KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-08-09 22:40  [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Naród wzywa, wszystkie trzy dziewice (w tym 2 sztuczne) zanosza się szlochem (czy szlamem, już nie pamietam:-), więc mistrz prozy i walenia bezpruderyjnych popierdówek nie zostanie głuchy na takie argumenty:-)

POkrótce postaram się jak zwykle ukazac kulisy i trzecie dno spotkania GEJ.... GEKOnów rzecz jasna:-)

Stuknęła nam 40-tka, ale niektórzy jeszcze mają możliwości i chęci załapać jakieś choroby weneryczne:-) na pokładzie tego ciągle tonącego okrętu stawili się "tą razą" :

1. Dziub Stachu
2. Suworov Jańcio
3. Desant Gienek
4. Człowiek kamienna twarz Ziga
5. Nowy kolega (Alleluja!!!) - yyyy zapomniałem.... Renata?:-)
6. Ziele na sedesie Kwiatek
7. Świńska rura StuG

Gwoli wyjaśnienia mojej pomroczności totalnej, chciałbym się delikatnie usprawiedliwić:-) Rozkład mojego jestestwa postępuje jak wiecie skutecznie i szybko, a wychodząc naprzeciw ogromnym wymaganiom pań wszelkiej maści i postury, muszę rezygnowac powoli z funkcjonowania pewnych elementów mojego oprzyrządowania:-) teraz padło na centralną komórke sterującą, której główne urządzenia zostały przeniesione ździebko niżej, do niewygodnego, ciasnego tunelu rozkoszy :-)

W skrócie - błagam, niech mi ktos przypomni imie naszego nowego (baczność) kolegi, który spadł nam dosłownie jak ostatnia deska ratunku... tyle, ze gwoździami w nasza stronę:-)

Chciałbym także nadmienić, że nie zarejestrowano żadnych modeli czy czegokolwiek, co by je przypominało. nie znaczy, że ich nie było, po rpostu starym zwyczajem nie byliśmy kompletnie zainteresowani modelarstwem, a jedynie tym, czym się zajmują faceci na spotkania gejowskich... przegląd ostatnio kupionych ciuchów, kosmetyków połączonych z pokazem stringów w forumowe wzory:-)

Ale za to archiwum IPM znowu będzie musiało zaadoptować kolejny budynek na zarchiwizowanie wieloformatowych gęb:-) Juz niedługo na każdym dworcu PKP odbędzie się wystawa plakatu kolejowego pod wdzięcznym tytułem "Nie wsiadaj do pociągu, bo Cię GEKO wpuści w maliny";-)

Ale od rzeczy... znaczy się, już nie wiem co:-)


Mister Uniwersum w kategorii junior cięzkiej w pełnej krasie:-) Wspominając wieczór panieński, który onegdaj odbywał się równolegle z GEKO, przychodziły nam na myśl biedne zranione serca i inne organy pań wzdychających do Stasia... twardziel niestety jest zajęty:-)


Tymczasem rozgorzała dyskuja połączona z rękoczynami i walką w kisielu malinowym:-) Tematem był oczywiście Suworov i jego ksiązki. Nasz NK starał się, by go Jańcio za szybko nie zgwałcił, próbował się bronić, stawac okoniem i koło konia, za koniem... walka była straszliwa:-)


Gienek po drugiej stronie stołu nie dośc, ze udawał, ze go to interesuje, to jeszcze chciał nam udowodnić, ze słyszy z takiej odległości a co najsmieszniejsze, rozumie o co im w mordę chodzi:-)


A my ze Stasiem uskutecznialiśmy technike dyskusji Teletubisiów:-) Tym razem torebki nie było, ale Stasiu piszczał niemiłosiernie, pewnie był tym żółtym:-)


Chwilow zawisła nad nami groźba piąchy na ryjach, w dodatku z odbiciem wygrawerowanej obrączki:-) Na szczęście ani do mord, ani tym bardziej do naszych wypielęgnowanych pośladków nie dotarła....:-)


... i na nasza gablotę...:-)


"...soooo TY gadaaaasz..."?


Nasz młody intelektualista jest tak dobry, że wszędzie boją się go przyjąc na studia, by nie rozwalił im tam statystyk:-) W końcu jednak nadejdzie ten dzień, gdy prasa doniesie, że na pewnej uczelni średnia ocen niejakiego studenta Kwiatka wynosi obecnie 3,8 promila i rośnie:-)


Tymczasem wyznawca kultu skull of death ma to wszystko gdzieś:-) Trzy soki grejfrutowe masakrują:-)


Zdjęcie z piedestału na pomnik:-) Dżizas:-)


Chwilowy spadek napięcia we wszystkich otworach i gniazdkach nieuziemionych:-)


Tym razem NK w natarciu.... przemyslał sprawę i sam chce pogwałcić:-)


..."Błagam, przyjedźcie do mnie, rozszabrujcie dom, posiądźcie moje wszystkie studentki, jesteście najznakomitszym materiałem genetycznym..."


Słynny stone-face, w wersji panoramicznej:-)


Kwiatek jak zwykle płaci piataka, obojętnie ile zeżre frytek:-) To typowy przykład biednego studenta:-)

Tak... spełniłem swój patriotyczny obowiązek wobec Ojczyzny, partii i niemieckiego krasnala ogrodowego, który pisał do mnie w tej sprawie:-) Opis wrażeń i pozostałości w szczelinach międzyzębowych pozostawiam naszym biernym uczestnikom:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-08-09 11:05  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jak to...?
Nie uwieczniono na fotkach "nowego kolegi"?
Skandal...
;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-08-09 11:38  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
stach48 

 

No i nasz nadworny bajkopisarz przemówił, dzieki ale chyba ta cycata bogini (którą mu podesłałem) pochodziła z wyspy Lesbos;)))))))))Grzesiu o studentki się nie martw kilka nie wyjechało i będziemy je mogli przygotować do egzaminów poprawkowych;))))) Przypominam że do Rzeszowa jedziemy 22 bm. wczesnym rankiem. Tylko niech mi ktoś podrzuci nr komórki do Gienka bo gdzieś posiałem.
Nasz nowy kompan ma na imię Paweł. Fajny gość. Wrócił po latach zza wielkiej wody a jego opowieści są niepowtarzalne. Krótko mówiąc bratnia dusza.
Mariuszu możesz go ujrzeć na dwóch fotkach bo coś przeoczyłes ( zauroczony pełną aluzji erotycznych opwieścią małego Grzesia) . NAJLEPSZEGO

 
10-08-09 12:03  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Z ta cycatą boginią to wyskoczyłes Stachu cholefcia w samą porę... normalnie podglądałeś chyba:> Ale nie uprzedzajmy faktów:P Chociaż... to raczej wiedźma, nastaje mój koniec panowie:D

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-08-09 12:10  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

...czyli ze StuG-iem jest naprawdę kiepsko ;-) ...
Ma jakieś natręctwa , czy coś... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-08-09 12:50  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
stach48 

 

Grzesiu posluchaj rady starego satyra. Wiedżmy to wspaniałe, piękne, wierne i partnerki na całe życie. Należy je jedynie dobrze ujeżdzić ( jak pieknego dzikiego mustanga). Wiem co mówię bo dorwałem taki egzemparz 40 lat temu i nie żałuję. Podaruję Ci miotłę z 50-cio letnią gwarancją. Dalszy ciąg kuracji w drodze do Rzeszowa;)))))
NAJLEPSZEGO

 
10-08-09 13:20  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Mariuszu - jako mój osobisty lekarza powinienes mieć recepte na każda dolegliwość:-) Obawiam się jednak, ze na taki typ Wiedźmy może będzie porposić Ministerstwo o eksport z Hundurasu:-)

Stasiu - na pewno to wiesz, ale takie Wiedźmy zawsze wchodzą w czerep najgłębiej:-) A i w inne narządy również...:D

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-08-09 19:43  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Witajcie. czekam. A gdzie IPN dla IPM?

--
gienek

 
11-08-09 12:41  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
stach48 

 

Geniu, wiem że przebierasz już nogami czekając na nas niecierpliwie;))))) Podaj mi jednak na "emila" nr komorki ( zmieniasz go częściej niż ja skarpetki ) i adres gdzie się mamy zjawić. Ostatecznie wizytę potwierdzę 20 bm. bo z oszołomami różnie bywa. BĄDŻ ZDRÓW.

 
11-08-09 14:01  Odp: [Ralacja] GEKO nr 40 - 31.07.2009r.
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Na spotkaniu z Wami to mi tam za bardzo nie zależy (zresztą nie mogę bo żona zabroniła mi się spotykać z szemranym elementem) - a tam u Was to same szatanisty jakieś i czciciela kultu Bahusa, tudzież inne żigolaki wyrywające laski na wieczorach panieńskich.....ale te młode studentki do mnie jakoś trafiają ; )
A spotkanie jak zawsze zacne :D

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024