KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
18-09-07 23:10  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Może po prostu zrezygnować z kiepskich (niedoskonałych) przepisów LOK. Co raz częściej słychać głosy niezadowolenie z takiego a nie innego oceniania modeli na konkursach (wg przepisów LOK).
Wystarczy zastosować w konkursach-wystawach-festiwalach zasadę "podoba się - niepodoba się" przy ocenianiu modeli i niekoniecznie przyznawać na siłę pierwsze, drugie czy trzecie miejsce, gdy jest tylko 3 modele w klasie, do tego wszystkie bardzo kiepsko wykonane. Można nie przynzać w takim przypadku żadnego wyróżnienia. Wiem, podniosą się głosy oburzenia, – po co konkurs jak nie będzie wyróżnień, medali itd… To proste – następnym razem modelarze przyniosą lepsze modele.
Cieszę się że sędziowie też wypowiadają się na forum, przynajmniej możemy zobaczyć jak to wygląda od ich strony :)
Pozdrawiam :)

--

 
19-09-07 07:55  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka
yanis 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 3

Fotek modeli wrzucać nie będę, żeby się nie powtarzać. Od siebie dokładam fotkę z sobotniego wieczornego spotkania w pensjonacie "Ania". Wrażenia były. Tylko sysówki brak...



--
-------------------------------------------------
Modelarstwo teoretyczne opanowałem do perfekcji.

 
19-09-07 09:27  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Jak dla mnie jest to zupełnie jasna i wyczerpująca wszelkie wątpliwości odpowiedź, zawsze czegoś się człowiek uczy...
Dzięki McGregor i pozdrawiam!

--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-09-07 17:46  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka
kapek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

I ja także dziękuję za długą i wyczerpującą odpowiedź:)

--
Aktualnie w stoczni. KGV od Hala.

 
19-09-07 18:14  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pierwszy raz byłem na tych zawodach i mam miłe wrazenia.Cieszą mnie wypowiedzi sędziów gdyż teraz wiem na co patrzą i jak oceniają modele, i wcale nie uważam że Wasze wypowiedzi to wkładanie kija w mrowisko-wręcz przeciwnie. Im więcej rozmów tym mniej niedomówień.
Mam prośbę do MacGregora jeśli jest jakaś możliwość otrzymania info o orp orkan,posiadam PM nr 115 ale z tego co znalazłem na tym forum to one nie oddają tego jak ten okręt wyglądał . nie chcę zaśmiecać wątku więc jeśli jest możliwość to proszę o kontakt na andzem@poczta.onet.pl.

 
19-09-07 18:20  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
Hook6   

 

Nie było tu jeszcze fotek takiego fikuśnego samolociku .Kolorowy, dośc prosty cywil to jest to!



I uzupełnienie pewnej sesji plenerowej :-)




Tylko jedna uwaga. Spotkałem - z czego się cieszę - wielu znajomych, poznałem nowych. Jak tu czytam ilu jeszcze ludzi było których nie widziałem, to nie mogę wyjśc ze zdumienia. Rzadko kto miał jakiś identyfikator, koszulkę... Wszyscy poznalibyśmy jeszcze więcej ludzi, niż każdemu z nas się udało - gdyby nie to, że część jakby się wstydziła noszenia nicka... Dziwne. Tylu nieśmiałych chłopców jest tu na forum?

 
19-09-07 22:20  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Witam !!!
Czy może ktoś mi powiedzieć, czy będzie można zakupić do sklejenia taki zestaw Famo z tą naczepą. Bardzo chętnie bym sobie skleił taki zestaw i postawił razem z Dragon Wagonem.

.

Pozdrawiam Janek

--

 
19-09-07 23:26  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Janek!
Famo to jeśli się nie mylę - wycinanka Answera...;-)
A laweta też "chiba" ichnia, choć nie wiem,czy to nie model testowy...
Tyle się ukazuje modeli,a ja nie wszystko kupuję ,więc mogę się mylić...
A jeśli sie mylę , proszę mnie poprawić - pomóżmy Jankowi ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
20-09-07 00:01  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Janku, Famo - tak jak Mariusz powiedział - model Answera.
Przyczepa w formie papierowej nie istnieje - jeszcze:-) Miejmy nadzieję, ze kiedyś się pojawi.:-)

Pozdrawiam

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
20-09-07 07:59  Odp: XII Zawody Modeli Kartonowych o puchar ''Trzech Zapór Rzeki Soły'' Porąbka 2007
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Famo wydał ANGRAF :)

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024