KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
21-11-07 20:45  Odp: Jest Bosko
kopajt 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 1

Coś chyba moda nastała na wyrzucanie z miejsc spotkań ;)
Modelarze na zimę nie mają się gdzie podziać... Wyrazy współczucia od "bezdomnych" modelarzy z Radomia :)

Byle do wiosny...

--
Pozdrowionka - najlepsze modele dopiero przed nami
w produkcji: TITANIC 1:50, NAGATO 1:100, CHINOOK 1:16 i co sobie jeszcze wymyślę ;)
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
21-11-07 21:19  Odp: Jest Bosko
wichura3 

 

Kopajt , damy sobie radę. Po co się wytlumaczyć z przyczyn które doprowadziły do tej sytuacji , jak można winę zwalić na drugą stronę, wycofać się na " z góry upatrzone pozycję " i zamknąć drzwi przed nosem. " Sala tradycji" miała być chwilowym miejscem spotkań . Sądziliśmy , że jako sekcja dostaniemy jakiś swój lokal i będzie modelarnia kartonowa. Potem było gadanie ,że można kleić w innych modelarniach gdzie nie ma miejsca ponad to co już w nich było. Pieprzenie o niewystawianiu modeli w konkursach, po co skoro z góry wiadomo kto wygra. Gadanie o składkach raz na rok, potem nieśmialo ,ze roczna to na miesiąc , ale najlepiej to brać faktury na LOK. Były faktury, ale lepiej jak składki też by były. Niestety nie przejawialiśmy chęci współpracy z dawna umocnionym "bunkrem " więc koledzy nie dostaną aplikacji sędziowskich bo mogliby cosik naruszyć "struktury " Poza tym nie jesteśmy "krowami dojnymi " przynoszącymi dochód, tylko amatorami. kartonowymi.

 
22-11-07 00:03  Odp: Jest Bosko
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Z tego co czytam, naczelny guru dał nam kopa.Koledzy QWKAKowcy spokojnie znajdziemy inne miejsce do spotkań,rozmowy są zaawansowane w tym temacie.
Ciekawe tylko od kogo p.Ciećwierz będzie teraz sciągal składki /do ręki / na wspomaganie innych sekcji i czy zamelduje naczelnemu że grupa kartonowa ,,zdezerterowała"?Mam nadzieję że po naszym odejściu z sali tradycji,
,,statutowa"sprzątaczka zajrzy do niej ,umyje od 3 lat brudne okna,odkurzy wykladzinę po chipsowo piwnych zawodach sportowych. Jako ,,naczelny" wybrany przez ogół prezes klubu kartonowego QWKAK ogłaszam rozwód z LOKIEM. Nie chcę dlużej prowadzić polemiki ,nie mój poziom,koledzy też raczej wszystko napisali. LOK jaki jest kazdy widzi.
Zero zmian,zadnej współpracy.Życzę dalszych sukcesów w terenie...Prezes.......

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
22-11-07 00:22  Odp: Jest Bosko
Hook6   

 

Gratuluję decyzji koledzy. I życzę wszystkiego najlepszego w nowym życiu Waszej sekcji. Wierzcie mi, że znalezienie nowego lokum wcale nie będzie takie trudne. Jeśli nie zdecydujecie się na model "knajpiany" to dla grupy zorganizowanych hobbystów, pasjonatów swoje drzwi chętnie otworzą - dom kultury, ognisko młodzieżowe, harcerze, klub garnizonowy (lub inny wojskowy), a nawet jakaś szkoła (jesli wasza działalność będzie częściowo ukierunkowana również na jej młodzież). Ludzie w takich ośrodkach często szukają i chętnie odpowiadają na współpracę. Warto pójść i zapytać. A jak nabierzecie wiatru i zechcecie sami zorganizować imprezę z pewnością będziecie mogli liczyć na ich pomoc. Na naszą, forumowiczów również - zdecydowana większość lubi i chyba woli jeździć na imprezy wolne od układów. LOK Out

--

 
22-11-07 07:05  Odp: Jest Bosko
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

A ja nadal nie wiem w czym ten "Halny" był lepszy od "Pomorzanina"...

Zdjęcie wykonał Paweł Grochowski, fotka podlinkowana ze strony www.payo.pl bez zgody autora - ale chyba się nie obrazi bo to taka trochę kryptoreklama ;-)



--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
22-11-07 10:44  Odp: Jest Bosko
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Jest większy ;-)

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
22-11-07 12:23  Odp: Jest Bosko
Piterski 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1


 - 1

Z ust mi to Rafale wyjąłeś :-))

--
4976342
Na tapecie: GAZ 69M; PGM-17.

 
22-11-07 15:32  Odp: Jest Bosko
wichura3 

 

Teraz Puchar Prezesa będzie naprawdę zamkniętą imprezą. Nie wiem ,czy po tych wpisach znajdzie się jakiś głupi co zechce wystawic tam swoj model , poza " etatowcami " Koniec nerwówki. koniec niepewności , koniec tematu . Żegnam ozięble i nie życzę miłego dnia.

 
22-11-07 18:52  Odp: Jest Bosko
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Ja wystawię swoje za rok, bo jest to jedyna impreza na którą nie muszę się tłuc pociągiem ;-) Mi tam generalnie chodzi o to, żeby było widać, że coś kleję i chcę zobaczyć co inni robią.
A wasza sytuacja jako żywo przypomina mi moją, ale to dawne dzieje ;-) Znajdźcie nowe lokum i do dzieła! Życzę powodzenia!
PS. Prawda, że mogę już zostać sędzią na "konkursach"? ;-)

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
22-11-07 19:07  Odp: Jest Bosko
wichura3 

 

Rafał : chodzilo mi tylko i wyłącznie o modelarzy " niezależnych " liczących na medale. Reszta ok.



Post zmieniony (22-11-07 19:08)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024