KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
24-09-07 18:26  [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
stach48 

 

Mały jubileusz a w eterze cisza.....Zapraszam więc w najbliższy piątek na godz. 18.00 tam gdzie zwykle tj. Case Austria ul. Barlickiego w Gliwicach.
żółwikiem-do zobaczenia-NAJLEPSZEGO
ps-Grzegorz nie zapomnij o ostrzach dla Jańcia
-Kaziu przypomnij staremu sklerotykowi- jaki mam Ci przynieść model



Post zmieniony (04-10-07 08:54)

 
24-09-07 19:25  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Stachu, będę (nie być na XX GEKO to wstyd!) i przypominam Ci o japońskim czołgu pływającym KA-MI2 (MM 8/91).
Mam nadzieję, że Grzegorz pamięta o pociągu pancernym ;-)

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
24-09-07 21:26  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Ma ktoś jakieś monografie T-26? Jeśli tak, to prosiłbym o przyniesienie na GEKO ja chętnie zagarnę na okres pół roku ;-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
24-09-07 22:42  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kwiatek, daj spokój z monografią, posiedź trochę na internecie, w cholerę materiałów jest, zresztą sam je mam:)

Ziga - o pociągu pamietam, a w piatek oczywiście się melduję:-)

Stasiu - zamów stoliki:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
24-09-07 23:11  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja też będę, ale się spóźnię ( konkurencyjna impreza integracyjna w pracy). Postaram się dotrzeć w miarę trzeźwy :-)

Tomek

 
25-09-07 00:03  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Wiesz mocium, to tak jak z książkami i e-bookami. Niby to samo, ale lepiej mieć to w łapach ;-) No, ale nevermind.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
25-09-07 07:59  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Antek będzie i ja również - mam przynajmniej taką nadzieję. Tylko co by tu wziąć... :)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
25-09-07 08:10  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Chaton - Weź jeszcze SMC, bo coś ostatnio się miga od GEKO:-)

Tede - jakby co, będziesz "łatwiejszy":-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-09-07 09:52  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
stach48 

 

Grzegorz-ja jestem firma bidna ale solidna;)))Stoliki zaklepałem jeszcze przed napisaniem zaproszenia .NAJLEPSZEGO
PS.- nie zapomnijcie o mundurkach;))))

 
26-09-07 09:26  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Mam nadzieję się pojawić mimo małych problemów ,niestety nic nie mam nowego więc przyniosę tylko swoją mordę ,


Pozdrawiam


Jańcio

 
26-09-07 11:50  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

W piątek będę akurat w pobliżu (impra integracyjna z pracy), więc jak mnie Tede zabierze to na chwilę się pojawię. Nie obiecuję konkretów bo sam nie wiem jak się ten najbliższy piątek potoczy.

Wiem na pewno jedno, że będę niewyspany... a jak będę wyspany to znaczy że utknąłem na noc we Frankfurcie i z piątku nici. Ale wolę byc niewyspany, więc trzymajcie kciuki za hiszpańskie i niemieckie linie lotnicze, żebym dotarł do domu w jednym kawałku w nocy z czwartku na piątek.

A to, że na XX Geko wypada byc to wszyscy wiedzą :)

Saludos y hasta luego,
Ushi

 
26-09-07 12:48  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Jańcio - przynieś coś. Antek chętnie by zobaczył, nie ważne że myśmy juz widzieli, z resztą dobrze bedzie sobie przypomnieć. Ja na ten przykład specjalnie dla Antka przyniosę ponownie Airwolfa (i nie tylko).
A w ogóle to nie róbcie Panowie wstydu i na jubileuszowe GEKO koniecznie przynieście jakąś makulaturę 3D (dla niewtajemniczonych: sklejone modele). I bądźcie - nie tylko stali bywalcy. ZAPRASZAMY!!!

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
26-09-07 16:13  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Hurra nareszcie Geko.
Uwaga będę. Pozdrawiam

--
gienek

 
26-09-07 22:26  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Tede 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ushi, zabiorę Cię autobusem linii 57 :-)
Przecież nie mogę się integrować na sucho, więc auto zostanie w garażu.

Tomek

 
26-09-07 22:41  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

'Ushi, zabiorę Cię autobusem linii 57 :-)' - Brzezinka Wieś, wstyd i sromota... ale czasami wybawienie, co by się nie spóźnić na zajęcia, tudzież lekcje ;-)

Btw. Mordy kochane - reflektuje ktoś na wycinankę P-38 Lightning od Hala z pociętym dzióbem i kawałkiem kabiny [których się właśnie doszukać nie mogę, a sklejone elementy jeszcze kilka miesięcy temu widziałem we własnym pokoju...]. Chętnie oddam, bo teraz mi ona na nic potrzebna, skoro zaginęło to, co skleiłem.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
27-09-07 08:31  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Jasne, że reflektuje ;-)
W moim jest skopany statecznik poziomy i coś tam (z dwóch na pewno można złożyć jednego ;-))) )

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
27-09-07 11:06  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Znaczy się BeBe - pojawisz się - cieszę się:)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
27-09-07 11:13  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ale na krótko, ponieważ moje "dziecie" rodzaju żeńskiego zaklepało sobie basen.
A z samego rana "lot" do Wrocka na WAK ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
27-09-07 19:00  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Okie dokie, więc P-38 powędruje w Twoje ręce BeBe.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
01-10-07 14:24  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Aaaaaaale musiało być fajowo...!
...bo do dzisiaj nie ma relacji , więc wniosek , że chłopaki jeszcze są na "bezdechu"...przynajmniej... ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
01-10-07 15:13  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Aktualnie ja jestem na "bezdechu" - przyczyny są różne, acz nie błahe:-) Zdjęcia juz przygotowałem, brakuje mi jeszcze opisu. Ale uzbrojcie się w cierpliwość - jak mi się wszystko poukłada, to wszystko zrobię jak należy - teraz mam zaprzątniętą czymś głowę i to mocno:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-10-07 15:23  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Było miło, trochę krótko, ale to był dłuuugi dzień a następny też się tak zapowiadał.

Spoko spoko... na zdjęcia poczekamy.

PS. Stug, jakby co to ja zamawiałem koszulkę rozmiar L, z krótkim rękawem.

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
03-10-07 23:29  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Relacji nie będzie "na dniach" - jestm po prostu na dnie, rozbity jak StuG na forncie wschodnim:( Nie wiem, czy w ogóle dam radę, w ogóle nic nie wiem, czy mi się jeszcze chce, jakby co to GEKO już beze mnie... jakby co...

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-10-07 08:43  Odp: [Zaproszenie] GEKO nr 20
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Trochę zdjęć przynajmniej, żeby nie było, że się nic nie działo - możecie spróbować sami pokomentować...












--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-10-07 15:37  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Było na prawdę super! StuG zadbał o uroczyste uczczenie 20 GEKO, tortem i powalającą przemową:)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
04-10-07 15:49  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Przemową, której wygłosić spokojnie dane mu nie było, bo się lud rozwydrzył na widok tortu tak, że Marszałek kilkukrotnie upomnieć się musiał o ciszę i spokój :P Zauważmy jeszcze ile ważnych person przybyło na dwudzieste GEKO. Na pierwszy rzut oka magnezem był tort, ALE dla tych bardziej dociekliwszych w szukaniu prawdziwej prawdy [jak i masła maślanego ;-)] oczywistym wydaje się być wariant, że nie mogli oni przegapić najładniej sklejonego T-40 jakie GEKO-ni widzieli na swe oczy ;-)

--

Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

Post zmieniony (04-10-07 15:58)

 
04-10-07 16:34  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
stach48 

 

Było to spotkanie wspaniałe pod każdym względem. Tak jak być powinno z okazji małego jubileuszu. Frekfencja chyba 100 %. Piękne modele- od prawie liczącego 50 lat czołgu Gienka po najnowsze dzieła: Piotrka ( mistrz z Wielunia), Chatona ( łódż podwodna ręcznie napędzana), Zigi (latające cudeńko i granat) no i T-40 Kwiatka i Zero Antka. Resztę widać na fotkach.Całości dopełnił tort Stuga ( sedeczne podziękowania jego Mamusi ) no i nasze mundurki-niby takie same ale mnie najbardziej podobał się ten SMC pewno dlatego że ma takie wypukłe logo;)))))) Mam nadzieję że za miesiąc spotkamy się ponownie.żółwikiem i do zobaczenia-NAJLEPSZEGO
ps.-usiłowałem wstawić fotki autorstwa Tadeusza ale moje przepite i dziurawe szare komórki nie zdołały jeszcze do końca opanować tej skomplikowanej operacji i wychodzi mi jakaś szachownica. Muszę jeszcze trenować;)))))) Post zmieniony (04-10-07 16:39)



Post zmieniony (04-10-07 17:08)

 
04-10-07 19:06  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Witajcie na GEKO. Czekam na komentarz Stuga do tych fotek. Teraz to tylko domysly.
Jednym z nich jest to, że ja 50 lat temu skleiłem Churchilla. Przecież mnie jeszcze na świecie nie było (chyba że tak juz wyglądam, ide popatrzeć do lustra). A tak naprawdę, to jest to model z 1963 roku, ale skleiłem go gdzieś około 1970 lub nieco później. I pomalowalem by sie lepiej trzymał (kiedyś butapren to był klej OK).
GEKO jest OK i tak ma juz byc zawsze.
pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć......

--
gienek

 
04-10-07 19:21  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ale się "rozkręciliście", to może ja się zapytowywuję:
GDZIE MÓJ KAWAŁEK TORTA??? ;-P

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
04-10-07 19:37  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Nie wiem czy przypadkiem żołądek Jańcia go nie strawił :D Ale to tylko domysły.

--

Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

Post zmieniony (04-10-07 20:03)

 
04-10-07 20:10  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Bebe , no wiesz co ? Zawsze tak było jest i będzie że kto późno ( bardzo , ze względu na tort ) przychodzi ten sam sobie szkodzi .Gdybyś widział nasze cierpienie nad Twoim kawałkiem tortu to byś sam rozumiał . Można powiedzieć że Jaś nie doczekał . Mam nadzieję że następnym razem będziesz przychodził punktualnie .! Na co liczymy . Ushi , Ty masz mały minus za brak mundurka . MY giertychowe dzieci mówimy głośne - NIE ! Sama impreza , jak przystało na rocznicową - odświętna w formie i treści Było na prawdę rewelacyjnie . Przykro tylko że Gal Anonim gekonowych spotkań złapał doła . Grzesiu ! Nie smuć nas ! Życie mimo problemów jest na prawdę piękne . Mam nadzieję że to co nam piszesz to tylko chwilowy kryzys . Jak nie nie pojawisz się na następnym spotkaniu to my zjawimy się u Ciebie a wtedy to sam wiesz będziesz miał przer ...ne ' GŁOWA DO GÓRY !!!!!!!!!!


Pozdrawiam


Jańcio


HEY HEY MASZ KLEJ ? HEYA HEYA NIE MAM KLEJA !

 
04-10-07 20:18  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Kwiatek , nie pamiętam abym to był ja ale i tak następnym razem wracasz do domu na piechotkę ! Chyba że udokumentujesz to zdarzenie ! Czyżbym miał aż taką sklerozę ?!Oj, młody uważaj co mówisz o dziadku .


Pozdro .

Jańcio

 
04-10-07 20:34  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Mocium, ja tylko przytoczyłem Ciebie dla przykład, bo tych jedzących te 'nie swoje' kawałki było więcej. Komisję można by powołać, ale gra niewarta świeczki. No, ale Jańcio - przejażdżka Twoim wehikułem to przyjemność w najczystszej postaci. Nie odbieraj mi tego!

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
04-10-07 20:37  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Chłopaki - zawiadamiam, że jest ze mną nieco lepiej - nie jestem już tyle zdołowany, co wściekły. Nieważne na co czy na kogo. GEKO będzie trwać i moga nam skoczyć nasi przeciwnicy. Na pohybel! Jutro na 3 dni wybywam na Węgry, podładuję akumulatory, to pewnie i podpisy się znajdą pod tymi fotkami, jakoś to usystematyzuję. Co do L6/40 to nie wiem, kiedy do niego wrócę, ale trzeba mieć nadzieję;>

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-10-07 22:18  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

No dobra , młody masz odpuszczone . Będę Cię wozić kiedy tylko zechcesz (to za pochwałę mojego wehikułu ). Grzesiek , cieszę się że dochodzisz do Siebie .Jedź na te Węgry i odpoczywaj . Mam nadzieję że na następne spotkanie będziesz już takim samym nastroju jak ostatnio czyli pełny luzik . Podziękuj mamie za tort , myślę że od wszystkich . Trzymaj się ciepło !


Pozdrawiam


Jańcio

 
05-10-07 08:22  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

StuG - bez względu na to, że cos Ci się nie udaje, że wieża jest o 2 mm za wysoka, a jeden z nitów umieszczonych na niej jest zbyt jasny względem podłoża: "Uśmiechnij się! Jutro będzie gorzej" :)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
05-10-07 09:42  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Nie wiecie kto zjadł torta BeBe. ktoś nim karmił pozostalych. Popatrzcie na zdjęcia

--
gienek

 
05-10-07 10:10  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Gieniu ja Ci tego nie zapomnę ;-P

Mam nadzieję, że Ziga dobrze się czuje ? ;-)))
--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (05-10-07 10:11)

 
05-10-07 14:15  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

OK OK. na nastepny raz postawię Tobie torta, a nawet dwa. Tylko ty nie pijesz, albo i co

--
gienek

 
05-10-07 14:54  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Ushi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
 

Oj dobrze że tylko mały minus, a nie na przykład... karny jeżyk. W sprawie koszulki już się poprawiam i zamówienie u Giertycha złożyłem.

Sorry że tak wpadłem i wypadłem, ale ten weekend był jednym z bardziej zagonionych ostatnimi czasy. Miło było widziec Wasze mordeczki, skosztowac jubileuszowego tortu i pooglądac modele.

Co do następnego spotkania to mam pytanie, czy będzie 26 października czy 2 listopada?

Mam już załatwiony bilet na czwartek 1 listopada więc jest spora szansa że się pojawię w piątek. W sumie będzie to zaraz po Wszystkich Świętych, więc możliwe że częśc ludzi się porozjeżdża po rodzinie...

Jeszcze raz dzięki za spotkanie i do zobaczenia :)

--
Pozdrawiam,
Ushi (Gekkonidae)

Na warsztacie: Bumar DUT-0502 (Modelik)

 
06-10-07 05:47  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
stach48 

 

Nadejszła wielkopomna chwilia-przepity i dziurawy mózg (po żmudnych treningach )pozwolił mi chyba opanować skomplikowaną sztukę wstawiania zdjęć.;)))) Niewtajemniczonych proszę o wstrzymanie się od śmiechu bo edukację kończyłem w czasach kiedy komputerem był suwak logarytmiczny i jest to dla mnie życiowy sukces;))))
Fotki są autorstwa Tadeusza.

Spotkanie otworzył Stug, wygłaszając patetyczne przemówienie. Niestety nie bardzo wiem o co w nim chodziło bo reszta gawiedzi już się tak napaliła na tort (serdeczne podziękowania Mamie) że skutecznie go zagłuszała. Jakiś nawiedzony terrorysta próbował te słodkości zdetonować. Na szczęście filipinka Zygi to jednak karton;))))))
SMC tort podzieliła w miarę równo(zgrabnie to zrobiła nawet nie musiała oblizywać palców). Tak się skończyła część oficjalna. Sprawozdanie z części modelarskiej i najciekawszej artystycznej zamieszczę póżniej (już mi mój siwy łeb spada na klawiaturę i zaraz zaczynaję się kwalifikacje F-1.



Post zmieniony (06-10-07 05:53)

 
07-10-07 19:16  Odp: [Zaproszenie i fotorelacja] GEKO nr 20
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Zgadzam się z wszystkimi przedmówcami, spotkanie było bardzo udane i jak zawsze w ciekawym klimacie.
Jeszcze raz podziękowania dla mamy Grzesia za przepyszny tort ( ciekawe jakich użył argumentów aby go upiekła).
Ludzie jak widać na fotkach dopisali, teraz tylko poczekać na Stuga aż stworzy prawdziwą relację i wtedy nawet Ci którzy tam byli poznają całą prawdę o spotkaniu.

Do następnego razu

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024