KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-09-09 14:36  XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Nikt nie chce pisać o Skawinie, więc sam to uczynię;-)
I tak, za organizatorami cytuję:
"Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Zarząd Główny Ligi Obrony Kraju w Warszawie, Małopolski Zarząd Wojewódzki LOK w Krakowie, Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Gimnazjum Nr 1 w Skawinie serdecznie zapraszają po raz szesnasty na Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych, pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Skawina - Adama Najdera, Dowódcy 2 Korpusu Zmechanizowanego gen. dyw. Zbigniewa Głowienki, które odbędą się w dniach 17 - 18 października 2009r. w Hali Sportowej Gimnazjum Nr 1 w Skawinie"

--

 
26-09-09 15:40  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 





Post zmieniony (26-09-09 15:42)

 
11-10-09 23:07  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

A może jakiś telefon kontaktowy ?:-)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
12-10-09 10:04  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Sprawdzałem na stronie Urzędu Miasta Skawina czy są jakieś szersze informacje ale niestety takowych brak. Może ktoś ma bardziej szczegółowe dane odnośnie przebiegu mistrzostw bo chętnie wziąłbym w nich udział.

--

 
12-10-09 13:19  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

A kto wybiera się do Skawiny to niech nie zapomni o cooltowych;-) zapiekankach przy dworcu PKP...;-))

--

 
12-10-09 14:08  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

I ja bym się wyb rał niestety nie wiem czy trzebabyło zgłaszać wcześniej modele czy dopiero po przyjeździe na miejsce. Tym czasem nawet telefonu... Jak na Mistrzostwa Polski to organizacja pierwszorzędna....

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
12-10-09 14:49  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SK
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Przecież są wszystkie informacje na stronie organizatora:

http://www.ckis.home.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2210&mode=thread&order=0&thold=0

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
18-10-09 14:25  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czy ktoś juz wrócił i opisze jak było ?

 
18-10-09 21:29  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
krzysztof 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

I doda trochę zdjęć i mile by był widziany komunikat po wystawie.

--
k.rydz.

 
19-10-09 17:19  Odp: XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych i Budowli Militarnych -SKAWINA
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Byłem i widziałem,
Nie chcę być upierdliwym malkontenyem, ale;
Jak na tak wielkie ambicje / boć to mistrzostwa Polski przecież / organizator powinien bardziej się postarać , Zabrakło napewno etykietek przy modelach. Co z tego, że byłem i widziałem, jak nie wiem co oglądałem.
We wzrok kopie liczba modeli leciwych, szarych i niezadbanych, wyjętych z za szafy, lub zdjętych z meblościanki. /brak nowości, co nie znaczy, że kilku nie było/.
Jakieś kryteria estetyczne organizator powinien postawić sobie i wystawcom,/ przecież model okrętu wystawiony na mistrzostwach nie powinien stać na desce meblowej, po której można pisać paluchem. taki na niej był kurz./ Wstyd i dla wystawcy i dla organizatora.
Tak na szybko to strasznie szare i odgrzewane /te same modele/ były te mistrzostwa
To moje, może zbyt przesadzone wrażenia.
SZAD

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024