KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
15-06-09 22:02  Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych 03,07,2009
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Jako pokłosie wrocławskiego spotkania , rozmów z kolegami, w szczególności z Szyszkownikiem, postanowiliśmy wzorem innych miast, założyć poznańską grupę modelarzy kartonowych. Poznań to duże miasto i z pewnością jest tu wielu sklejaczy kartonu.Na naszym forum jest już nas kilku.
W tym wątku prosiłbym o składanie wstępnych deklaracji przystąpienia do powyższej grupy. Jesli będzie zainteresowanie i chętni to postaramy sie zainicjować razem z Szyszkownikiem spotkanie założycielskie w dogodnym terminie i miejscu dla wszystkich i tam też zostaną ustalone szczegóły działalności.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

--

Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

Post zmieniony (15-06-09 22:04)

 
16-06-09 08:54  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
szyszkownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Grupa: WLKP

Wywołany do tablicy melduję, że z przyjemnością dołącze do tego projektu i jak tylko się da będę go wspierał. Mam nadzieję, że dzięki temu na kartonowej mapie Polski, Poznań będzie rozpoznawalny jako MY;) Dlatego tym bardziej zachęcam kartonowych poznaniaków do ujawnienia się i przyłączenia do Poznańskiej Grupy Modelarzy Kartonowych!

Pozdrawiam
szyszkownik

--
ku chwale kartonu!!! ;)

 
16-06-09 16:30  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
Hook6   

 

Archiwalia w tym temacie (może pomogą odszukać innych potencjalnych uczestników): http://konradus.com/forum/list.php?f=27&filtr=11

 
16-06-09 21:55  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Dzięki Hook6 za linki.
Jak wynika z ich lektury jakieś próby zorganizowania spotkań były, z różnym skutkiem.
Chcemy razem z Szyszkownikiem rozruszać kartonowy Poznań i stworzyć mocną grupę modelarzy, która organizowałaby cykliczne spotkania, a nie od wielkiego dzwonu, no ale do tego potrzebna jest wola i chęci.
Hasło zostało rzucone czekamy na odzew.

Zapraszamy wszystkich poznaniaków i kolegów z okolic do współpracy, a w szczególności poniżej wymienionych którzy juz na naszym forum zaistnieli.

Szturmovik,
Krzys,
Marek-c4,
Piotr,
sys,
Tomal,
maniek,
Marekb,
MZX,
panAdas,
gzylus

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
17-06-09 22:01  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Na mnie możecie na pewno liczyć, ale nie w wakacje. Tak się złożyło, że akurat buduje makietę domu jednorodzinnego (takiego w skali 1:1) i nie za bardzo mam czas. Ale później jak najbardziej ;-)

--
----==MZX==----

 
17-06-09 22:05  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A tak na marginesie - swoje logo już mamy ;)

--
----==MZX==----

 
17-06-09 23:16  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

zgłaszam swój wstępny akces do spotkania choć nie wiem jak będzie z czasem ;)
MZX , może spotkamy się u Ciebie ... wiem, ze złazów iż kilku modelarzy to nie jeden a i ze skali 1:25 zawsze można się przenieść w 1:1 ;) ...
...wiem również z doświadczenia, że czasem warto zerwać się z budowy ... psychika odpoczywa ;)

--
------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
18-06-09 02:27  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

MZX, Sys dzięki za zgłoszenia, czekamy na innych.
MZX ,co do logo jeśli takie istnieje , to podeślij fotkę na priv.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
18-06-09 08:20  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A logo to żaden sekret, więc pokaże wszystkim



Jestem otwarty na słowa krytyki ;-)

--
----==MZX==----

 
18-06-09 08:29  Odp: Poznańskie spotkania modelarzy kartonowych
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Pany! Ale ja do Poznania mam ponad 100 kilometrów! Pewnie, że chętnie bym się wybrał, ale nie obiecywam.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024