KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
17-02-09 10:41  Odp: Bydgoszcz - Konkurs ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 23 maja 2009 - konkurs został odwołany z powodu kryzysu w finansowego
marcinn   

Powiem tak, wolę, żeby wszystko miało ręce i nogi. A twórcy modeli zasługują na docenienie, za swój wysiłek. Robienie konkursu bez nagród mija się z celem. Jeśli za rok MON nam nie obetnie kasy, to konkurs będzie.

--
Mylę, więc jestem

 
17-02-09 18:01  Odp: Bydgoszcz - Konkurs ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 23 maja 2009 - konkurs został odwołany z powodu kryzysu w finansowego
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Koledzy modelarze! Konkursu nie będzie ale wystawa, mam nadzieje się odbędzie. Muzeum może liczyć na moje kilka lub kilkadzieścia modeli w Polskich barwach, a pozatym będzie okazja wspólnie zwiedzić muzeum,porozmawiać, poznać sie i co tam jeszcze.

 
17-02-09 19:56  Odp: Bydgoszcz - Konkurs ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 23 maja 2009 - konkurs został odwołany z powodu kryzysu w finansowego
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

AAAA!!! To jest insza inszość,jak u mnie na wiosce mawiają. W takim razie, ja się melduję.

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
18-02-09 15:22  Odp: Bydgoszcz - Konkurs ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 23 maja 2009 - konkurs został odwołany z powodu kryzysu w finansowego
marcinn   

Wystawa się odbędzie bez dwóch zdań.

--
Mylę, więc jestem

 
27-02-09 08:38  Odp: Bydgoszcz - Konkurs ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 23 maja 2009 - konkurs został odwołany z powodu kryzysu w finansowego
DAJAN   

szkoda ale mam ten sam problem u siebie. jeżeli będzie sama wystawa możecie na mnie liczyć. Kiedyś tam dość dawno obiecałem jednemu z was materiały o samolocie JL-2 . Ale zgubiłem adres . Proszęo kontakt MMtank@wp.pl

 
25-05-09 14:56  Bydgoszcz - Wystawa ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 31 maja 2009
marcinn   

Otwarcie wystawy nastąpi w w niedzielę 31 maja o godz. 11.00. Modele, które będzie można zobaczyć pochodzą z klubów modelarskich z Bydgoszczy, Grudziądza, Kruszwicy, Nakła n/Notecią oraz z Torunia, a także z zasobów Pomorskiego Muzeum Wojskowego.
W dniu otwarcia przewidujemy konkurs dla dzieci (z okazji przypadającego dzień później Dnia Dziecka), a dla modelarzy możliwość dokładnego zobaczenia pojazdów (i sfotografowania, w tym naszych najnowszych jeżdżących modeli - Halftrack M16, Scout Car M3A1, Daimler Dingo, Willys Jeep, wszystkie posiadające oryginalne części) i czołgów. Ponadto warto też zobaczyć inne pojazdy np. T-55 (specjalnie zostanie otwarty tego dnia) oraz jedyny prototypowy egzemplarz MTS.
Mamy też dużą kolekcję artylerii i innych typów broni, które będzie można dokładnie sobie zobaczyć. Z całą pewnością zobaczycie u nas sporo prawdziwych rarytasów. Ci z Was, którzy przyjadą na pewno nie pożałują.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam
Marcin Nowik
Pomorskie Muzeum Wojskowe w Bydgoszczy
www.muzeumpmw.pl

--

Mylę, więc jestem

Post zmieniony (25-05-09 14:57)

 
04-06-09 20:54  Odp: Bydgoszcz - Konkurs ''Wojsko Polskie w miniaturze'' 23 maja 2009 - konkurs został odwołany z powodu kryzysu w finansowego
Iron_84 

Na Forum:
Galerie - 17


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czołem.

Jesteśmy po otwarciu wystawy.
Modeli pojawiło się całkiem sporo, przedstawiam kilka zdjęć modeli:




Poza tym jak to w muzeum do zobaczenia jest sporo ciekawostek w skali 1:1:
w pełni sprawny i oryginalny halftrack
artyleria i oczywiście T34
na pierwszym planie moździerz nie wiem jaki ale duży, a w tle jedyny na świecie prototyp transportera MTS także kompletny po podstawowej obsłudze technicznej może jeździć.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024