KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
24-09-09 09:38  Odp: ZAWODY MODELI KARTONOWYCH PORĄBKA 2009
stach48 

 

Tłumaczę sobie to tak. Gminny ośrodek stanął na wysokości zadania (wyrazy szacunku dla pani Anny) a zabrakło działań i dobrej woli ze strony klubu modelarskiego o ile jeszcze w ogóle istnieje. Jeżeli mój ciasny móżdżek czegoś nie pojął to proszę o podanie innej przyczyny.

 
24-09-09 11:11  Odp: ZAWODY MODELI KARTONOWYCH PORĄBKA 2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Pani Aniu,
mnie nie chodzi o to kto był organizatorem, to sprawa drugorzędna. Ale zgodzi się Pani ze mną że głównym motorem Konkursu była zawsze rodzina Kołków - przede wszystkim senior Henryk i jego syn Paweł. Jako modelarz zawsze ceniłem starania i wysiłki organizatorów tej imprezy. Konkurs żył już własnym tempem!!! Niech mi ktoś szczerze odpowie, skoro są nowi organizatorzy konkursu, dlaczego go zapowiedzieliście i po tygodniu odwołaliście? Jakie to przyczyny techniczne sprawiły że nie można zrobić imprezy?
Skoro nie umiecie się dogadać miedzy sobą, nie róbcie nadziei modelarzom...
pozdrawiam, Łukasz

--

 
26-09-09 17:48  Odp: ZAWODY MODELI KARTONOWYCH PORĄBKA 2009
mały tofik 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ktoś robi sobie z nas jaja. Czekałem na ten konkurs od roku a tu ktoś wykręca taki numer. Porąbka razem z Przeciszowem była najlepszym konkursem w polsce a ktoś próbuje zniszczeć dobre imie tego konkursu i ludzi którzy byli zaangażowani w jego organizacje. Myśle że za rok rodzina Kołow i członkowie klubu orlik staną na wysokości zadfania i pokażą pani dyrektor jak robi sie takie imprezy.

 
28-09-09 19:38  Odp: ZAWODY MODELI KARTONOWYCH PORĄBKA 2009
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Zamieszczam kolejną wiadomość przekazaną do mnie z prośbą o zamieszczenie na Forum :

Witam
Po raz kolejny proszę o zamieszczenie komentarza na forum konradusa.
Z przyjemnością czytam komentarze, że zawody w Porąbce były jednymi z najlepszych w Polsce.Organizacja ich to bardzo duże przedsięwzięcie przygotowywane przez wiele miesięcy, w którym brali udział przede wszystkim pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Porąbce , członkowie klubu Orlik, a nie tylko rodzina Kołków.
Zorganizować zawodów w dwa tygodnie się nie da, czego skutku doświadczyliście i bardzo łatwo uczyniliście mnie oraz cały zespół GOK winowajcą. Nadmienię jeszcze, że niejednokrotnie padały słowa krytyki ze strony niektórych członków klubu Orlik , iż zawody wraz ze swoją oprawą, które miały jak wielu z Was sądzi niepowtarzalną atmosferę, pomimo naszych wielkich starań są "jednym wielkim cyrkiem". Miałam i nadal mam nadzieję, że nie sprawdzą się od kilku lat wypowiadane podczas zawodów słowa pana Henryka, że "zawody organizujemy po raz ostatni".
Mój komentarz jest ostatni, a teraz czekam aż "rodzina Kołków i członkowie klubu Orlik pokażą pani dyrektor jak się robi takie imprezy".
Pozdrawiam Anna Jezierska

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
29-09-09 14:57  Odp: ZAWODY MODELI KARTONOWYCH PORĄBKA 2009
syk 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Witam!
Miałem już nic nie pisać, ale nie pozwolę na takie traktowanie naszej rodziny. Pani Aniu nie musimy nic nikomu udowadniać, zawody - oczywiście przy pomocy wielu organizacji i ludzi którzy za pracę przy zawodach nie wzięli ani grosza, organizowaliśmy jak Pani nie było na stanowisku dyrektora Domu Kultury. Nigdy nie twierdziliśmy że organizowaliśmy zawody samodzielnie, ale organizacja typowych zawodów modeli kartonowych to w znacznym stopniu nasza zasługa( rodziny Kołków - owszem kiedyś członków KM ORLIK), imprezy towarzyszące to z kolei była Pani działka , ale też nie bez naszych sugestii i pomocy. Fakt że wyśmiewa nas Pani na forum określając nas jako modelarzy
" PASJONATÓW", też świadczy o całym podejściu do nas - a czy w takiej atmosferze jest sens cokolwiek organizować? Szkoda bo jak sama Pani widzi zawody, przy organizacji których nasza rodzina według Pani miała marginalny udział cieszą się ogromnym powodzeniem w całym kraju i nie tylko - w tym roku wybierali sie do nas modelarze z Niemiec, Słowacji i Czech. Skoro to nie my byliśmy motorem napędowym tej imprezy, skoro KM Orlik nadal istnieje, GOK też istnieje to czego zabrakło?
Doskonale Pani zna całą sytuację - nie mam zamiaru publicznie tego rozgłaszać, ale uważam że jeżeli Dyrektorce Domu Kultury nie zależy na jednej z największych imprez organizowanych pod jej egidą - to coś jest nie tak. Kolega Łukasz napisał że brat Paweł przekazał mu że nasza rodzina chciała się odciąć od organizowanych chaotycznie tegorocznych zawodów, bo akurat w tym roku nie braliśmy w ogóle udziału przy "organizacji" zawodów . Mam nadzieję że jeszcze kiedyś odbędą się zawody w Porąbce, może sytuacja się zmieni i wszystko wróci do normy, na razie zdegustowani całą sytuacją nie mamy nawet ochoty na podjecie jakichkolwiek prób organizowania zawodów, pracy wiele - a ojców sukcesu potem jeszcze więcej.
Życzę modelarzom i sobie abyśmy jeszcze kiedyś spotkali się w malowniczej Porąbce, jeżeli nie na zawodach to chociażby na miłych pogawędkach na "Podcieniach" Domu Kultury.
Pozdrawiam

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024