KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
03-08-07 17:35  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Dorsz Odyniec 

 

No i pogoda się zlitowała - jest OK, nie gorąco, ale i też nie zimno, słoneczko świeci

--
Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

 
03-08-07 22:31  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Dorsz Odyniec 

 

Wybierających się jutro i pojutrze może zainteresuje fotorelacja, którą prowadzę już od czwartku z tej wspaniałej imprezy
A tych, którzy przyjechać nie mogą, sądzę, że moje zdjęcia ucieszą jeszcze bardziej (:-)

czwartek
piątek cz.1
piątek cz.2
piątek cz.3

AHOJ !!! i do zobaczenia w Szczecinie, jutro tak naprawdę impreza się zaczyna dopiero i potrwa 4 dni...



--

Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

Post zmieniony (03-08-07 23:17)

 
04-08-07 14:54  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Artlot   

Spotkanie będzie o 18.00 jeśli się nie mylę w kawiarni (barze) "Barka" między mostami. Jeśli nie będzie miejsc, zostaną rozpoczęte poszukiwania innej knajpy. Moja pamieć jest zawodna więc po szczegóły najlepiej dzwonić pod numer podany przez Hooka.

 
05-08-07 00:19  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Dorsz Odyniec 

 

Byłem, wróciłem, jako rezydenta mam najszybciej neta jak widać... Było przecudownie, klimat był po prostu nie do powtórzenia, jakbym był na swoim pierwszym spotkaniu z bracią modelarską, wszystkim serdecznie dziękuję, a WAKOWCOM tym bardziej, że przyjechali...
Mieliśmy silną jak na szczecin obsadę, Astra, Yanis, Ryba zwana dzikiem, CRS, Zuzik, Misiek, Agand, Wakowcy też pokazali silną ekipę i zaszczycili nas również obecnością pięknych kobiet (nasza ekipa też miała asa w rękawie - zuzika w wersji w kapeluszu).

Ze strony forum.rhino3d.pl, był Odyniec, czyli dzika ryba, i Sea__ ulubiony autor tłumów....

Moje podsumowanie: Był Agand, był Rajkub, był Rajkub był Agand, ehh, oby jak najczęściej..

Jeśli kogoś pominąłem (oprócz WAKowców - tych zawsz trakuje jako jedość (:-)- serdecznie przepraszam, pisze już nieco zmęczony, to był dzień pełen spotkań i wrażeń....

Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

Post zmieniony (05-08-07 00:34)

 
05-08-07 10:26  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Dorsz Odyniec 

 

sobota cz.1
sobota cz.2
sobota cz.3
sobota cz.4

--
Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

 
05-08-07 18:40  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Ze swojej strony (wspólnie z Marzeną oczywiście) chciałbym wszystkim baardzo podziękować za niezwykle milą atmosferę i baaardzo, ale to bardzo sympatyczne spotkanie. Szczególnie ciepło chciałbym pozdrowić WAK'owców.
Ahoj, do następnego spotkania !!!

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
05-08-07 21:04  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Na razie najkrótszy komunikat - jesteśmy już w domu :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
06-08-07 10:47  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
Dorsz Odyniec 

 

Niestety, w niedzielę zdjęć nie robiłem, za dużo tłumu......

Tutaj znajduje się galeria zdjęć z parady załóg. Galeria pochodzi z gazety Głos Szczeciński

--
Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

 
06-08-07 17:48  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
sea__   

Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie na zlocie. Moje uczestnictwo na zlocie wyszło raczej niespodziewanie ale ciesze się że mogłem w tym uczestniczyć. Jeszcze raz dziekuję. Pozdrawiam wszystkich :)

--
sea__

 
06-08-07 23:43  Re: Finał The Tall Ship Races - Szczecin 4-7 sierpnia 2007 - Zapraszamy !!!
GrzechuO   

A ja ostatecznie nie dotarłem na zlot:(((
Koledzy - moi przewodnicy - zafundowali takie atrakcje, że po prostu nie starczyło czasu... Pocieszam się, że niewiele moją nieobecnością straciliście:), za to dziękuję - szczególnie Hook'owi - za informację i zaproszenie.

Sama impreza - pierwsza klasa! Przez trzy dni wędrowaliśmy w tę i spowrotem, aż zakwasów dostaliśmy.

Najmilsze wrażenia - Cuauhtemoc, Tunas Samudera i Lord Nelson.
Najgorsze - Rosjanie jako całokształt (płatny wstęp... jeszcze rozumiem, że na Sztandarta... Ale taki Siedow???) i fińska Estella - wyglądała, jakby pełniła rolę pływającego śmietnika dla całych regat...

Całości wrażeń opowiedzieć się nie - trzeba tam po prostu być!

--
Pozdrówka

GrzechuO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024