KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-06-09 19:05  [Relacja] GEKO nr 38 - 29.05.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Czołem!
Emocje po IV WSMK powolutku opadają, więc jest szansa, że ktoś będzie chciał zobaczyć, cóż tam się działo na 38 mini-zlocie GEKOnów wszelkie postury i ukulturalnienia:-) Ogromna większość z uczestników zlotu we Wrocławiu mogła na własnej skórze przekonać się, co naprawdę znaczy siła GEKO i dlaczego jeszcze nie dalismy sobie po mordzie:-)

Ale do rzeczy, krótko i na temat:-)

Było na 6 cziełowieka :

1.Stach48
2.Ziga
3.Jańcio
4.Tede
5.Kwiatek
6.StuG

Trudno by szukać gorszej bandy przybłędów i pierdasów. Każdy z nas podobny z twarzy zupełnie do nikogo, "oka" przekrwione od zawiści i małostkowości... ludzie koleżeńscy, chętni do pomocy:-) Stachu szczególnie do pomocy przy piwie:-)

Fotograf, zanim zginął zakopany żywcem na skwerku przy rynku gliwickim zdążył co nieco umieścić na kliszy:-)


Chirurg "Sokole Oko" Jańcio okiem uzbrojonym stara się zdiagnozować, co dolega Tede, że wziął się za sklejanie tego samolotu... bodajże PWS-10.


Stasiu jak zwykle udawał niewiniątko i robił zdziwiona minę. Zwróćcie uwagę na modny w poprzednim sezonie kolor koszuli Stasia - znów się chłop ubrał w nadziei na spotkanie młodych, bezpośrednich i chętnych dziewcząt rodem z imprezy panieńskiej, a rzeczywistość zmusiła go do wąchania i oglądania naszych tylko "gemb":-)


Tede szykujący się do kociego skoku stulecia... przez stół:-) Wieści głoszą, że był on widziany w różnych miejscach kraju jako brat bliźniak czeskiej pumy:-)


Kartonowi cisi bohaterowie spotkania : Jańciowy "Łoś", wspomniany już PWS-10 by Tede, kolejna deska do prasowania w wykonaniu Zigi i maluszek Kwiatka, który jego paćkaniu farba mówi głośne "YES, YES, YES";-)


Kwiatek chwycił za dzieło Zigi (jeszcze nie skończone) i puściły mu hamulce.... łzy rozrzewnienia zgromadziły się w jego oczodołach, a spazmom i błaganiem o dobicie nie było końca. Stanu zwieraczy nie sprawdzaliśmy:-)


Izba Pamięci Mordy gromadziła tymczasem kolejne dowody na pewne uchybienia w procesie powstawania naszych postaci w łonach naszych matek i nie tylko:-) Tym razem sprawdziła się zasada, ze ostatni będa pierwszymi:-) Trudno bowiem przejśc obojętnie nad ostatnią fotografią. Fotografowi została pożarta głowa a kolejne zdjęcia cykał już w pośmiertnych drgawkach:-)


Tymczasem Tede zbirał się do wyjścia. Rytualne zakładanie stringów z nylon-bojtla to jego chleb powszedni, a nasza jedna z niewielu erotycznych rozrywek w dotychczasowym życiu:-)


Najmłodsze i najstarsze ziarno naszego kosza pełnego habazi:-) Ciekawostka jest fakt, że śmieją się razem z tych samych dowcipów i sytuacji, ale w różnych porach kojarzą o co w nich chodziło:-)


Radosne gęby mają nie tylko wyżej wymienieni:-) Acz trudno wybrać te najpiękniejszą:-)


A tak od dwoch spotkań kończą się nasze GEKO:-) Stasiu do przodu, reszta na pakę:-) Tym razem tylko kwiatek, ale dla porównania poaptrzcie jeszcze na poniższe zdjęcie (GEKO 37 bis) :

Co bardziej dociekliwi mogą wyszukać drogiazgi, którymi różnią sie te dwa obrazki (podpowiedź - tablica rejestracyjna ta sama). Kierowcy oczywiście przedstawiać nie trzeba:-)))

Podsumowujc kolejne starcie naszych nagich torsów trzeba zaznaczyć, że jak zwykle było znakomicie, mimo, że juz od dłuższego czasu nie mamy świeżego narybku na GEKO. Na razie nie siejemy paniki, bo patrząc na metryke urodzenia Kwiatka mamy zapewnione spotkania przez najbliższych 70 lat, ale chłopaki (obojętnie jakiej płci) - postarajcie się choć trochę:-)

Zapraszamy już na następne GEKO 26.06.2009!!! Czekamy!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-06-09 19:20  Odp: [Relacja] GEKO nr 38 - 29.05.2009r.
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

StuG - dzięki - w końcu wiem, że "habaź" to przez smo "h", a poza tym - bomba.

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
10-06-09 19:34  Odp: [Relacja] GEKO nr 38 - 29.05.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Hehe, też tak myslałem, ale wiesz, ze w GEKO nie ma nic normalnego:-)
Z tego, co mi wiadomo, chabaź pisze się jednak przez "ch", aczkolwiek można przyjąć, ze napisałem to fonetycznie, jak dla Benedetto XVI:-)))

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
10-06-09 19:53  Odp: [Relacja] GEKO nr 38 - 29.05.2009r.
stach48 

 

Dzięki Grzesiu. Lepiej póżno niż wcale ( jak mawiali starożytni Jadżwingowie ). Prawem seniora dyplom IPM przyznaję Janciowi. Masz szczęście że napisałeś H a nie CH bo to jednak krótszy badyl i łatwiej przełknąć taki komplement ;)))))))) Do zobaczenia 26 bm.
p.s. mam nadzieję że w końcu Gienek trafi w moje łapki ;)))

 
10-06-09 22:06  Odp: [Relacja] GEKO nr 38 - 29.05.2009r.
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Maluszek jakiś niewyraźny, ja nie wiem jak to tak można dyskryminować mniejszość... Gdzie tu przykład dla młodzieży? xP

No i StuG - nie przesadzaj z tą metryką. Może okazać się zgubna^^

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024