HOBBY, która odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 24-25 października 2009 roku.

PROGRAM WYDARZEŃ
- Eliminacje do Halowych Mistrzostw Polskie samochodów RC On-Road, Off-Road
- Zawody samochodów RC dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Parada Modeli Kolejowych
- Kącik TILLIG-a - makieta dla dzieci
- Łączka LGB - tor kolejkowy dla dzieci
- Makieta modułowa w skali H0
- Makieta Kolei Amerykańskich
- Akademia Modelarstwa


ZAKRES TEMATYCZNY

1. modele
kolejowe
kosmiczne
lotnicze
morskie
samochodowe
2. makiety
3. figurki
4. akcesoria, materiały i narzędzia modelarskie
5. kluby, modelarnie
6. wydawnictwa

I dla zainteresowanych link http://hobby.mtp.pl/pl/

--
----==MZX==----

 
19-10-09 09:08  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Kto się wybiera z poznaniaków?;) pewnie główną "naszą" atrakcją będzie duduś z olfami i stoisko GPM.

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
19-10-09 10:55  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
pawel_k 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Niestety na stronie GPM jest podana informacja ze sie nie pojawia na targach (a wlasciwie byla wczoraj na ich stronie)

--
Rząd, który kradnie od Pawła, żeby zapłacić Piotrowi, zawsze może liczyć na poparcie ze strony Piotra

 
19-10-09 15:14  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
LiderBus   

Witam Wszystkich!!!

Jestem fanem modelarstw i jednocześnie właścicielem firmy przewozu osób „LIDERBUS” chciałbym Wam przedstawić naszą najświeższą ofertę: Przewóz osób do Poznania na Międzynarodowe Targi Poznańskie w najbliższą niedzielę tj.25.10.2009r..

Wystawa o tematyce: targi modelarskie HOBBY : Najbliższa edycja: 24-25.10.2009 cieszy się dużym zainteresowaniem. Składam na Wasze ręce naszą ofertę i zapraszamy do wspólnego wyjazdu na niepowtarzalne targi.

Plan wyjazdu:
1. 5.00 - 6.00 – odbiór osób zainteresowanych z uzgodnionego miejsca
2. 10.00 – planowany przyjazd na MTP
3. 16.00 – 17.00 planowany wyjazd z MTP
4. 20.00 – 21.00 – przyjazd do Szczecina w uzgodnione miejsce

Szczegóły dotyczące wyjazdu udziele zainteresowanym mailowo lub tel. Oto nr tel. +48606250720 lub e-mail biuro@liderbus.pl . Wasze zgłoszenia przyjmuje ostatecznie do dnia 23 października 2009.

Mam nadzieje że moderator nie potraktuje tego jako naruszenie ale pomoc w zoorganizowaniu wyjazdu wspólnego.

Zapraszam

Robert

 
19-10-09 15:28  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
LiderBus   

Aha i najważniejsze wyjazd jest ze Szczecina...

 
19-10-09 22:39  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Będę w Nidzielę od 10.00 , MAREK . Dzwoniłem do GPM z zapytaniem czy będą w Poznaniu ,odpowiedzieli że nie, dlatego jest informacja na ich stronie . Telefon kontaktowy 607-678-193 MAREK .

 
20-10-09 12:49  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

a w wykazie widnieją...:/

http://hobby.mtp.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/uczestnicy_hobby_2009/

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
23-10-09 15:03  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
leetomek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

ze stron GPMu

ZAPRASZAMY DO POZNANIA!

24-25 Października 2009r

PAWILON 7A STANOWISKO 4

więc sam się zastanawiam czy jutro jechać czy nie ? bo w sumie kto będzie z działu papier ?

 
23-10-09 18:19  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Ja będę w niedziele od ok.10.00 jak coś to 600-767-021

Pozdro

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
24-10-09 14:42  Odp: [TARGI MODELARSKIE] 24-25.10.2009 HOBBY - Salon Modelarstwa w Poznaniu
KayFranz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Właśnie wróciłem.
Ładne samochodziki na radio, kolejki na ogromnych makietach, helikopterki. Ale przeważająca masa to zabawki i rekreacja. Modeli stricte redukcyjnych - prawie wcale.
Z nowości miałem w łapach Friedrichshafena FF33E Techmodu oraz Halberstadta CL.II Mirage - oba "plastiki" w 1:48. I to koniec nowości.
Z kartonu - w zasadzie tylko stoisko GPM, ale i tu rozczarowanie. Chyba nie zabrali cześci towaru, bo nie mogli znaleźć tego, co ponoć mieli, więc moja lista zakupów pozostała bez zmian. Drobne ilości wydawnictw "pod nożyczki" były jeszcze na stojakach Pantery i jeszcze gdzieś, ale to ilości śladowe.
Wziąłem aparat i po raz pierwszy od dawna nie miałem chęci utrwalenia niczego...

Może to ta pogoda, ale wydaje mi się, że "dawniej to bywało lepiej".

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024