KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
31-08-09 10:44  Odp: IX Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
stach48 

 

Łukaszu, muszę Cię ostrzec że że tym razem wybiera się wzmocniona ekipa Gekońskich Oszołomów. Powiadom więc zawczasu wszelkie służby bezpieczeństwa i ratownicwa aby były w gotowości bojowej ;)))) Do zobaczenia.
p.s. acha, jak zgubiłeś złotą sztabkę to wykup ubezpieczenie na życie ;))))))

 
31-08-09 16:41  Odp: IX Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

A z której strony nadjedziecie? hyhyhyhy;-)))) Chyba będzie trzeba rozstawić Orkiestrę Dętą. Słyszałem, że służby bezpieczeństwa mają Was już na oku, po pierwszym spotkaniu na ul. Barlickiego. Słyszałem również że chcieli zrobić mały rekonesans w Casa Austria, ino sie boją wchodzić do środka;-)))
Co do sztabki - dumnie dynda....

pozdr. L.

--



Post zmieniony (31-08-09 17:11)

 
12-09-09 13:29  Odp: IX Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Konkurs już za miesiąc. Wiem, że na Konkursie zjawi się grono forumowiczów. W związku z tym ponawiam zapytanie odnośnie organizacji darmowego wejścia do Muzeum Auschwitz. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt, aby można było zawczasu wystosować odpowiednie pismo... No chyba że wolicie spacerek do stawach przeciszowskich;-) szlakiem Doliny Karpia;-)
pozdrawiam, Łukasz

--

 
13-09-09 10:04  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Tak skromnie zapowiem ,że ja , Paweł(Dexter) i Janek przyjedziemy i bardzo chętnie pojedziemy do Oświęcimia, tym bardziej ,że ja jeszcze tam nie byłem.

Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
13-09-09 12:11  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

I ja 2 wejściówki też rezerwuję ;-)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
14-09-09 14:33  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Przyjąłem Panowie i Panie;-) Lista ruszyła...

pozdrawiam, Łukasz

--

 
14-09-09 22:25  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To i ja moze dodam coś od siebie, plan jest taki aby w sobotę ok godz 11 zwiedzić muzeum KL Auschwitz -Birkenau , potem obiad we własnym zakresie (mogę coś polecić )i jesli będą chętni to na modelarni w Przeciszowie wspólne sklejanie modelu ,taki projekt grupowy . Co z tego wyjdzie - zobaczymy . I nie chodzi by skleić coś pięknęgo ,ale o dobrą zabawę i wymianę doświadczeń .
Myślę ze każdy się czegoś nauczy i dowie.
Pozdrawiam Andrzej

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
14-09-09 22:33  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

... a temat "PROJEKTU GRUPOWEGO" pozostanie do soboty nieznany. Tzn. ja już wiem co to będzie, ale nie powiem;-)))
Weźcie ze sobą maty do cięcia, nożyczki i nożyki... dobrą zabawę gwarantujemy na miejscu...

pozdrawiam, Łukasz

--

 
22-09-09 08:16  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

A ja mam pytanie bo dopiero teraz doczytałem ,że można do konkursu zgłosić tylko 4 modele?. Miałem zamiar przywieść i wystawić 5, więc mam mały dylemat.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
22-09-09 08:39  Odp: IX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 9-11.10.2009
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Tak, cztery modele w konkursie;-) Ale nie widzę przeszkód abyś przywiózł i piąty. Miejsce na stołach się zorganizuje, co prawda poza konkursem, ale...;-)

pozdrawiam, Łukasz

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024