KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
05-07-09 20:32  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Robert gratulacje za wnuka i medal :-)
Jako dziadek z dwuletnim stażem witam Ciebie w klubie Wapniaków ;-)

W poprzedniej relacji pokazałeś zdjęcie paru MISZCZÓW SENDZIÓW z potężnymi lupami w dłoniach. Teraz widzę , że postęp z Chin dotarł do części z nich i jeden już sobie założył całą baterię plastykowych okularów na nos. Zawieź im na następne mistrzostwa mikroskop i spektograf :-)

Paranoja.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
05-07-09 21:54  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

-

Post zmieniony (30-09-11 14:14)

 
05-07-09 22:59  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

yanis: koszulki "narodowe" były płatne i to wcale nie mało, co już niejako zaprzecza samo w sobie idei "reprezentanta kraju".

Gratulacje Kojak !!!

Ja byłem na zawodach 3 dni, mam bardzo mieszane odczucia co do organizacji imprezy.
Z plusów to fakt, że obejrzałem sobie "na żywo" jeden z najlepiej sklejonych modeli kartonowych okrętów, jakie dane mi było w swoim życiu ujrzeć, czyli USS OAKLAND-a Romana Derevenko z Ukrainy (notabene to jeden z chłopaków z "Domu Bumagi").

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
06-07-09 09:58  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
Dolaczam sie do gratulacji.Brawo !!!...........jeszcze Polska nie zginela ... jak ja tacy modelarze reprezentuja jak Ty.Ciesze sie ze moglem sobie Twojego Königsberga poogladac we Wroclawiu.No to "dziadzio" bierz sie za nastepny model aby bylo co pokazac na nastepnych zawodach............zycze zlotego medalu !!.Pozdrawiam Krzysztof.
P.S mysle ze koszulki na taka impreze ..........to troche za skromne..........inni byli bardziej "wystrojeni"

--

W stoczni......wloski pancernik Roma GPM

Post zmieniony (06-07-09 21:27)

 
09-07-09 00:01  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Aaaaaa - świetna relecja - pozdrowienia dla małżonki :-)

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
09-07-09 07:56  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kojak, pozwol, ze przylacze sie do gratulacji. I za medal, i za wnuka :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
22-07-09 13:41  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Zazdroszczę,zazdroszczę....niby z tym Kenigsbergiem miało być tak źle:)Twoje modele są dla mnie inspiracja relacje podglądam cały czas:)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
05-08-09 21:37  Odp: Timisoara IX Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów Naviga klas C
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Gratulacje pozdrawiam marek1

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024